Účesy pro střední vlasy doma: fotografie krok za krokem

Středně dlouhé vlasy jsou dnes považovány za nejvšestrannější, protože nevyžadují zvláštní péči a zároveň umožňují pletení nejen v salonu, ale i doma, což pomáhá postupným instrukcím na internetu na internetu. . Koneckonců, budete souhlasit, že obraz se stává mnohem ženský a atraktivnější, když prameny vlasů nedrží na stranách v ošklivý dům, ale jsou krásně uspořádány v elegantním účesu.

Níže jsme tedy přinesli, i když jednoduché, ale originální nápady s postupnými pokyny, jak rychle zapletat vlasy tak, aby váš každodenní vzhled byl nejen elegantní, ale i elegantní.


Vrchol nejvýznamnějších účesů žen pro středně dlouhé vlasy

Mezi kadeřníky je průměrná délka vlasů považována za nejvhodnější, protože umožňuje ženě vytvořit krásný styl nebo dokonce účes pro sebe, čímž mění svůj denní luk.

Zajímavé: Módní účesy: podzim-zima 2019-2019

Ocasy

Prameny na míru jsou považovány za nejzákladnější variantu pro příležitostný vzhled. Nicméně můžeme bezpečně říci, že tento účes vypadá pěkněnudný a dokonce trite. Ale pokud k věci přistupujete kreativně, s pomocí několika roztomilých akcentů, standardní ocas může být proměněn v krásný a originální účes. Například:

  • Objemový ocas s kadeřemi. Tato možnost je ideální pro každodenní vzhled a pro slavnostní události. Dolní řádek spočívá v tom, že kudrlinky jsou navinuty na velkých kulisách nebo curlingu, a pak uvázány zpět na elastickém materiálu ve vysokém ocase s alternativním tkáním postranních pramenů.

Načechraný ocas vlastníma rukama

Důležité! Tak, že hotový účes byl ještě objemnější, můžete dodatečně udělat hřeben a opravit s lakem.
  • Boční uzliny. Diverzifikovat obvyklé boční ocas může být svázán s prameny vlasů uzlů a upevnění vše na dně s elastickým ve vlasech. Tato volba vypadá velmi stylově a velmi neobvykle.

Oba provazy jsou poháněny z přepážky na obou stranách

.
  • „Roztomilé bubliny“. Souhlasíte, že objem a vzduchové bubliny na vlasech významně mění obraz a činí z něj více koketní. Pro dosažení tohoto efektu je nutné vázat gumu po délce pramenů v již hotovém ocasu se stejným intervalem a jemně chlupat vlasy mezi nimi.

Ocas

Svazky

Tyto účesy jsou dnes považovány za nejpraktičtější a nejsnadnější rozmnožování doma ve středně dlouhých vlasech. A díky velké rozmanitosti všech forem a foremVýkon techniků, paprsky vám umožní měnit obraz každý den.Mezi nejoblíbenější možnosti těchto účesů patří:

  • Jednoduché.Navzdory snadnosti provedení tento paprsek vypadá elegantně a vytváří efekt salonního designu.Její podstata spočívá v předpjatém zkrouceném ocase, pod kterým jsou spodní prameny vlasů úhledně zastrčené a upevněné neviditelnými vlasy.

Příležitostná verze nosníku

Důležité!Každodenní účes lze vždy proměnit ve večer.Stačí si jen ozdobit krásnou vlásenkou, neviditelnou nebo malou kyticí květin.

Zajímavé: 5 důvodů ke změně účesu

  • Banda „a baleríny“.Tento účes vytváří elegantní a ženský obraz.Chcete-li vytvořit, je třeba, aby se vysoký ocas a řádně hřeben.Poté, co jsou struny jednoduše ohnuté, a fixovány dovnitř k elastickému pásku při vytváření objemu uvnitř.

Ballerina trs

  • „Shell“.Dnes, tato verze účesu získal jeho popularitu a stal se jedním z nejvíce módní této sezóny.Její podstata spočívá v předem smontovaném bočním ocase, které je zabaleno v opačném směru pomocí čínských prutů a upevněno neviditelným.

Klasická skořápka

Prýmky

Mohou být základem celého účesu, takžea být dalším přízvukem v obraze, dávat to nádech romantiky a ženskosti.Komplexní kompozice proNe každý je schopen dělat nezávislé tkaní, ale snadno se nosí účesy pro každodenní vzhled budou v pořádku. Mezi ně patří:

  • „Vodopád“. Skvělá volba pro majitele účesů s rány, protože tento účes zcela otevírá obličej, což je zvláště důležité v letním vedru. Nejčastěji je tkaní prováděno metodou „francouzského spitu“ z jednoho chrámu do druhého, a to prostřednictvím vyzvednutí jednotlivých pramenů.

Spit Falls

  • Dva propletené copánky. Jedna z původních odrůd „malvinki“. Ukázalo se, že díky odděleně tkaným dvěma postranním copánkům, které jsou protaženy přes druhé na zadní straně hlavy a upevněny neviditelným. K doplnění obrázku a jeho větší slavnostní pomoci pomůže kudrlinky.

Zajímavé: Účesy s rány (foto)

Módní účesy s copánky

  • Spit “vzhůru nohama”. Tato volba bude vypadat krásně v kombinaci s paprskem nebo vysokým ocasem. Musíte jen snížit hlavu dolů a ze spodních pramenů, které byly v horní části copu těsný cop. Zůstat ve stejné pozici, sbírat prameny v ocase. To je všechno, vlasy připravené.

Spit-vice versa

Originální dětské účesy na středně dlouhých vlasech

Jít do školy, každá dívka se snaží experimentovat s obrazem ve snaze ukázat její osobnost, včetně účesů. Koneckonců je velmi důležité, aby tyto prameny nejenže ležely krásně, ale také nezasahovaly do procesu učení. Proto jsme myvyzvednout některé zajímavé účesy pro dívky, které jsou vyrobeny v pouhých pár minut a vypadají perfektně s jakoukoliv ležérní oblečení.

Spit - Plait

Jedna z nejjednodušších, ale originálních možností. Chcete-li jej vytvořit, musíte rozdělit vlasy na dvě části a otočit je dohromady podle principu postroje, střídavě upevňovat vlásenky.

Spit-Plait

Miniaturní holandský spit

Tato možnost účesu pomáhá odstranit prameny z obličeje, ale zároveň vlasy zůstávají volné. Její podstata spočívá v tom, že z centrálního nebo bočního dělení jsou prameny tkány do malého prýmku a ze strany jsou krásně upevněny ozdobnou vlásenkou.

Změna holandského spit

Luk

Roztomilá a elegantní luková šňůra pomůže významně proměnit obraz a učinit ho ještě elegantnějším. Pro jeho vytvoření je nutné pouze zachytit horní prameny v ocase podle principu „malvinka“ a rozdělit na dvě části. Udělejte na každém z nich bouřlivý a zastrčte dovnitř tak, aby hroty nevyčnívaly. Opravte všechny neviditelné.

Vlasové možnosti s vlasy luky

\ t
Důležité! Tento luk je vhodný pro děti ve věku mateřské školy. Pro každodenní obraz to není zcela vhodné, ale pro slavnostní událost bude to správné.

Jak vyrobit luk z vlasů

Jak vidíte, aby bylo možné vypadat čistě, není vůbec nutné navštěvovat drahý densalonů.Někdy jen několik malých tahů může obraz zcela změnit.Doufáme, že s námi nabízená kolekce s podrobnými fotografickými instrukcemi vás osloví a získáte nové nápady pro vytvoření každodenního luku.