Dámské parky: zimní modely

Je v módě se dívat, ale zároveň mnoho z poctivého sexu chce cítit co nejpohodlnější, kdo z první ruky ví, jaké pracovní dny jsou šílené. Musíte přiznat, že není snadné se vyrovnat se zběsilým tempem života, když vám brání příliš nepříjemný přiléhavý oblek. Zvláště situace se zahřívá, když mimo okno padá déšť nebo sníh.

Stylové kožešinové parky pomáhají obchodní ženě a dalším moudrým ženám udržet si požadované teplo a zajistit svobodu pohybu v podzimním a zimním období. Pro tuto roli nejsou vhodné ani norkové kabáty, ani kožichy dlouhé do podlahy, protože se velmi často ukázaly být příliš těžké a luxusní.

To je důvod, proč se v moderním světě módy objevil jedinečný typ svrchního oděvu - bundový park s kožešinami:

Spojila univerzální vlastnosti a ženské rysy. S takovou věcí v šatníku si žádná žena nepřemýšlí o tom, co se má nosit, když na ulici proudí silný vítr a fouká kalhoty s tímto produktem lépe.

Krásné, stylové, praktické a pohodlné - vše mluví ve prospěch bund s přírodní kožešinou, které pro 2019-2019 uznávají slavní módní návrháři jako jeden z hlavních módních trendů.

Bundy s růžovou srstí a modely jiných barev

\ t

Při výrobě tohoto typu svrchního oděvu se používá speciální silná tkanina, která chrání před vlivem vnějších faktorů -všechny druhy srážek. A podšívka, která je vyrobena z přírodní kožešiny, pomáhá udržet teplo po dlouhou dobu.

Podívejte se na fotografii kožešinových parků: tento model může být prezentován ve třech hlavních stylech - sportu, okouzlujícím a klasickém.

Klasická verze předpokládá, že maximální délka výrobku by měla být mírně nad kolenem a mít rovný řez. Odměrný límec s kapucí, který je nejčastěji zdoben mývalovou srstí, liškou nebo liškou, a přezkou na opasek pomáhají zajistit teplo. Tyto modely jsou navíc nutně připevněny k horní části a zcela pokrývají spodní část obličeje. A detaily jako elastické manžety chrání před pronikáním studených poryvů větru do rukávů a pod dno věcí. Vezměte prosím na vědomí, že většina bund je vyrobena výrobci s větrovkou, která běží po celé délce zipu.

Dámské bundové parky s kožešinou , navržené v klasickém stylu, se mohou pochlubit odnímatelnou podstejkou, vyrobenou z izolačního materiálu. Z praktického hlediska je to velmi výhodné: pokud potřebujete něco umýt, můžete snadno rozepnout podšívku z kožešiny a tím ji vystavit případnému mechanickému poškození během mytí a zkrátit dobu schnutí na minimum. Kromě toho vám tento produktový design umožňuje přeměnit ho z teplé verze do demi sezóny.

móda nestojí klidně, takže návrháři experimentují s tvarem a vzhledem ženských parků:

Nyní můžete v obchodě vidět modely, které dovedně kombinují světlou tkaninu s tmavými kožešinovými vložkami a naopak. Takže designéři hrají na kontrast, s pomocí této techniky se zaměřují na povrchovou úpravu stříbrné lišky, mývala, lišky a jiných kožešinových zvířat.

Přes couturierovu fantazii má každý typ svrchního oděvu kapuci a rovný střih.

Kuliskový pás , který umožňuje dívce přizpůsobit šířku výrobku a zdůraznit pas, je navíc charakteristickým detailem dámských parních bund s přírodní kožešinou.

Aby byla věc jasná a svěží, návrháři přicházejí se styly, které doslova dokreslují jejich barevné schéma. Mnoho zástupců spravedlivého sexu dává přednost nošení svrchních oděvů v bohaté červené nebo tmavě modré barvě. Takové populární odstíny jako "fuchsie", "menthol" a "elektrické", aby obraz šokující a chytlavé.

Nestandardní konstrukční řešení vedla k tomu, že na vrcholu popularity se nyní objevily parašutistické bundy s růžovou srstí a modely s fialovým nebo žlutým lemováním:

Ale vedoucí pozice jsou stále ponechány na produkty v tak oblíbené khaki barvě.

Podívejte se na fotografii dámské parky s kožešinou: jejich barevná rozmanitost to umožníVyberete si model, který zdůrazňuje vaši individualitu a umožní vám vypadat stylově.

Pro výrobu věci lze použít různé druhy kožešin. Najdete zde možnosti s výzdobou kůže lišek, králíků nebo stříbrných lišek, ale i jiných chlupatých zvířat. Vezměte prosím na vědomí, že jednou z nejoblíbenějších je mývalí srst, která má originální pruhovanou barvu. Kromě toho je velmi teplo. Odborníci říkají, že výrobky zdobené mývalovými vložkami slouží svým majitelům již dlouho a neztrácejí svůj původní vzhled.

