Přehled módních džíny podzim-zima 2019-2020

Džínové kalhoty jsou již dlouho nutností pro moderní, aktivní ženu. Módní dámské džíny na podzim-zima 2019-2020 můžete posoudit z fotografií z výstav - módní trendy jsou jasně vypůjčeny z 70-90 let, ale výzdoba a směsi mají moderní vnímání.

Módní styly

Nadcházející chladné období má své „oblíbené“ džíny. Také pro módní džínové kalhoty jsou důležité barvy a správné přizpůsobení na obrázku. Vzhledem k různorodosti modelů si může každá žena vybrat ten správný pár.

Banány

Návrat tohoto stylu k trendům lze nazvat triumfálním. Ale na základě řady očekávaných trendů, protože banány jsou za ně plně odpovědné. Toto jsou detaily:

 • vysoký pas;
 • kudrnaté jho u pasu;
 • neřízený střih;
 • zkrácení délky, odhalení kotníku;
 • prvky obrazu z 80. let (zájem o ně v tomto roce zesílil).

Banány jsou známé svou původní formou: jemně zapadají do pasu a horních stehen, pak se rozpínají, dosahují maximální volné siluety těsně nad koleny a pomalu se začínají zužovat,kotníky nohou jsou pevně stlačené. To stalo se populární v oblasti konce kalhot vkládat šňůrku nebo dělat figurální volán, podobný jho u pasu.

Přečtěte si také: Módní přezkum pro sezónu podzim-zima 2019-2020 - co bude v trendu

Pokud jde o barvy, může se jednat o populární „vařící“ nebo kouřové odstíny klasické modré, šedé a modré. Je obvyklé nosit banány tím, že do nich vkládáte blůzy, vesty a dokonce i svetry, aby byl v dohledu vysoký profil. Současně můžete nosit masivní pásy s přezkami, nýty nebo řetězy a ramena, která zabalují blejzry a blejzry širokými rameny.

Banány byly prokázány v podobných směsích ze sbírek Alexandra Wanga, Isabel Marant, Balmain, Alberta Ferretti. Ten nabízí k vyplnění zúžené spodní části kalhot v širokých kozáckých botách.

Flare

Další styl, který neměl ani čas na vynechání. On byl v 70. letech, a pak znovu aktivně diktoval jeho pravidla v 90. letech. Pak každý teenager snil o nohách, které jsou tak široké, jak je to jen možné. Ale boky pevně zapadají. V tomto modelu je nízký pas opět přijatelný, ale v rozumných mezích. Stále častěji je však možné setkat se modely se středním nebo vysokým přistáním.

Flare je v Veronica Beard, Adeam, Brandon Maxwell, Aalto, Esteban Cortazar, Rám, Ermanno Scervino, Brock. Ve většině případů mají výstižný design s minimálním množstvím dekoru, protože druhý v možnostech trendu lze použít pouze na takové detaily:

 • světlélinie;
 • tenký, ale dlouhý denimový pás;
 • kontrastní vložky.

Jinak se jedná o jednoduché modely, někdy o zkrácené a /nebo hyper rozšířené varianty. Často, tento styl nemá ani kapsy, nemluvě o porvanosti nebo třásně. Všechny tyto funkce jsou navrženy tak, aby vytvořily nejúplnější siluetu, protože hlavním rysem světlice je schopnost opticky prodloužit a štíhlé nohy.

Vyvýšené kaloty se od zbytku liší ve smyslu vyrobeného účinku. Spíše jsou navrženy tak, aby zdůrazňovaly boky, a zářivě zajímavé boty často působí jako přízvuk jejich obrazu.

Zajímavé: Dolce & amp; Gabbana podzim zima 2019-2020

Rovný

Klasika ještě neztratila svou popularitu a je stále výnosnou investicí do základního šatníku. Džíny příští sezóny jsou také co nejvíc od dekorů ušetřeny, stejně jako světlice, jejich barvy jsou tlumené - grafitové, šedo-modré, hnědé odstíny. Černá a bílá jsou neméně důležité, jak v zimě vypadá velmi působivě.

V některých variantách jsou stisknuty šipky, jako by v kanceláři spaly. Zajímavým střihem zůstávají hladké culotty. Mnoho modelů nemá kapsy.

A jaké džíny nosíte?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Taková formalizace věci týkající se každodenního šatníku hovoří o kočovných denimových výrobcích do kancelářských obrazů, které byly populárnív 90. letech.Pak by takový luk mohl být výzvou pro společnost a nyní se stal odkazem na vzpurného ducha tohoto období.

AG, Matthew Adams, Rám Denim, Dion Lee představil ve svých sbírkách rovné monochromatické modely.

Materiály k tématu: Pantone: barvy podzimu-zimního období 2019-2020

Zkrácené a volné

Zjistit, které džíny jsou v módě na podzim-zima 2019-2020, stojí za to připomenout, co nosili v minulé sezóně.Zachovalo se mnoho trendů a mezi nimi je i módní představa o půjčování od mužských modelů pro ženské věci.

Džíny a milenci jsou mírně oříznuté džíny.Oni mají nejvíce neformální vzhled všech populárních trendových modelů, a také hojný v výzdobě:

 • okraj;
 • díry;
 • náplasti;
 • výšivky;
 • kamínky a kameny;
 • žádost;
 • brány;
 • loga.

Jejich zbarvení je doplněno oškvarky, které jsou často vyráběny barevně pro domácí vařená vejce z 90. let.Neméně relevantní je efekt tai-dai.Oříznuté a volné džíny jsou ležérní styl, ale dobře se mísí s klasickými košile, bundami a botami.

