Snadné účesy s vlajícími vlasy

Volné, krásné a dobře upravené vlasy jsou ženské a módní, ale bohužel jsou již banální a ne vždy praktické, takže kadeřníci přišli s mnoha originálními nápady na účesy s částečně sebranými vlasy.O nich dále bude řeč v našem článku.

Zajímavý cop na volných vlasech

Zajímavý : Zvýraznění na blond vlasy: módní trendy 2019

]

Původní představy o účesech na volných vlasech

Kromě standardního „malvinki“ nebo nejrůznějších možností s bičíkem jsou dnes módní ženy prezentovány mnoha zajímavými a kreativními účesy a vlasovým stylingem s tekoucími vlasy.pro sebe.

Krásné kvetoucí kadeře

Patří mezi ně:

 • Babette .Tato verze účesu je nejvhodnější pro majitele účesů s asymetrickými nebo půlkruhovými rány.Tato instalace se provede během několika sekund.Vlasy by měly být rozděleny na dvě zóny podél horizontálního dělení a horní prameny v korunce na hřeben.Dále je z vlasů vytvořen válec a upevněn neviditelnými vlasy.Nakonec by mělo být vše opraveno lakem.

Účes Babette

 • „Vyholený chrám“ .Hlavním rysem tohoto účesu je imitace účesů, které jsou dnes tak módní s oholenou chrámovou oblastí.Aby se dosáhlo požadovaného výsledku, měly by být vlasy rozděleny na dvě části podél bočního dělení, zatímco „nepracovní“ část je přednostně bodnuta.

Imitace oholeného chrámu

Zajímavé : Ombre na tmavých vlasech: příklady efektivního zbarvení na fotografii

V časové zóně rozdělte vlasy do tří pramenů, z nichž každá je zkroucena do těsného svazku a zajištěna vzadu (viz podrobné pokyny na fotografii níže). Nejúčinněji se tato možnost dosahuje na dlouhých zvlněných vlasech v elastických kadeřích.

Podobně můžete pletit a „spike“ nebo francouzský prýmek.

 • Retro-curl . To je snadno proveditelný účes založený na volných vlasech, s nimiž budete muset "drotat" jen pár minut. Stačí jen trochu rozdělit na straně a mírně zkroutit prameny. Poté nasaďte hřebenatku na hlavní stranu a otočte s ní těsný prýmek. Zajistěte všechny neviditelné.

Retro curl

 • „Květina“ . Krásný a elegantní styl, který je ideální pro rande, výlet do kanceláře nebo slavnostní událost. Vlasy musí být rozděleny pouze na dvě části v zadní části hlavy podél horizontálního dělení a svázat horní část s nízkým ocasem. Z ocasu tvoří dva identické těsné prameny a střídají je kolem pružiny. Zajistěte všechny čepy a lehce chmýří prameny tak, že květ je volumetrický.

Malvinka s ocasem

Zajímavé : Střihy pro středně dlouhé vlasy pro ženy: trendy 2019

 • Vysoký ocas.Jednoduchý a zároveň praktický styl, kterývhodné pro všechny příležitosti v životě. Stejně jako v předchozí verzi, by měly být vlasy rozděleny na dvě podél horizontálního dělení, česané a kravaty vysoký ocas, a konce mírně zvlněné. Pokud je to žádoucí, můžete nechat pár závěsných pramenů vpředu nebo dokonce prodloužený třesk. Další možností - jeden z nižších pramenů umístěných v ocase, aby se otočila guma, aby se skryla.

Malvinka s vysokým ocasem

Jaké účesy pro každý den dáváte přednost?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Večerní účesy

Máte-li slavnostní událost nebo večerní příjem na nose a nemáte dostatek času na návštěvu kadeřníka, který by vytvořil komplikovaný účes, doporučujeme, abyste se rozhodli pro volné vlasy. Aby to bylo docela snadné a efekt je prostě úžasný.

Večerní účesy pro dlouhé vlasy od celebrit

 • S kudrlinkami . Tento styling lze nazvat univerzální, protože je naprosto vhodný pro jakýkoliv obraz. Ale stojí za to jen ozdobit vlasy krásnými vlásenky, a ona se okamžitě promění v slavnostní, což je ideální pro dívku, například, jít na promoce. Začít vlasystočit do velkých a elastických kudrlinek. Dále se vezme malý pramínek a pomocí prstu se vytvoří krásná kadeř ve tvaru prstence a upevní se vlásenkou. Stejné akce se opakují na druhé straně.

Večerní styling s kadeřemi

 • V bohémském stylu . I přes svou jednoduchost může být tento typ vlasů také skvělou večerní volbou. Její podstata spočívá v tom, že francouzské copánky jsou tkané z postranních zón, které jsou nad sebou upevněny pomocí Invisibles. Tkaní, zatímco by nemělo být těsné. Pokud chcete, můžete nechat pár volných pramenů vpředu a otočit hlavní vlasový svazek.

Stylový a krásný styl

Aby byl český účes ještě originálnější, můžete experimentovat s komplexními variantami tkaní.
 • Poluchrechanka . Módní a zároveň neobvyklá interpretace standardního účesu v řeckém tématu, což může být extravagantní večerní možnost. Jediný rozdíl je v tom, že pouze horní část pramenů, která je umístěna na koruně a hřbetu hlavy, je shromažďována v obvazu. Hlavní hmota je navinuta do kudrlinek.

Účes řeckého stylu

Aby luk byl harmonický, obvaz na vlasech by měl odpovídat barvě šatů.

Zajímavé : Účesy pro střední vlasy doma: fotky krok za krokem

Účesy školy

Dívky z raného věku se rády předvádějívolné vlasy, což není příliš praktické, zejména v průběhu tréninku, takže jsme si vyzvedli originální verze účesů, které demonstrují krásu vlasů a zároveň jsou vhodné pro každý den. Jsou vyrobeny během několika minut a obraz je zajímavý a mimořádný.


 • Srdce . Neobvyklá verze teen účesů, která je užitečná pro chod do školy nebo jiné vzdělávací instituce. Je založen na pleteném srdci. Může být umístěn za nebo na boku. Tento styl je snadný: dva prameny jsou odebrány a splétány do copánků, a pak rozloženy do požadovaného tvaru.

Srdce copánků

 • Květinový věnec.Sladký a originální styl, který je vhodný pro dívky různého věku a bude 1. září skvělou alternativou účesů s luky. Je pouze nutné oddělit horní část hlavy podél horizontálního dělení na týlní zóně a rozdělit ji na další tři prameny, z nichž každý je zapleten do běžného copu. Ventilátor každý copánky a zabalit do malé kadeře, pak připevněte vlásenky.

Věnec z copánků

Zajímavé : Krásné účesy pro dívky 1. září

 • Vodopády . Současně, obvyklý a zároveň velkolepý účes, který vypadá dobře nejen na dlouhé, ale i středně dlouhé vlasy. Za prvé, časová zóna musí být rozdělena do tří částí a splétat francouzský cop podél zadní části hlavy směrem k druhému chrámu.Horní prameny, které se v důsledku tkaní ukázaly být pod nimi, jsou ponechány volné a nové jsou z nich odebrány.

Stylový "vodopád"

Jak vidíte, i když jsou její vlasy volné, můžete udělat spoustu originálních a velkolepých účesů, aniž byste před zrcadlem trávili spoustu času. Hlavní věc je nebát se experimentovat a mít kreativní přístup k podnikání!

Jaký je váš oblíbený účes s tekoucími vlasy?