Domů Křoviny pro problém Skin

Bohužel, velmi mnoho lidí je obeznámeno s takovým problémem jakoakné, akné, wen, furuncles a komedony .Problémová kůžezpůsobuje mnoho nepohodlí a nepohodlí. Kromě toho,problémová kůže potřebuje zvláštní, řádnou a pravidelnou péči, v níž je hlavní místo přijímáno očistným postupem.

K očištění problémové kůže obličeje můžete použít přírodní křoviny připravené sami doma. Je nutné pečlivě a opatrně očistit problémovou pokožku s použitím křoviny, aby nedošlo ke zranění kůže a nepřispělo k šíření choroboplodných zárodků a bakterií. Protose doporučuje vyhnout se používání křovin, které používají abrazivní částice s nerovnými hranami (mletá meruňka nebo hroznové víno, mořská sůl).

Čištění kůže akné a akné by mělo být velmi delikátní a šetrné.

Číslo receptu 1.Jahodový peeling pro problémovou pleť. Pro výrobu jahodového křoviny si vezměte 2 - 4 jahody, opláchněte je pod tekoucí vodou, vmasírujte bramborovou kaší a přidejte 1-2 lžičky práškového mléka. K výsledné hmotnostipřidejte 1 lžičku čerstvé citrónové šťávy. Všechny složky jsou důkladně promíchány a naneseny na obličej. Po lehké masáži pokožky obličeje po dobu 5 minut omyjte křovinu studenou vodou bez použití mýdla.

Číslo receptu 2.Olejový peeling na obličej. Pro drhnutí je třeba promíchat 1 lžičku slunečnicemáslo, 1 lžička sušeného droždí a přidejte 1 žloutek. Pokud nejste alergičtí na esenciální olej čajovníku, může být do křoviny přidáno několik kapek. Vše je smícháno a aplikováno na obličej jemnými pohyby. Po opláchnutí tváře studenou vodou.

Číslo receptu 3.Banánový křoviny pro akné. Banánová drť se rozemele na bramborovou kaší a smíchá se s 1 lžičkou oleje (olivový,broskev, len, atd.) Na očištěnou pleť se nanese banánový křoviny a nechá se 20-30 minut. Peeling se odstraní okyselenou vodou (1 lžička čerstvé citrónové šťávy na 1 litr vody). Nakonec si opláchněte obličej čistou studenou vodou.

Recept č. 4.Ovesný peeling má vysokou účinnost a mírný účinek na problémovou kůži. K přípravě křoviny se smíchá 1 polévková lžíce ovesných vloček s 1 lžíce sušeného mléka a 1 až 2 lžičky citronové šťávy. Do ovesného křoviny můžete přidat 1 - 2 kapky esenciálního oleje z čajovníku. Před vysušením na obličeji vydrhněte. Po lehké masáži a omyjte vodou bez mýdla.

Je možné použít přírodní domácí křoviny pro péči o problémovou pokožku 1 - 2 krát týdně.