Módní recenze pro sezónu podzim-zima 2019-2020 - co bude v trendu

Svět módy se denně mění, výrazné změny jsou však patrné pouze v sezónních obdobích.Proto je zajímavé a důležité vědět, co bude v módě podzim-zima 2019-2020 módní móda, jaké jsou hlavní módní trendy a fotografie již známé díky minulým výstavám.Po vyřešení klíčových rysů sezóny je snazší doplnit šatní skříň módními věcmi, aniž byste získali něco, co již ztratilo svůj význam.

Styly a styly

Móda má dvojí charakter - je jisté, že pokud převažuje jeden ze stylů, pak alespoň druhý (pokudnení rovno) v popularitě bude opačný k němu.A to je naprosto správné, přirozený vývoj průmyslu: musí splňovat potřeby lidí, odlišných v duchu a způsobu vyjadřování, skrze oděv.

V budoucím chladném období zaujaly dominantní postavení klasici.Všechny nejznámější luxusní značky mají věci v tomto stylu, často to jsou:

 • kabáty;
 • Mys;
 • 37) pláštěnky;
 • obleky (častěji kalhoty);
 • klobouky;
 • boty na rovném kurzu.
Vyznačují se přísnými liniemi, jasným výřezem, monotónností nebo kombinací nejjednoduššíchgeometrické tisky. Tento oděv má anglický charakter, díky němuž je vytvořen kompletní a úplný obraz, který může být soběstačný bez příslušenství, což ho činí zajímavějším.

Přečtěte si také: Módní svetry a svetry v období podzim-zima 2019-2020

"Nová" klasika vytváří ženské modely založené na mužských stylech z 60. let 80. let minulého století. Maskulinita luky se zředí akcenty v pase, hlubokými zářezy ve tvaru písmene V, bižuterií, výšivkou, nášivkou.

Na opačné straně módních vah je jiný styl, který je již dlouho odtržen od módních trendů. Jedná se o Punk-styl, odpověď na závažnost klasiky - kombinuje vzpouru a neslučitelné "špatné" kombinace. To neznamená, že musíte udělat mohawk a vybrat si dospívající oblečení. V nadcházející sezóně podzim-zima je punk tak domácí, jak je to jen možné, představuje něco jako „kontrolovaný chaos“. Ve známých a někdy i klasických věcech se přidaly globální značky:

 • řetězy;
 • hroty;
 • agresivní barevné kombinace (červená, černá, šedá);
 • kožené řemeny a vložky;
 • kovové kování;
 • Hrubá masivní obuv, často na podešvi traktoru.

Zajímavé: Recenze módních džíny na podzim-zima 2019-2020

Ale v trendech dámského oblečení pro podzim-zima 2019-2020 existují další hlavní trendy, které nepochybně potěší spravedlivý sex s jeho praktičností.Toto je móda pro každodenní styl 70-80s. Kromě toho je v ponožce a mixu věcí co nejjednodušší, ta, kterou obyčejné ženy opravdu nosily: od prodávajícího k učiteli. A pouze 3 trendy z tohoto bloku lze rozeznat jako poněkud vyčnívající za hranice obyčejného:

 1. Široká ramena.Tento efekt se dosahuje šitím na ramenních vycpávkách v kombinaci s objemnými rukávy. Zároveň je pas opasek s pásem a tahem siluety se na věcech tvoří. Široká ramena se nacházejí v šatech, pláštích, pláštěnkách a bundách v nové sezóně.
 2. Havelock.Jedná se o výkop s našitou čepičkou, často odlišnou barvou a dokonce i materiálem. Tento přístup vytváří znatelný dekorativní efekt, ale i bez něj vypadá hawlock stylově.
 3. Cape a Cape.Na vlastní kůži nebo na plášti a pláštěnce se stali neobvykle oblíbenou formou oblečení. Obzvláště módní lze označit jako varianty s klasickými tisky, ale neobvyklé kování, loga, kožené vložky.

Přečtěte si také: Kolekce Chanel Autumn-Winter 2019-2020 - recenze fotky

V opačném případě jsou „každodenní“ trendy skutečně skutečnou příležitostí k nošení pohodlných a jednoduchých věcí a zároveň zůstávají zcela v trendu. Styl 70. let přináší kombinaci pohodlného oblečení bez nuceného vystavení následným trendům, takže jsou povoleny následující směsi:

 • bunda, košile, sukně, boty;
 • vesta, halenka, kalhoty;
 • svetr, kalhoty, boty.
Asdoplňky jsou také obvyklé prvky - šály, opasky, brože.

