Módní tašky spadají do roku 2019 (část 1)

Dámské kabelkymají své kořeny ve středověku. Pak jí nikdo nemohl ani zavolat. Vypadala jako taška a byla určena výhradně pro přepravu peněz. Toto je období, kdy návrháři zvažují dobu narození ženské kabelky.

Mnoho žen sní o nové tašce, stejně jako nové boty. Nyní, v naší době, je taška pro ženu nepostradatelným doplňkem. Plní roli nejen jako box s kosmetikou a penězi, ale slouží také jako doplněk k našemu oblečení.

A tak se podívejme,jaké tašky jsou v této sezóně podzim-zima 2019-2019!!!!

Nejprve se podívejme na barvy sáčků. V podzimní sezóně budou módní tašky módní. Designéři se rozhodli neřídit se občasným deštivým a šedivým pádem, ale spíše ho zdobili. V podzimních sbírkách najdete žluté, oranžové, červené, hnědé tašky. Nepochybným trendem jsou černé a bílé variace. Takové kabelky nenechají nikoho lhostejného. Můžete si vybrat klec (velká nebo malá), "husa nohy" a mnoho dalšího. Mnoho návrhářů se nezastaví u jedné barvy a v jednom modelu kombinuje několik barev. Pokud jde o výzdobu sáčků, v této sezóně byly vidět kožené mašle, střapce, řetízky a výšivky, ale ne dost. Hlavní zaměřenív módních taškách je velmi 2019na barvu, tvar a texturu.

Módní spojka podzim-zima 2019-2019

Začněme s nejmenšími dámskými taškami na spojky. Pro moderní ženytak miloval, že někteří dávají přednost nosit je výhradně všude a v kanceláři, na procházku a párty. Kromě miniaturních nádherných modelů, které jsou určeny pro zvláštní příležitosti, návrháři nabídli elegantní, přísné a omezenější spojkové vaky, které budou mít obchodní ženy rádi. V této sezoně je velmi módníplazů kůže plátkya geometrickými tisky.

Módní tašky velkých velikostí

\ t

Mnoho žen dává v každodenním životě velké prostorné tašky. A to není překvapující, protože jsou praktičtější, univerzálnější a můžete v nich dát vše potřebné nebo ne příliš potřebné. Nejdůležitější je být a najednou se hodit. Tento podzim, módní tašky, radicules, a stylové totes jsou módní. Mnoho takových modelů je doplněno širokými pásy, které umožňují nosit je přes rameno.

Pokračování - "Módní tašky na podzim 2019 (část 2) "