Ve sbírkách značekjsou zde také těsně přiléhající krátké modely. Oni jsou obecně pohodlné, pokud jde o vysoké zimní boty a boty. S touto kombinací je však třeba dávat pozor na holčičky o malém vzrůstu as objemnou postavou, protože tento výřez vizuálně zkrátí nohy.

Materiály k tématu: Recenze módních klobouků pro sezónu podzim-zima 2019-2020

„Jednotná“

Můžete hovořit o vzniku nového konceptu - „pracovní chic“. Stále více designérů si půjčuje praktické střihy z kombinézy zemědělců, pilotů, stavitelů. Ale oblékněte ji ve stylizovanější a elegantnější podobě. Takové věci mají zvláštní dekor:

 • velké náplasti kapsy;
 • hrubé kontrastní prošívání;
 • ventily a vložky.

Styl „dělnických“ kombinézy tuto postavu nezdůrazňuje, spíše ji skrývá. V zimě může být nošeno v kombinaci s svetry a svetry, které je nasazují na „uniformu“, což vytváří zajímavý vícevrstvý luk.

Materiály k tématu: Pantone: barvy podzimu-zimního období 2019-2020

Zámořské

Hromadné dno na přídi je trendem sezóny, je však třeba mít na paměti, že to není pro každého. Vysoké a štíhlé dívky si mohou dovolit volné a široké kalhoty, aniž by riskovaly zkazit vizuální tvar.

Módní modely nadrozměrných džíny s vysokým pasem a mírně se zužujícími nohami, které dále přispívají k vizuálnímu snížení výšky, takže nízké ženy by měly najítjiné styly. Nadměrné kalhoty jsou dokonale smíchány s jakýmkoliv jiným oblečením v různých stylech. Zvláště elegantní, vypadají s vestami a čepicemi.

Široké a volné modely lze nalézt v AG, Balmain, Zadig a spol. Voltaire, Off-White, Rachel Comeyová. Barvy z dráhy jsou převážně šedo-černé, ale existují také modré, modré a bílé verze.

Materiály k tématu: Přezkum módních klobouků sezóny podzim-zima 2019-2020

Pop Art

Převážná část módních modelů dámských džíny má přísný a jednoduchý střih, minimální dekor. Pro ty, kteří mají rádi více zábavných možností, módní průmysl navrhuje věnovat pozornost pop artu. Navrhuje světlé a chytlavé prvky, džíny lze zdobit:

 • barevné nápisy;
 • obrazy filmových postav, karikatur a komiksů;
 • legrační slogany;
 • napodobeniny novinových výstřižků;
 • podivné záplaty;
 • animované tisky;
 • kresby ve stylu primitivismu.

Příklady neobvyklých džínových kalhot, které nabízí Philipp Plein, Gucci, Moschino, MSGM. Nicméně, výběr tak odvážného modelu, musíte pochopit, že přitahuje pozornost na sebe v obraze. Proto musí být kompletní s ním buď stručné věci, nebo také ve stylu pop artu, aby se získal "sémantický" úkloň. Mimochodem, to je jeden z nových trendů v módě - vybrat si oblečení, které se dotýká určitých témat v kultuře, i když to neodpovídá barvě nebo stylu. Lze usuzovat, že analýza obrazu přichází do popředíkterou zprávou chce vlastník sdělit.

Přečtěte si také: Sbírka Chanel podzim-zima 2019-2020 - recenze fotografie

Nová vícevrstvost

Mluvíme o modelech, které jsou vytvořeny z propojených kalhot, košile, sukní a jedna část ji nachází na druhé, částečně ji překrývá. Samozřejmě, takové džíny nejsou pro každodenní nošení, to je trend, který nemůže trvat déle než jednu sezónu. Ale v nadcházejícím zimním období to bude velmi důležité.

Tento trend je nejvíce zastoupen ve sbírce Balmain. Složité rysy řezu znamenají nejen spojení plnohodnotných věcí, ale také méně těžkopádných možností, ve kterých jsou džíny šity:

 • Basques;
 • asymetrické ocasy;
 • popruhy;
 • koketa.

Zajímavé: Nové módní sukně podzimního zimního období 2019-2020

Glam-chic

Množství drahokamů na džínách je nyní sklouznutím po módě, ale můžete přidat lesk s brože nebo nášivky z materiálů vyrobených z kovu.

Důležitým bodem, který je třeba v nadcházející sezóně sledovat, byl smysl pro poměr. Tam by mělo být několik takových detailů, nadměrné nasycení s brilantní dekor dělá obraz starý a levný.

Glam-chic ve formě brožů je přítomen na výstavách Moschino a Balmain nabízí kovový steh a zavádí ho nejen podél švů, ale také ve znatelnějších zónách kalhot.

Zajímavé: Módní kabáty 2019-2020 - revize nových výrobků

Módní dámské džíny na podzim-zima 2019-2020, soudě podle módních trendů a foto-luky, nesou spoustu ozvěn z 90. let. Když si vyberete model pro sebe, měli byste nejprve vzít v úvahu zvláštnosti postavy, protože v těchto letech bylo mnoho kontroverzních možností. Pokud je pleť lépe zdůrazněna, je vhodnější je vybrat, dovedně kombinovat s trendy svetry, bundy nebo svetry. Nejlepší styl sezóny lze nazvat rozšířený s mírně prodlouženou nohou - hodí se do většiny typů tvarů a snadno se vejde do směsí.