Džíny modely s vysokým, středním a nízkým fit

A nejde o zvláštnosti jeho vlastní postavy, ale o to, že chyby leží na povrchu, nesprávně nasazené džíny mohou dokonce deformovat vzhled modelu.

Podobně jako každá kultovní věc, i džíny vyžadují nejen pečlivý výběr, ale i poznání některých nuancí a nejen módních trendů. Kromě toho, ženské modely nechodí do žádného srovnání s mužem - je třeba vybrat je se zvláštní péčí.

Jak určit typ fit jeans

Ani jeden velký návrhář se světovým jménem nenáviděl, že není autorem nápadů na džíny a přišel s touto geniální věcí. DžínyKaždý rok se objevují v nových sezónních sbírkách světových módních domů, jsou vyráběny skutečně „denimovými“ značkami a samozřejmě mladými a drzými značkami, které jsou zaměřeny i na mladé lidi a na teenagery aktivně pracují v tomto trendu. Ale přesto pro všechny, i když existují velmi podmíněné, ale stále jednotné standardy, hlavní z nich je typ džíny. Existují pouze tři a každá z nich má své vlastní charakteristiky.

Průměrná velikost džínyje klasická verze, ve které je úroveň pásu pod šířkou pasu stejně jako u mužských modelů. Tyto džíny nikdy nevyjdou z módy a dokonale „sedí“ na postavách jakéhokoliv typu, a to je obzvláště cenné, mohou nejen zdůraznit důstojnost postavy, ale také jemně skrýt některé z jejích nedostatků. Tyto modely dokonale vyvažují proporce siluety a jsou velmi oceňovány skutečnými znalci stylu džíny.

Džíny s vysokou přilnavostíjsou moderní a poměrně složitý typ oděvu, ve kterém je pás umístěn nad pasem a často má pevný korzetový střih, který dokonale zdůrazňuje pas. Perfektně popisuje linii boků, vizuálně prodlužuje nohy, ale zároveň vypadá velmi náročně jen na štíhlé postavy s proporcemi přesýpacích hodin. V dnešních trendech jsou džíny s takovým střihem relevantní jak v zúžené, tak v rozšířené verzi.

Džíny s nízkou přilnavostí- velmi ženské a velmi sexyverze modelu, ve kterém je pás umístěn 10-15 centimetrů pod linií pasu. Dokonale zdůrazňuje linii boků a štíhlou postavu obecně, ale neskrývá ani jednu nulu postavy. Extrémní a nejodvážnější je takzvaný "brazilský" fit, pás takových modelů je 20 centimetrů pod pasem.

Stejně jako u každé velikosti musí být druh oděvu džíny uveden při označení vedle samotné velikosti džíny. Anglické termíny Vysoký vzestup, Střední vzestup a Nízký vzestup neznamenají nic víc než přistání, vysoké, střední nebo nízké. Všichni, kdo šijí džíny, dodržují tato pravidla striktně, dodržují světový standard a dělají chybu, když si vyberou to, co chce, je poměrně obtížné.

Přesto je třeba vzít v úvahu zvláštnosti vaší vlastní postavy, a to i při ideálních shodách vlastních parametrů a standardní rozměrové mřížky, model se nemusí hodit na postavu ani na reklamní fotografii. A není to o tricích výrobců, ale skutečnost, že všechny postavy jsou jiné a musíte se pokusit o modely při hledání dokonalých džíny.

Věnujte pozornost druhům fit džíny jako na těchto fotografiích a vyberte si vlastní:

Jak je měřeno podhodnocené a nadhodnocené přizpůsobení džíny

Nejzajímavější a nejmódnější však lze nalézt pouze v internetových obchodech, takže je vhodné předem vyjasnit, jak se měří výška džíny a vybrat si optimální model pro sebe.

Každý výrobce má své vlastníRozměrová tabulka, ve které jsou mimo jiné uvedeny takové parametry, jako je typ oděvu džíny, obzvláště pečlivě tento problém zahrnuje staré „džínové“ značky a známé značky, které si cení jejich pověsti. Nicméně, princip, jak určit fit džíny - jeden pro všechny. Noví a ambiciózní designéři tyto klasické pravidla nemění.

