Smoky Eyes Makeup - Smoky make-up

Make-up „kouřové oči“přeložen z angličtiny znamená „oči s oparem“. Proto se také nazývá kouřový make-up. Tento make-up pro několik sezón nevyjde z módy. Vypadá docela elegantně a rafinovaně. V mnoha časopisech můžete vidět spoustu hvězd, které dávají přednost make-upu "kouřové oči".

Make-up „kouřové oči“ (stínované stíny nebo oční linky) se týká večerních koulí a provádí se hlavně v tmavých barvách (černá, šedá nebo hnědá). Nejdůležitější věcí je zvolit správné odstíny stínů a dobře je stínovat, aby přechody mezi odstíny stínů byly hladší.

A tak uvažujme v etapách, jak se aplikuje kouřové oči.

1) Použití základu. Stejně jako u jiných make-upů, začíná se aplikací nadace, nadace nebo korektora, aby se skryly tmavé kruhy pod očima, jsou-li takové. Použijte korektor pod očima a prášek dobře.

2) Použití stínů. Naneste odstín světlých a středních odstínů. Nejprve naneste světlý stín na horní víčko na obočí pomocí speciálního štětce na oční stíny. A pak jsme umístili stíny středního stínu také na horní víčko, ale s mírným vstupem do záhybu horního víčka. A teď si trochu promluvme o výběru stínů. Pokud máte šedé nebo modré oči, zkuste fialové nebo modré odstíny. A pokud máte hnědé oči, můžete doporučit zelené nebo hnědé odstíny.

3) Nechte oči. S tmavou oční linií nakreslíme čáru podél vrcholu.století. Dolní oční víčko od středu, spojující se s horní linií v rohu.

4) Použití tmavých stínů. Pomocí štětce vyberte vnější roh oka s nejtmavším odstínem očního stínu a začněte trochu v záhybu horního víčka. Stín dobře. Poté si tužkou vyberte tužku na oči, aby vypadala jasněji a rozšiřovala ji za vnější okraj oka. Opět aplikujte tmavé stíny na čáru tužky a směs.

5) Pokud chcete, aby vaše oči zářily, vezměte si světlé zářivé stíny a naneste je do vnitřního koutku oka a zastíňte.

6) Řasenka. Řasenku dobře naneste ve 2-3 vrstvách tak, aby se řasy staly nadýchanými, dlouhými a tlustými. Další, odstranit disky s hůlkami nebo hůlkami a všechny vaše kouřové oči make-up je připraven.

A několik dalších tipů na použití zakouřeného make-upu:

  • Aby přitáhl pozornost, make-up „kouřové oči“ by měl být velmi intenzivní. Proto by oči měly být jasné a rty a červenat by měly být neutrální odstíny.
  • Pro stíny není nutné používat černé stíny nebo tmavě šedé. Dnes jsou korálové, fialové, hnědé, zelené barvy velmi módní.
  • Nezapomeňte na nejdůležitější věc - dobře stínu všech stínů tužky ki, které použijete, protože to je základem make-upu "kouřové oči".

Jak udělat make-up „kouřové oči“