Masky z rajče pro obličej

Použitírostlinných masekpro péči o pokožku obličeje, poskytujete dobrou výživu a vitamínizaci pokožky. Rajčata jsou velmi dobrá pro krásu a zdravou pokožku, protože obsahují vitamín A, C a lykopen. Lykopen je hlavní látka, která poskytuje červenou barvu této zeleniny.Rajčatová maska ​​na obličejpomáhá bojovat s vnějšími projevy procesustárnutí kůže (vrásky, slábnoucí kůže).Kromě toho rajské masky pomáhají zúžit zvětšené póry a očistit pokožku.

Recept No. Namočte rajskou maskou na obličej po dobu 10 až 15 minut a omyjte studenou vodou. Maska se zužuje a zvětšuje póry. Kromě toho, pokud máte spálení sluncem nebo vaše pokožka je podrážděná, rajská maska ​​pomůže obnovit normální stav kůže.

Číslo receptu 2.Pulp 1 zralá zralá rajčata středního roštu na jemném struhadle. Rovněž roštujeme 1 syrový brambor a smícháme s rajčatovou dužinou. Přidejte několik kapek vitamínu A a E do oleje, nebo 2 až 4 kapky rostlinného oleje. Maska se aplikuje na obličej po dobu 8 - 15 minut a promyje se studenou vodou.Pro dosažení nejpozitivnějšího výsledku se doporučuje absolvovat „rajský kurz“ - 10 až 15 procedur.

Recept č. 3.Maska z rajčat pro mastnou pleť. Šťáva z 1 citronu ve směsi sstrouhanou kůru, zředěnou čištěnou vodou a přes noc. Ráno otřete kůži citrónovým extraktem a dejte tenké plátky rajčat. Po 10 minutách se promyje vodou o teplotě místnosti. Masku rajče pro mastnou pleť lze provést 1 krát týdně.

Recept č. 4.Ke snížení výskytu černých teček ,se doporučuje 2–3 krát týdně otřít T-zónu plátky zralých rajčat.

Recept No. Maska se aplikuje na pokožku obličeje a krku po dobu 10 - 15 minut. Poté se doporučuje promytí kontrastem - nejprve teplá voda, pak vychladnutí.

Recept č. 6.Drhnutí masky pro problémovou kůži. Chcete-li připravit masku rajské křoviny 1, oloupejte zralé rajče (zalijeme vařící vodou) a otřete je na jemném struhadle. 1 lžíce ovesných vloček zalijeme vařící vodou. Po bobtnání ovesných vloček smíchejte rajčatovou dužinu a ovesné vločky (nejlépe v mixéru). V masce můžete přidat několik kapek citronové šťávy a olivového oleje. Všechny složky jsou důkladně promíchány a naneseny na obličej. Maska musí být udržována 10 - 20 minut. Taková maska ​​ pomáhá čistit problémovou pokožku a úzké póry.