Existují pouze dva parametry, které vám všechno sdělí. Toto je čelní vzestup, který se měří na přední straně modelu od středu schodového švu, s přihlédnutím k šířce pásu a vzadu vzadu - také rozměr, pouze - za. Tyto parametry modelu, bez ohledu na značku a zemi, jsou prezentovány v palcích, které lze snadno přeložit do centimetrů obvyklých pro nás, 1 palec se rovná 2,54 cm.

Například, pokud budete nosit velikost S a hledat džíny s nízkým vzestupem, bude model samotný 28 velikostí, přední vzpěra bude 9 palců a vzadu vzadu bude 13 palců. Tento rozdíl 4 palce by vás neměl zaměňovat, je určen pro ženské modely a poskytuje nejlepší přizpůsobení obrázku.

Aby bylo možné co nejpřesněji změřit vhodnost džíny v nepřítomnosti, je třeba připomenout, že klasické modely odpovídají přednímu vzestupu - 12 palců a vysokému pasu - 14 palců. Stejným způsobem bude vzestup vzadu o 4 palce větší. Toto pravidlo je shodné jak pro modely klasické džínové - tlusté bavlny, tak pro ty, kteří používají denim s přidáním elastanu. Při výběru velikosti a velikosti byste nikdy neměli podceňovat parametry své vlastní postavy v naději, že vypadáte štíhleji. Musí být zvolena velikost a fitco nejpřesněji.A nezapomeňte, že krokový šev, zip a samotný pás nejsou dostatečně elastické a jsou doplněny zpožděními a nýty.Kromě toho se model a denimový džín mohou při prvním promývání zmenšit.

Chcete-li se stát odborníkem v této oblasti, praktikujte své oblíbené, i staré džíny.K tomu potřebujete pouze měřící pásku na míru.Zároveň si můžete sami ujasnit, který nový model je lepší zvolit na obrázku.

Módní nízkopodlažní džíny

Volba vhodné pro džíny nezávisí pouze na módních trendech a nových trendech.Přesnější výběr modelu pro určitý typ tvaru ovlivňuje úspěšný výsledek výběru.Nejdůležitějším faktorem je umístění pásu v kombinaci se stylem modelu.

Například velmi módní džíny s nízkým vzestupem krátké délky a volnou siluetou mohou zničit nejhezčí a vysokou postavu, i když k sadě přidáte boty se závratnými patami.Krátká délka a nízké přistání - nejnebezpečnější kombinace pro jakýkoliv model, dokonce i model.Jasnou nevýhodou takových modelů s nízkým vzestupem je jejich schopnost vizuálně zkrátit i nejdelší nohy.

To je důležité zejména pro ty, kteří nemají rádi paty a preferují ploché boty ve všech obdobích roku.Nepochybnou výhodou těchto modelů je schopnost zdůraznit sexy siluetu, ale lze očekávat správný efektpouze s "otočenou" a velmi štíhlou postavou.

Jak si vybrat džíny tak, aby se dobře hodily

Sexyness a vynikající externí data v dnešních trendech úspěšně zdůrazňují modely s klasickým nebo předraženým fit, zvládají to stejně dobře.

Mimochodem, tento styl do značné míry určuje možnost vytvoření úspěšných souborů. Proto při rozhodování, jak si vybrat džíny tak, aby dobře padly, zvážte klady a zápory. Těsně přiléhající styl s nízkým pasem je nejnebezpečnějším stylem pro ty, kteří chtějí každý den vypadat elegantně. Ale neměli byste si vybrat baggy modely volného řezu - mohou zničit jakoukoliv siluetu.

Perfektní výsledek je zajištěn dobře zvoleným střihem a fit. Pravidlo správné volby je poměrně jednoduché: čím větší je vaše velikost, tím snadnější by měla být fit a loajální.

Klasický nebo mírně zúžený fit v kombinaci s pásem na linii pasu nebo o něco nižší - to je přesně denimový standard, díky kterému jsou tyto modely hvězdné popularity a neztratí své pozice v módních trendech po mnoho let. Světlý konzervatismus, který je pro tyto modely příznačný, je nepochybným plusem, který demonstruje jeho vlastní individuální chuť a schopnost používat trendové věci s nesporným přínosem pro svůj vlastní obraz.

Džíny s „nízkým“ pasem pro dívky a fotky, jak je nosit

Vysoké a štíhlé dívky jdou téměř všechno, ale z nějakého důvodustandardy populárních pravidel, to je věřil, že džíny s “nízkým” pasem je kontraindikován pro dámy s ženskými formami a střední výškou. Tento stereotyp je poměrně snadné rozptýlit, pokud si vezmete podobný model, vyrobený z džínoviny s mírným přidáním elastanu.