Povrchové úpravy jsou také běžné:

Stříbřité lišky , jejichž vlna se vyznačuje rafinovaným modravým leskem na slunci. Charakteristická stříbrno-černá barva dodává každému svrchnímu oděvu luxusní dotek a zdůrazňuje ženskou krásu;

Červená liška , jejíž srst je dlouhosrstá. To je důvod, proč takové možnosti návrháři nedoporučují nosit majitelé svěží tvary a krátké postavy. Vložky s liškami z kůže však dělají něco velmi jasného a chytlavého. Kromě toho je tato srst jednou z nejteplejších;

Králík- nejpřístupnější a nejpříjemnější na dotek. Vlna tohoto zvířete je ideální pro ty, kteří trpí alergiemi. Kromě toho je zimní zimní kožešinový park vhodný i pro velmi mrazivé počasí;

Arctic Fox ,který vypadá tak bohatě a vznešeně. Jeho srst je pozoruhodná jeho zvláštní hustotou a pompou. Věci ozdobené takovými vložkami nejen šetří před hořkou zimou, ale také dělají obraz očarujícím a ženským.

Při nákupu zimní bundy s kožešinou se ujistěte, že má vnitřní výstelku kůže výše uvedených zvířat.Jedná se o velmi důležitou součást výrobku, protože zajišťuje zachování tepla a kůže „dýchá“ volně.

Vybraná volba by neměla být pouze pro vás. Nezapomeňte věnovat pozornost kvalitě srsti.Za tímto účelem zkontrolujte následující:

  1. Položte ruku na srst: povrch by měl být měkký, načechraný a plastický.
  2. Ujistěte se, že na kůži nejsou žádné vady a plešivé skvrny.
  3. Pečlivě prostudujte výrobek na slunci: přirozené kožešiny se vždy lesknou ve světle jejich charakteristické barvy: lišky se zlatými odstíny, mýval a stříbrná liška se stříbrně modravým nádechem.
  4. Pokud při dotyku kožešinových vložek zůstanou klky ve vaší dlani, znamená to, že věc je již „zatuchlá“.

Každou sezónu se v prodeji stále více a více modelů zdobí různé cetky.

Věnujte pozornost fotografii bundy-parky s kožešinou: jsou zdobeny všemi druhy kovových prvků, pruhů, kapes různých velikostí.

Sportovní a okouzlující možnosti mohou být navíc zdobeny kůžívložky, mají velký límec nebo zaoblená ramena. Kromě toho se výrobci snaží experimentovat nejen s barvou, výběr takových odstínů jako černá, oranžová, olivová, písek a další, ale také se vzorem: jsou zde docela zajímavé produkty, které mají jasný tisk.

Existují také parky s dámskou zimní bundou s přírodní kožešinou , které slavní módní návrháři zdobí široké pásy a velká tlačítka s lesklými oblázky. V kombinaci s bujným límcem nebo elegantní kapucí vypadá podobné oblečení opravdu luxusní.

Pro aktivní mladé dámy nabízejí výrobci zkrácené verze lesklých tkanin. Tyto modely se vyznačují chytlavými odstíny a přítomností dekoru v podobě stužek a flitrů.

Parky s přírodními kožešinami a fotografiemi stylových luky

Dámské zimní kožešinové parky jsou vhodné pro poctivé pohlaví všech věkových kategorií.

Výjimkou mohou být pouze miniaturní dívky, jejichž výška se považuje za podprůměrnou. Ale ani to nezastaví některé fashionistas: vyzvednout zkrácené modely, dát na vysoké boty, utáhněte pás-pás a jít dobýt svět.

Osoby, které pozorně sledují módu, vědí, že přírodní kožešinové parky mohou být nošeny s džíny jakéhokoliv stylu, s výjimkou vzplanutí. Tento stylový luk je doplněn jumpery a volumetrickými šátky. A pokud ujste v šatníku je zde také zlomyslný klobouk s pompoms, pak vaše zimní pohled může být považován za trendy.

Milovníci smrtelných motivů nosí takové bundy v kombinaci s botami na vysokém podpatku, které jsou nutně zdobeny kovovými vložkami. Kovbojské boty, které mohou být pod kožené kalhoty, jsou také perfektní.

Mladí studenti se chlubí v parcích s kožešinovými kapuci, špičkovými tenisky, legíny a objemnými svetry. Velmi často zabalují pletené šátky kolem krku a táhnou vtipné palčáky na zamrzlých prstech. Kromě svetrů, dívky nosí izolované vlněné šaty v kombinaci s vysokou boty na nízkém podpatku.

Podívejte se na fotografii dámských zimních bund s kožešinou: chytlavé odstíny, luxusní kapuce, další příslušenství - například klobouky - pomáhají vytvářet skutečně nezapomenutelné snímky.

Pamatujte jen na jednu věc: nikdy byste neměli nosit takové svrchní oděvy, pokud se chystáte na formální recepci ve večerních šatech nebo sukni na podlahu, která je součástí vašeho kostýmu.

Tužková sukně se také nepoužívá v kombinaci se zimní dámskou parkou s kožešinou:

A nikdy si nevyrobte světlý make-up a účes, pokud budete nosit některý z těchto šatů. Jinak se na vás ostatní podívají velmi ... překvapeně.