Laskavé překvapení nebo vzpomínka na dětství

Kinder překvapení ... Kdo si nepamatuje v dětství kouzelné "sladkosti" s tajemným zvukem uvnitř. Vzpomínky na dětství jsou stále čerstvé.

Co je to? Čokoláda sama o sobě, bez ohledu na to, jak chutná a lákavá to byla, nezajímala tolik jako tajemství ukryté za ním. Tajemný "co je tam?" - to je to, co míchalo dětskou představivost! V okamžiku se rozvíjí, ale ne, šustění, jasná, červeno-stříbrná obálka je roztrhaná, a ... Vtipné, krásné postavičky srdce: malí muži z populárních, v té době karikatury, tygří mláďata, delfín, medvěd, a ještě lépe, když padne strom, které je nutné sbírat a vysazovat všechny své obyvatele na správných a známých místech. Auta, letadla, neobvyklé snímky. S potápějícím se srdcem, každý z nás čekal na okamžik, kdy mohla být otevřena vyhledávaná plastová koule. Podívejte se, co je tam? Někdy se to stalo a nepříjemné zklamání: ne příliš moc !!! A znovu, plížit se k rodičům, spěšně a neznatelně, sbírat minci, aby si koupili pohádku-překvapení od dětství.

Nedávno jsem zkoumal věci ve skříni a narazil jsem na pytel svázaný červenou stuhou. Otevřela se. A tam ... Dlouho jsem seděl na podlaze a přešel přes dlouho zapomenuté, lehce tupé postavy (podařilo se mi to nevyhodit!) A vzpomněl si, vzpomněl si, vzpomněl si.

Připomnělo, co s nimi bylo spojeno - DĚTI. Stalo se to trochu smutné, nikdy se nevrátí. Pustil se neodvolatelně a navždy. Dokonce i ve snu se sotva vidím jako dítě. Pouze tyto neobvyklé pocity: lehkost, nějaké jasné světlo a téměř opojné bezstarostné štěstí.Podivné, vůbec si nevzpomínám na zimu. Dětství je naprosté léto. S mými rodiči na moři, s babičkou v obci, kde bylo dovoleno naprosto všechno: plavání v rybníku s bílými liliemi nebo výlet do nejbližšího lesa pro divoké maliny. V nejbližší prodejně si koupili lahodné lízátka. Pane, toto je opravdová chuť dětství! A samozřejmě staré nádvoří jeho domu.

Domácí sladký domov. Nádvoří obklopené topoly a křovinami kvetoucí akácie zůstalo navždy v paměti. Máma visí na oblečení na laně. Ve svých vzpomínkách zůstala navždy mladá, s jemným a lehce plachým úsměvem. Vůně čerstvě umyté dřevěné podlahy ve vchodu. Vyřezávané perily a sluneční paprsky z oken. Z nějakého důvodu byly vždy čisté, tato okna.

Vzpomněla si, vzpomněla si, vzpomněla si ... Nakonec se probudila. Milovaní psi se ke mně tiše přiblížili a olizovali mi mokré nosy v ruce. Všechno, dost smutné, mé dětství bude vždy se mnou v mých vzpomínkách, v vybledlých fotografiích (legrační, nízkohrdlá dívka) a v očích mého syna. Je stále poměrně malý, ale brzy, brzy, tyto oči, plné nějakého štěně potěší, se podívají do narychlo snědené poloviny vajíčka, a jeho překvapivě zvonící smích bude zvonit stříbrnými zvony po celém domě, od toho „HAPPINESS“, který je uvnitř jednoduchého čokoládová koule.