Vyberte si džíny s bohatou barvou indiga, klasické černé nebo kaštanové, bez jakéhokoliv dekoru - „otrhané díry“, odření, nášivky. Dokonce i zadní kapsa může být obětována v zájmu krásného rozhodnutí o siluetě - ve většině případů je k ničemu a jen zkresluje siluetu. Jediným dekorem, který bude prospěšný, je jasné barevné kontrastní prošití podél bočních a vnitřních švů - dává harmonii siluetě. S takovými základními údaji o postavě s ženskými formami budou vypadat jak rovné, tak i mírně rozšířené džíny z kolena s nízkým střihem klasické délky.

Věnujte pozornost okraji nohy pokryté paty vašich bot alespoň uprostřed, tato zdánlivě bezvýznamná vlastnost stylu hraje obrovskou roli při vytváření krásné a proporcionální siluety. Ale přesto byste se měli určitě pokusit přizpůsobit model se středním fit, krátkým k kotníku. Právě oni, v kombinaci se správně zvoleným „vrcholem“, se dívají na ženská postava zvláště stylově a sexuálně.

V każdém případę je nošení džín s nízkým pasem nejlepśí s oříznutými špičkami, s důrazem na dokonalostrozměrů obrázku. Ale zároveň byste se neměli angažovat ve věcech, které jsou příliš krátké a tvarově přiléhající - otevřený pas dnes není v módě.

Optimální délka bude přesně k pasu džíny nebo poněkud nižší. Volné silueta a rovné střih trička, mikiny, mikiny a svetry budou nejlépe padnout.

V této sadě vypadají bundy skvěle, jak klasické, tak avantgardní.

Tyto džíny perfektně slouží jako základní věc v neformálním a neformálním obchodním oblečení, ale sbírat s nimi netriviální oblečení pro každý den stačí na to, aby se v jedné sadě promíchalo krásné expresivní top a elegantní boty. Tyto modely dokonale kombinují módní blůzy a svetry, ale pouze pokud je nosíte s krásným pásem.

Široký pás vyrobený z pravé kůže s originální velkou přezkou nebo obvazem, například pod plazem, zdobený hroty nebo kamínky s takovými modely, je jen určitým druhem pocty stylu. Ale je to on, kdo dává úplnost a integritu neformálním obrazům a outfitům, ve kterých je důležité a nezbytné ukázat individualitu.

Podívejte se na fotografii - nízký pas na džíny, je to elegantní:

Dívky v džínách s "nízkým" pasem vždy vypadají příliš sexy. Proto jsou tyto modely doslova „uzavřeným vstupem“ na oficiální akce, rozhovory, rozhovory a samozřejmě práci, která vyžaduje tvrdou práci.pravidla oblékání. Kromě toho, móda pro nízké přistání odjíždí, co bylo vlastně před dvěma nebo třemi sezonami, dnes, bohužel, vypadá mírně vulgární. Výjimku tvoří džíny upřímně mužského stylu - tato módní provokace nezanechává trendy, ale je určena pro neformální obrazy ve stylu stritstayl.

Přizpůsobit džíny s přítelem rovný nebo rozšířený řez

Přizpůsobení přítele džíny, navzdory všem problémům s módou, zůstalo beze změny - pás takových modelů je umístěn pod linií pasu o 15-20 centimetrů. Rovné nebo rozšířené džíny v klasickém stylu, jako by se doslova vypůjčily od přítele nebo manžela - samozřejmě, akcentu obrazu. Ale skutečný efekt těchto modelů je odhalen pouze na velmi štíhlých a doslova křehkých postavách.

V každém případě není nutné obraz doplňovat o další věci ve stylu pánské, elegantní boty, upřímně ženský top, krásný svetr, vlněný kabát dokonale vyváží styl tohoto obrazu.

Typy fit džíny, zejména ženských modelů, jsou určeny pro různé typy tvarů. Při výběru si musíte vzít v úvahu nejen trendy, ale i vlastnosti exteriéru - tyto modely jsou navrženy tak, aby zdobily postavu a zdůrazňovaly její důstojnost. Jakékoliv pochybnosti by měly být rozptýleny vlastním kritickým pohledem do zrcadla v místnosti, bez ohledu na trendy, zvolit styl, který dobře sedí na postavě, dokonale zdůrazňující postavu a styl.