Jaký obrázek jste si vybrali pro svou velmi zimní sezónu?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Barvy sezóny

Klíčové slovo při sestavování palety podzim-zima uvádí Panton Institute of Color. Podle jeho závěru, provedeného na základě analýzy publikovaných sbírek, zbarvení nadcházející sezóny vypůjčilo odstíny z potravin a přírodních jevů. Proto byly zvýrazněny barvy chilli papričky, broskve, kandovaných mandlí, sýrů čedar, pomeranč, studená hnědá, růžová, jako prsa exotického plemene holubů, modrá, jako kámen, zelený, jako les a mech.

Materiály k tématu: Pantone: barvy podzimu-zimního období 2019-2020

Kromě barev podle Pantonu je třeba uvést barevné kombinace, které se nejčastěji vyskytují v chladném období:

 • nasycené a hluboké (smaragdové, fialové, ultramarínové, krvavě červené);
 • chladná a tlumená (šedá, šedá, mléčná, světle modrá, šedozelená, modrá, perlová);
 • práškové (růžové, broskvové, světle šedé, světle oranžové, krémové);
 • čokoláda (odstíny hnědé a hnědé);
 • okr (šedavě žlutá, písečná, studená káva,olivový, béžový);
 • světlé tropické (vápno, vanilka, kanárka žlutá, fuchsie, elektrikář).

Ideálně vypadající obrazy v jedné paletě, kde všechny barvy ve stejném tónu a stupni sytosti. Pokud je cibule příliš studená, může být zředěna 1-2 jasnými akcenty.

Reprodukce

Skutečnost, že bude v módě podzim-zima v letech 2019–2020 módní, může být snadno rozpoznána z fotografií z výstav konaných v Paříži. Byly zde prezentovány tolik vzorů, které stojí za to zdůraznit 11:

 1. Kostkované tisky- jednoznačně dominují. Většina významných značek prezentovala své vlastní způsoby použití a kombinování tohoto nejjednoduššího vzoru. “Scotch” mírně “prošel”, a primacy byl obsazený monochromatickými a pastelovými variantami, ale oni jsou předjeti těmi s bílým pozadím a jasnou linkou (žlutý, růžový, modrý). Zájem o buňku argyle (diamantově tvarované a dvoubarevné bloky a čáry jsou 2 superponované roviny) se vrátil.
 2. Husí nohaje další klasický tisk, který se rozpadá na módní vlnu. Obvykle má černou a bílou inkarnaci, ale v budoucnu jsou možné varianty v hnědém, růžovém, modrém, žlutém a modrém gamutu. Novinkou byl způsob, jak kombinovat klec a nohu, navrhl Chanel.
 3. Hrach- nadcházející sezóna nabízí velkou variabilitu tohoto vzoru. To je obzvláště populární u Dolce & Gabbana v hnědé-černé /červené stupnice.
 4. Malá květinaje stále relevantní,i v zimě. Navrhuje se kombinovat s hrubými a dokonce i těžkopádnými věcmi, aby se vytvořil zajímavý kontrast a oblečení vyvažovalo vnímání obrazu.
 5. Pás- často svislý, se bude pohybovat od letních luků k teplejším. Možná, že její úžasná schopnost kreslit a štíhlou postavu hrála roli, zejména pokud zvolíte správnou šířku čar.
 6. Leopard- výhodnější je varianta měkkého okru než kombinace žlutooranžová a černá. V této formě to vypadá méně chytlavě a vzdorně, dává šlechtě obraz, dělá to silnější.
 7. Akvarel- jedná se o lehké polo erodované barevné skvrny, obvykle v pastelových barvách. Tento tisk usnadňuje a osvěžuje věci, vizuálně omlazuje svého majitele.
 8. Patchwork- vzor „patchwork“ najdete na kabátech, sukních, oblecích a svetrech. Přináší teplý dotek na příď, dělá to trochu boho.
 9. Camouflage- samotný vojenský styl není na hřebenu popularity, ale jeho prvky jsou aktivně využívány designéry. Hlavní z nich je potisk zeleno-černá /šedá nebo okrová. Často to může být použito na docela ženské věci, jako je sukně nebo vestavěná bunda, přidat trochu brutality zvuku obrazu.
 10. Hadí kůžese stala nejvíce "dravým" vzorem sezóny. Na rozdíl od leoparda, cena zahrnuje honosné možnosti tisku, které jsou blízké skutečným obrazům hadí kůže. Vzor se nosí ve dvou verzích - na létánívěci (šaty, sukně, šály) nebo na přiléhavé styly (kolena, tužky, pouzdra).
 11. Kostkovaný. Monochromatický jako takový se ukázal být jedním z trendů sezóny a tento tisk je jeho doslovným ztělesněním. Existují však možnosti, kdy čtverce mají jiné barvy. V každém případě, kostkovaný tisk vytváří psychedelickou náladu a dělá věc středem obrazu, který by měl být vzat v úvahu při kombinování s ostatními.
Vytvoření „Frankensteens“ nebylo o nic méně oblíbené, jejich charakteristickým rysem byla kombinace tisků různých vzorů a barev s bloky nebo kousky řezu (rukávy, límce, hrudník, lem jednoho oblečení může mít různé barvy a vzory).

