Co vařit na Nový rok? Dragon salát - vaření recept

Před příchodem dlouho očekávané a milované dovolenéNový rokexistuje jen velmi málo. Již dnes stojí za to přemýšlet o novoročním menu a nastavení prázdninového stolu.

Pokud jde o novoroční stůl v roce 2019, doporučuje se přinutit mořské plody, maso, zeleninu a ovoce k velkorysosti a velkorysosti.

Nejoriginálnější, lahodná mísa na slavnostním stole může být odAlat Drokon (Drakosh, Dragonling- ] vyberte jméno podle svého vkusu).

Recept č. 1. K přípravě salátu „Dragonling“ budete potřebovat následující složky: 100 - 200 gramů korejského mrkve, 4 kuřecí vejce, 4 brambory střední velikosti, 100 - 200 gramů filé ze sleďů, 1 sklenice konzervovaného hrachu, soli a černého pepře (podle chuti) a čerstvé zeleně k ozdobení misky.

Příprava salátu je poměrně jednoduchá - po přípravě všech ingrediencí se rozloží na velké misky (vaří brambory a vejce, naseká se malé kousky sleďů, rozetře se vařená řepa na struhadle).

První vrstvou je mrkev v korejském stylu, pak vejce, brambory, sleď, řepa a nakonec zelený hrášek. Doporučujeme každou vrstvu naplnit majonézou, trochou soli a pepřem. Nakonec můžete salát ozdobit čerstvými bylinkami nebo čerstvými okurkami. Máte-li touhu a let fantazie není omezen, můžete šířit salát na velký talíř v podobě orientálního draka. Bude to velmi originální, fantastické jídlo.- hlavní symbol a výzdoba novoročního stolu

Číslo receptu 2. Toto je verze masa salátu "Dragon". Složení: vepřové - 300 - 400 gramů (alternativa - kuřecí řízek), cibule - 3 - 4 ks, mrkev - 2 ks, řepa - 1 ks středně velkého, sójový olej 2 lžíce, ocet - 1 lžíce, zelený hrášek - 2 - 3 lžíce, čerstvé bylinky (kopr, petržel), sůl a pepř - podle chuti.

Způsob přípravy: filé z masa se nakrájí na plátky (pásy) a smaže se v malém množství másla. Cibule musí být nakrájena na půlkroužky a smažit v malém množství másla. Syrové řepy a mrkev rošt na hrubé struhadlo. Všechny připravené ingredience jsou pečlivě posouvány, ochuceny olejem, solí a pepřem. Pro zdobení jídel použijte petržel, kopr a zelený hrášek.

Přejeme Vám příjemné přivítání, dostatek, vynikající a originální pokrmy !!!!