Móda 2017: džíny s "vysokým" pasem a fotkou, s co je nosit

Nezáleží na tom, kolik kritiků módy a stylistů argumentuje, pro tyto džíny přichází skutečný „vrchol“. Před dvěma nebo třemi obdobími byly vnímány pouze jako extravagantní, elegantní, ale příliš odvážné „retro“ v duchu 70. - 80. století a ukázaly se na lávkách pouze ve formě „erupce“.

V roce 2019 jsou džíny s „vysokým“ pásem zastoupeny v celém spektru různých stylů - od legínek až po kamarády. Tento styl doslova odmítl modely s “nízkým” pasem, stávat se favoritem nejslavnějších sbírek.

Mimochodem, skutečné vedoucí džíny jako Wrangler, Colin's a Levi nikdy tento styl nezměnily.

Tato myšlenka byla dychtivě zvednuta a vyvinuta takovými značkami designérů, Guessem a Armani Jeans, které určily tón pro globální módní průmysl zaměřený na mládež a mládež.

Odráží se v nich Tom Ford, který ve svých sbírkách přednesl předválečník letošního roku modely v bezpodmínečně konzervativním a dokonce akademickém stylu, doslova stylizovaném přes osmdesátá léta.

Emanuel Ungaro navrhl velmi zajímavou verzi zkrácených modelů ve stylu přítele z nebesky modré a mírně opotřebované džínoviny.

A tady, LeeCooper - živá klasika denimové módy - šla nejvzdálenější a představila ve své nejnovější kolekci nejvýraznější variantu - džíny s vysokým pasem. Jak ukazuje praxe, takové modelyjen v první chvíli způsobují úžas, ale brzy se stanou velmi populární a dokonce kultovou. Proč je nezačnete nosit teď?

Věnujte pozornost fotografiím z výstav, například džíny s vysokým pasem v roce 2019 - na vrcholu módy:

Móda pro džíny s vysokým pasem v roce 2019 - to je vynikající aplikace pro ženskost, pro kterou nemusíte obětovat pohodlí. Tyto modely jsou stejně praktické jako všechny džíny a dokonale se vyrovnávají s rolí základní věci obrazu téměř v jakémkoli stylu, od ležérní až po glam.

Jedním z nejpozoruhodnějších a nejvšestrannějších stylů v módním stylu džíny s vysokým pasem je rozšířený model. Jsou doslova, bez oprav za čas, vypůjčených od 70. let minulého století - doby, kterou dnešní návrháři nejvíce citovali. Stylicky tyto modely dokonale podporují obrazy v duchu raného vinobraní, ale pouze pod podmínkou, že jsou šité z džínoviny klasické indigové barvy a mají maximální délku. Kalhoty doslova musí pokrývat boty s vysokými podpatky nebo platformou.

Mimochodem, taková kombinace s botami umožní vytvořit ideál, pokud jde o proporce, siluetu. V letošním roce jsou tyto modely prezentovány ve stylu "hippie-chic": nebesky modré džíny, zdobené semišovými vložkami a třásněmi nebo uměle vyšívanými květy.

Co můžete nosit s takovými džíny s vysokým pasem?Tyto modely nejsou povinné plně reprodukovat oblečení ve velkém stylu“Hippie-chic” - oni jsou jen prvek módních her a obrazy s nimi jsou nejlépe shromážděny od věcí různých stylů. Souhrnné, dnes jednotné obrazy prostě nejsou v módě.

Tyto modely samy nastavují požadovanou tonalitu ve velmi módním obrazu. Postačí, aby doplnil oblečení o věci chytré ležérní - lakonické a krátké trička, košile nebo pulovry. Vrcholky mohou být buď zastrčené v opasku, nebo na sobě šaty, je důležité pouze určit (pokud ne zdůraznit) pas. Silueta přesýpacích hodin, kterou se všichni návrháři v této sezoně snaží reprodukovat, tyto džíny samy vytvářejí.

Všimněte si, jak elegantní jsou na těchto fotografiích snímky s džíny s „vysokým“ pasem:

Kalhoty s přítelem a džíny s vysokým pasem

Velmi zajímavý a slibný model, který je v této sezóně relevantní - džínsy s vysokým pasem.

