Jak se připravit na Nový rok. Silvestr - 10 tipů pro ženy

Prosinec ...! Pravděpodobně první asociace, která se vyskytuje v myšlenkách jeNový rok ! Novoroční večírky, firemní večírky, nekonečné setkání s přáteli, příbuznými a příbuznými, romantické cesty a jiné zábavné akce. Pro takovou bouřlivou a bohatou „novoroční svátky“, se krásná polovina lidstva začíná připravovat v dostatečném předstihu a vybírat si novoroční oblečení, stylové šperky a módní doplňky, dary a další novoroční maličkosti. Kromě toho, každá žena chceSilvestravypadat ohromující, okouzlující a neodolatelné, v jednom slově - na 100%. Proto, aby bylo možné vypadat dobře a cítit se skvěle, musíte vyzkoušet na 110%, což vám poskytne vaši milovanou maximální pozornost a péči.

10 Novoroční přípravné tipy

 • Napájení . Dva týdny před novým rokem musíte věnovat pozornost své stravě. I když netrpíte nadbytečnými kilemi, nebylo by špatné zařídit dva nebo tři dny půstu. Takže vaše tělo bude schopno trochu vyčistit, vyložit a resetovat "extra". Kromě toho, v předvečer Nového roku stojí za to připomenout správný pitný režim. Denně je nutné konzumovat dostatečné množství čisté nesycené vody v množství 40 ml na 1 kg hmotnosti. Samozřejmě, v zimě, vzhledem k vlastnostem lidského těla, stačí pít 1 - 1,5 litru. Voda pomáhá odstranit toxiny a toxiny, "zvlhčuje" tělo zevnitř, jako výsledek - čerstvost a vitalitu.Ideální možností je začít den sklenkou vyčištěné vody na prázdném žaludku (můžete přidat několik kapek citronové šťávy).
 • Vlasy . Před novým rokem, stejně jako před každou dovolenou, měli byste věnovat pozornost svým vlasům. Aby jste se nemuseli obávat neodolatelných účesů na Silvestra, měli byste navštívit kadeřníka, abyste osvěžili barvu vlasů, dodali jí tvar a objem, osvěžili konce vlasů (ořez 1 cm). Je také možné doma vyrobit několik přírodních vlasových masek pomocí žloutku, majonézy, rostlinných olejů a léčivých bylin. Lidové léky pomohou vrátit lesk vlasů, sílu, krásu a přitažlivost. Kromě toho byste neměli navštívit kadeřníka 30. - 31. prosince v předvečer svátku. V případě neúspěšného stříhání nebo malování budete mít příliš málo času na nápravu situace. Takové události mohou negovat slavnostní náladu.
 • Manikúra . Dámská pera nevyhnutelně přitahují pozornost ostatních. Chcete-li, aby Silvestr na pozadí šumivého šampaňského ve sklenici vaše pera a nehty vypadají dobře-upravené a krásné, musíte mít manikúru. Hlavním pravidlem je přesnost a správná úprava, a pak vše záleží na vašich preferencích a chutích. Můžete se dostat s klasickou a vždy aktuální francouzskou manikúru, a můžete si vysnívat a vytvořit jasnou, originální manikúru s kresbami, kamínky nebo modelování.
 • Pedikúra . V novém roce byste měli vypadat neodolatelně od špiček vlasů až po pedikúru. I v případě, že se jedná o nový rok navrhne přítomnost elegantní boty nebo kotníkové boty na vysokém studu, v každém případě, nohy by měly být dobře upravené.Ne pro každého, ale pro sebe samého!
 • Tvář. V zimě je kůže ovlivněna řadou negativních faktorů - chladem, mrazem, větrem, suchým vzduchem kancelářských prostor a náhlou změnou teploty.Všechny tyto problémy by se však neměly promítat do tváře na Silvestra.Stojí za to navštívit kosmetičky, svěřit „svou tvář“ profesionálnímu nebo domácímu, aby se čistící křoviny, výživné a hydratační masky na obličej a krk.
 • Oči jsou zrcadlem duše .Aby všichni kolem vás mohli vidět „jasné světlo přitažlivosti vaší duše“ doma, vytváříme masky, pleťové vody a obklady na kůži kolem očí.K tomu můžete použít infuzi čaje nebo heřmánku, odvar z borůvek a nezapomeňteo masáži.
 • Nezapomeňte odstranit všechny "svěží" vegetacena obličeji a těle.Kůže by měla být hladká, měkká a hedvábná.
 • Líčení. Pronovoroční make-upto trvá o něco déle než obvykle.Můžete použít jakékoli techniky, barvy a odstíny.Hlavní věc je, že vybraná možnost odpovídá vašemu obrazu v souladu s vašimi vlasy a novoročním outfitem.Několik dní před Novým rokem můžete udělat dva nebo tři různé make-upy a vybrat si nejúspěšnější z nich s lehkostí, že se to stane pár hodin před novým rokem.
 • Subjekt .Před novým rokem věnujte pozornost kůži těla, hýčkejte ji křoviny (můžete nezávislepřipravené z kávové a mořské soli), relaxační nebo tonizující koupele s esenciálními oleji, kontrastní sprcha, masky, zábaly, pleťové vody a krémy.Po koupeli nebo sprše se ponořte do voňavého oblaku parfémů tak, aby vaše tělo i vlasy byly naplněny jemnou a elegantní vůní.
 • Pokud nejste se svou postavou spokojeni, nezoufejte.Pouze hvězdy lesklého časopisu (po editaci Photoshopu) se mohou pochlubit ideálními formami bez jediné chyby.Utáhnutí břicha a skrytí hlaveň pomůže zeštíhlení nebo modelování spodního prádla.Nepopírejte si potěšení v elegantních šatech.
 • Zamilovat se .Nic nedává ženě takový zápalný lesk v jejích očích, zářivý úsměv a kouzlo, jako je láska.Zamilujte se do manžela, přítele, nového obdivovatele, sebe nebo krásného světa kolem nás.Zamilujte se a staňte se skutečnou královnou Silvestra.

P . S .Dokonce i když se něco pokazí, jak jste si mysleli, nenechte se odradit.Žádné drobné obtěžování by mělo zkazit vaši náladu.

Šťastný nový rok !!! ​​