Tkaniny a hmoty

Kůže, včetně ekokože, je trend, který lze pozorovat ve většině sbírek podzim-zima. Zvláště v černé verzi. Populární kožené luky, doplněné stejnými nebo lakovanými botami. Tom Ford nabídl kombinézu podobnou letadlu a obléká se do podlahy této věci:

 • Salvatore Ferragamo nabízí kožené oděvy, zatímco Versace nabízí pláště;
 • Givenchy, Fendi a Sies Marjan trvají na tom, že nejen černá kožená celková cibule vypadá stylově, ale obsahuje předměty z tohoto materiálu ve sbírkách, ale v jasných nezapomenutelných barvách - šarlatové, lilku, ultramarínové, modré, zelené.

V návaznosti na popularitu pohodlného oblečení věnují módní návrháři pozornost obvyklému úpletu. Existuje mnoho stylů dlouhé pletenéšaty a sukně, stejně jako vesty. Ty se stávají stále důležitějšími, jsou nabízeny k nošení v kombinaci s prostým golfem, lehkými košilemi nebo v teplejším čase přes trička. Pletené vesty jsou skvělé pro vytváření vrstvených luky.

Myšlenka ochrany přírody zformovala módu pro umělou kožešinu. Pro celebrity, on se stal vizuální a rychle čitelný paparazzi symbol environmentálního zájmu. Po nich jejich fanoušci začali odmítat zabíjet zvířata. V současné době je v Evropské unii na sobě skutečná kožešina téměř hybnou silou. Proto v tomto případě módní průmysl reaguje na požadavky spotřebitelů. Mnoho návrhářů prezentovalo modely kožichů z umělé kožešiny a jeho nepřirozenost je zdůrazněna barvou a texturou výrobku. Může být růžová, žlutá, fialová, zelená, tištěná.

Prošívané oděvy jsou novým trendem sezóny a nejde o bundy nebo prošívané bundy. Návrháři nabízejí sukně z tohoto útulného materiálu, obleků a dokonce i večerních šatů. Vypadají překvapivě elegantní, i když poněkud zvláštní.

Příslušenství

Bez ozdob, šátků, opasků a kabelek bude jakýkoli obraz neúplný. Podrobnosti dávají vzhledu vzhledu, zejména pokud jde o stručné klasické věci, které jsou v nadcházející sezóně tak populární.

Řetězy

Pod vlivem punkových šperků pro nadcházející podzim a zimu mnoho masivních řetězců. Častějivšechny jsou vyrobeny ve formě tlumivek nebo náramků, které lze nosit přes oděv. Barvy jsou převážně kovové (zlato, železo, měď), někdy s koženými vložkami.

Prameny drahokamů

Zdálo by se, že brilantní průsvitné oblázky ztratily svůj význam spolu s odchodem do stínu půvabu, ale nyní návrháři pro ně nacházejí místo. Prezentovali prameny vlasů z kamínků a dokonce i celých plášťů. Samozřejmě, že tyto doplňky nejsou vhodné pro každý den, ale pro večer.

Náhrdelníky

Elegantní luk nebo uzel z jasného saténu, hedvábí, kašmíru dokonale doplní jakýkoliv obraz. Vypadají dobře s přísnými obleky, kabáty, pláštěnkami a pláštěnkami.

Korzet Baška

Komplikované stručné pletené šaty nebo „dva“ mohou být stylovým doplňkem - baskickým nebo pásovým korzetem. Tyto věci mohou mít jiný střih a doplňky, ale jejich hlavním cílem je zdůraznit pas. Jako dodatky umísťují řetězy, nýty, textilní ocasy, loga.

Klobouky

Po dlouhou dobu nebyly hlavy žen zdobeny elegantními klobouky. A tady se vrátila móda na těchto věcech. Zvláště relevantní:

 • Panamas;
 • Fedor;
 • klobouky se širokou krempou;
 • turbany.

Materiály na toto téma: Přehled módních klobouků podzim-zimní sezóna 2019-2020

Mikro tašky

V podstatě se jedná o mincovní boxy vyrobené podle tvaru a formy klasických nebo avantgardních retikulumů.Často mají jasnou barvu, mnoho kovových viditelných doplňků, mohou být průhledné nebo prováděny pod kůží hada, krokodýla a dalších plazů.

Po uvážení toho, co bude v módě podzim-zima 2019-2020, a zdůraznění hlavních módních trendů, čtení fotografie trendových modelů, lze vyvodit závěr, že klasika zatím vyhrává. Ale zředěný a doplněný prvky punku, vojenského, romantického stylu. Vypůjčené předměty pomáhají věci zajímavější a obtížnější.