Dva módní trendy se spojily najednou - „vysoké“ přizpůsobení a volný styl mužského střihu. Nejautentičtější vzhled těchto modelů, šitý z velmi tenkého, plastového džínoviny - vám umožní vytvořit měkčí a ženskou siluetu. Kromě toho, tyto modely, na rozdíl od tradičních kalhot, "kluci" vynikající a dobře přizpůsobené fit na boky.

Návrháři nabízejí klasické barevné schéma - všechny odstíny indiga - od nejtmavších po upřímně bělené a samozřejmě - bílé - pro léto. Takové barvy i samotný styl to umožňujíNová ženská verze "milenců" dokonale zapadá do každého obrazu - od každodenního až po neformální podnikání. Jedním z nejžhavějších módních obchodů sezóny je hubená džíny s vysokým pasem. Toto, stejně jako v případě „milenců“, je stylovým mixem dvou nejvýznamnějších trendů: bezpodmínečná móda pro vysoké pasy a přiléhavé siluety. Vyšívané z elastické džínoviny, úzké po celé délce, modely jsou doplněny nejen pásem umístěným nad pasem.

Často designéři doplňují takové modely stylizovanými korzetovými pásy, knoflíkovým uzávěrem, zipy nebo šněrováním. Současně je styl těchto modelů navržen v nejlepších tradicích denimové módy - prokazatelně lehce zralý s džínoviny klasických barev, kontrastním prošitím a diskrétním, ale výrazným doplňkem.

Rifle s vysokým pasem pro štíhlé dívky

Pro ty, kteří milují mimořádná, ale velmi stylová řešení, návrháři nabízejí džíny s vysokým pasem.

Sešívané džínoviny s „protahovacím“ efektem, takové modely jsou spíše stylizované jako džíny a jsou samozřejmě určeny majitelům pouze velmi štíhlých postav, ale ne nutně vysokým růstem modelu - budou vizuálně přidávat několik centimetrů k vám. Jsou perfektně spojeny do každodenních a expresivních obrazů a nárokují právo stát se nejoblíbenější v této sezoně.

Na rozdíl od tradičních legínek, styl takových modelů džíny s "vysokým"Vybaveny přísným klasickým způsobem, a proto mohou být nošeny a dokončeny jako běžné džíny, věnující zvláštní pozornost proporcím siluety a stylu bot.

Tyto modely jsou kombinovány pouze s velmi elegantní obuv s podpatky, v létě verze velmi otevřené sandály bude ideální, v demi-sezóně - velkolepé kotníkové boty s otevřenou špičkou. Tato sada je důležitá, aby nedošlo k přetížení, aby se ukázaly všechny výhody džíny, legíny. Jsou lákavé a ostře módní, nicméně volba takových modelů by měla být přijímána co nejpodrobněji - to je skutečně jeden z nejodvážnějších a nej provokativnějších návrhů.

Co nosit s širokými dámskými džíny s vysokým pasem (s foto)

Předpokládá se, že takové modely, bez ohledu na styl, dokonale sedí a dívají se pouze na dívky modelových parametrů. Ale pokud vezmete v úvahu všechny výhody těchto džíny a porovnáte je s vlastnostmi své vlastní postavy, pak budete vždy bez problémů najít svůj vlastní model.

Módní džíny s „vysokým“ pasem dokonale zdůrazňují ženské tvary, pokud pro ně pečlivě a pečlivě vybíráte společenské věci, zejména - boty. Každý model bude vypadat perfektně v kombinaci s botami s podpatky.

Jakýkoli styl obuvi s tlustou stabilní patou, platformou nebo klínem dokonale ladí s „kluky“ nebo s modely, které jsou rozšířeny. Ale pouze pod podmínkou, že noha bude téměř úplně zakrytáboty

Při použití zúžených a těsně přiléhajících modelů stojí za to nosit boty a sandály o průměrné tloušťce paty nebo jehlového podpatku, soupravy s botami nebo sandály s miniaturní platformou pod prsty budou vypadat dobře,který vám umožní nosit paty jakékoli, i extrémní výšky.Půvabné boty budou nepostradatelné v demi sezóně.

Soupravy s takovými botami mění proporce postavy - nohy vypadají déle, boky jsou ladnější, pas je tenčí, tento světelný „optický klam“ se nejlépe projevuje na obrázcích jakohruška “, ve které objem boků převyšuje objem prsu.

