Příprava na léto! Mořská sůl křoviny

Aby zachovaly krásu a zdraví pokožky po mnoho let, aby neztratily svou přirozenou něhu, hladkost a hedvábnost, je nutné pečlivě a pravidelně pečovat o obličej a tělo.

Péče o pleť by se měla skládat z následujících kroků:

  • Čištění
  • Tónování
  • Zvlhčování
  • Výkon
  • Ochrana

Doma, v přípravě na plážovou sezónu, můžete pojmout kurs na obnovu a posílení pokožky, který bude založen na křovinách s mořskou solí.

Mořská sůlobsahuje užitečné látky a stopové prvky, které jsou nezbytné pro krásu a zdraví pokožky. Kromě toho, mořská sůl (drcená) aktivně exfoliates mrtvé kůžewkožních buněk a je účinný anticelulitidový lék (přesně to, co je potřeba pro přípravu na letní sezónu) .

Číslo receptu 1.Zakysaná smetanová maska ​​mořská sůl. Komponenty: 1 šálek zakysané smetany, 1 šálek mořské soli, 2 - 3 kapky esenciálního oleje (v ideálním případě věnujte pozornost esenciálním olejům s anticelulitidními vlastnostmi - pomeranč, grapefruit, citron atd.). Složky se smíchají, aplikují se na zvlhčenou pokožku lehkými masážními pohyby a po 7 až 10 minutách se omyjí teplou vodou. Příznivý účinek masky na kůži je způsoben nejen blahodárnými vlastnostmi mořské soli, ale také příznivými vlastnostmi zakysané smetany (bílkoviny, tuky a kyselina mléčná aktivně změkčují)a vyživují pokožku).

Recept č. 2.Clay-medová maska-křoviny s mořskou solí. Složení: mořská sůl (drcená) - ½ šálku, kosmetické hlíny - 3 lžíce, med - 2 lžíce, 1 lžíce sušeného mléka a 2 - 4 lžíce jojobového oleje. Složky se důkladně promíchávají, dokud se nevytvoří krémová hmota, a aplikují se na vlhkou pokožku masážními pohyby (věnujte zvláštní pozornost těmto problémovým oblastem, jako jsou hýždě, žaludek, nohy a stehna). Po 5 až 7 minutách opláchněte teplou vodou a aplikujte hydratační krém. Maska-peeling aktivuje proces krevního oběhu v tkáních (díky jílu), čistí (mořská sůl), změkčuje a vyživuje pokožku (med a mléko).

Číslo receptu 3 . Olejová maska ​​s mořskou solí. Složení: mořská sůl - 4 lžíce mořské soli, 3 - 4 lžíce mandlového oleje, 2 kapky esenciálního oleje z máty peprné. Přeneste, aplikujte na zvlhčenou pokožku intenzivními masážními pohyby, poté masku odstraňte teplou vodou a naneste výživný tělový krém. Maska pomáhá zpomalit proces stárnutí pokožky, zmírňuje záněty a podráždění (mandlový olej) a esenciální olej z máty peprné tonizuje pokožku a normalizuje mazové žlázy.

Recept č. 4.Grapefruitová scrubová maska. Složení: 4 - 5 lžícemořské soli, 1 - 2 lžičky olivového oleje, dužina zralého grapefruitu (rošt s kůrou). Složky se smíchají a vmasírují do pokožky pomocí masáže.pohybů po dobu 5-7 minut. Poté si vezměte sprchu (bez mýdla) a aplikujte tělové mléko. Grapefruit a olivový olej nasycují kůži vitamíny C, P, skupiny B a E. Kromě toho je mořská sůl v kombinaci s grapefruitem účinným domácím prostředkem proti pomerančové kůře.

Dopřejte si trochu času (1-2 procedury týdně) v předvečer plážové sezóny, abyste se v letním vedru na pobřeží cítili krásněji než kdy jindy, zdravě a sebevědomě ve svém neodolatelném charakteru.