Širokoúhlé džíny se širokým pásem, jako například „milenci“ nebo modely, se z linie kolenních kloubů staly nejlepší volbou pro majitele tohoto typu těla.Nejvhodnější je zabalit je s krátkými špičkami, ne nutně vybavenými nebo zastrčenými do pásu.Experiment s pulóvry a pletené topy rovně řez zkráceny na délku linie pasu, jsou vynikající "vytvořit nápovědu" v pase, aniž by to zdůraznil upřímně.

Modré a černé džíny s vysokým pasem v zimních soupravách

Vysoce pasované džíny v zimních soupravách jsou vynikající základnou pro módní vícevrstvé komplety.

Vyberte si pro ně tenké plátky, které lze zastrčit do pásu, krásný kožený opasek se sponou a základ pro různé možnosti stylového zimního souboru je připraven.Shora můžete nosit jakýkoliv svetr, bundu nebo vestu,V kombinaci s úzkými a hubenými džíny vypadají krátké i dlouhé věci skvěle.

Ale v případě "milenců" nebo rozšířených modelů je nejlepší vybrat si věci až do boků nebo do pasu.

V zimě je štíhlejší než v létě.

Proto stojí za to použít osvědčenou stylistickou techniku: vybrat top, který přesně odpovídá barvě s džíny, modrá - tmavě modrá, černá - černá. Takový duet, stylisté ho nazývají „interním obsahem souboru“, což vám umožňuje umístit špičkové vesty a bundy jakékoliv barvy, včetně pastelových nebo velmi světlých. Stále budete vypadat štíhle.

Podívejte se, jak se na obrázku na těchto fotografiích používají černé džíny s „vysokým“ pasem:

Letní džíny s "vysokým" pasem a fotografiemi módních obrázků pro dívky

Džíny s "vysokým" pasem v letním vzhledu by měly být použity "sto procent". Jediné nebezpečí, které číhá při montáži úspěšných setů - světlých odstínech, zejména v kombinaci s pevným stylem, je vždy vizuálně vyplněno. A nejzábavnější je hlavní letní barva - bílá.

Proto si vybírejte džíny na léto, věnujte pozornost modelům jasných, ale bohatých odstínů bobulí a květin - dokonale podporují velkolepé letní sety a zachovají si všechny přednosti stylu.

Bez ohledu na rysy postavy a stylu problému, co nosit s džíny"Vysoký" pas je řešen stejně snadno.

Musí být nošeny se zkrácenými nebo zastrčenými vrcholy - zdůrazňující nebo vytvářející nápovědu v linii pasu. Krátké a volné vrcholy v jakémkoliv stylu budou vypadat skvěle.

Tak jako ve fotkách dámské džíny s „vysokým“ pasem dokonale podporují obraz v libovolném stylu:

Dívky v džínách s "vysokým" pasem vždy vypadají harmonicky a žensky. Jaký styl bude v tomto setu nahoře, závisí pouze na postavě a náladě. Na štíhlé a proporcionální postavě s miniaturním poprsí, ve spojení s džíny jakéhokoliv stylu, bude objemná, vzdušná halenka z batiste nebo šifonu, rovné topy se vzorem zkráceným do pasu, sofistikované řezané bundy nebo elegantní bundy vypadají skvěle.

Dodatečný a uměle vytvořený objem v horní části obrázku dodá siluetě módní obrys a přidá sexuální přitažlivost k obrazu.

Majitelé krásných ženských forem a zejména výrazné busty mohou jiným způsobem zdůraznit důstojnost postavy. Za prvé, neměli byste se omezovat na výběr pouze hromadných a širokých modelů, hubených džíny v páru s velkolepými zázraky.

Důraz na dekolt umožní vrcholku velkolepým výřezem - hlubokým nebo zaobleným ve tvaru písmene V, ale v tomto případě byste neměli klást jasný důraz na pas, zejména v každodenním vzhledu.

Přidat do soupravykrásný výrazný náhrdelník nebo volumetrické světlo šátek. Jako top by měly být upřednostňovány zkrácené modely rovného řezu, vynikající v této verzi budou vypadat jako vrcholy s asymetrickým lemem.

Podívejte se, jak efektivně jsou na těchto fotografiích zachyceny obrazy dívek v džínách s „vysokým“ pasem: