Druhy mužského chování a rysy mužského charakteru

Povaha mužů, jako jsou ženy, je autentická a závisí na kombinaci mnoha faktorů - od živého prostředí a podmínek výchovy k charakteristikám povolání a situaci v rodině. Psychologové rozlišují několik typů mužského chování, vše geneticky determinované. Je-li typ mužského charakteru v dospělosti a je přístupný přizpůsobení, je příliš malý.

Psychologické charakteristiky charakteru a chování mužů

Deprese.Není to spíše typ, ale přechodový stav. Pokud se rozhodnete setkat s mužem, který se nedávno rozvedl, rozešel se s jinou ženou nebo měl nějaké jiné potíže, pak byste měli být připraveni na to, že v každém okamžiku z důvodu maličkosti může ztratit náladu. Pokud se vám líbí tento typ mužského chování a jste připraveni sušit nekonečné monology, uvažujete o tom, co se stalo, neopouštějte to. Ale nestrávte s ním volný čas.

Podnikání.Člověk s tímto typem postavy se považuje za silného a téměř všemocného, ​​protože si může rezervovat stůl v restauraci a uspořádat setkání se správnými lidmi. Je sebevědomý a má sklon ovládat všechno. Jeho přístup k ženě je jen jeden: buď mě přijmete, jak jsem, nebo se rozebereme. Za ním bude poslední slovo ve všem - jak vychovávat děti, kde strávit dovolenou, kdy pozvat hosty, atd. Vedle něj se můžete cítit sebejistě, ale pokud bude jeho podnikání v pořádku. Při prvním selhání se může změnit na depresi a nesebevědomá osoba.Člověk se však může obávat, že tento obchodní muž bude s vámi zacházet jako s jeho úspěšnou „akvizicí“.

Výborný. Zvláštností takového mužského charakteru je, že tento typ se snaží přivést všechno k dokonalosti.Pokud náhodou vstoupí do kanceláře, předloží celý seznam vlastností, které by měl jeho vyvolený mít.Často se snaží změnit svůj účes, oblečení a dokonce i vkus ženy, se kterou se schází podle svého vkusu.Obyčejně by měla být podstatně mladší a měla by být stejně dobrá, jako je dobrá.Žena by se měla setkat se studentem excelence pouze tehdy, když skutečně uvidí model a příklad, který by měl následovat v jeho tváři.Hlavní nebezpečí však spočívá v tom, že když Pygmalion přivede svou Galatea k dokonalosti, začne hledat nový objekt ...

Dreamer. To je člověk, jehož plány jsou slabě spojeny s realitou.Ve svém každodenním životě je vždy nějaký projekt, který se rozpadne ještě předtím, než ho snílek začne realizovat.Snílek je snadno rozpoznatelný: mění jedno zaměstnání za druhým a nemůže s nikým spolupracovat.Zvláštností povahy těchto mužů je, že sní o tom, že změní svět, a v každodenním životě není schopen přijímat hosty normálně.Ale pro to všechno to není nejhorší volba pro manželství pro ženu, která má v životě jasné cíle a je připravena vzít rodinu do vlastních rukou.

Svobodná matka. Představte si klidmuž, který miluje dlouho být sám. Mnozí z nich jsou milí, přátelští lidé, ale aby se cítili dobře, musí trávit tolik času bez vás, jak jsou s vámi. Někteří z nich prostě nemají rádi hlučné společnosti, nemají rádi volno. Singly jsou vhodné pro ženy, které nejsou uraženy svým „odchodem“ a skutečností, že někdy budou muset navštívit i manžela. Žena si zároveň může být jistá, že pokud v té chvíli manžel není s ní, pak ani s jinou ženou.

Jaký druh charakteru mají muži?

Rozzlobený.Zvláštností chování člověka s takovým charakterem je, že tento typ je mírně šílený. Zlobí se na své rodiče, na svého bývalého šéfa, na svého současného vůdce. Muž s takovou povahou je vždy hrubý. Poslouchejte jeho slova - je někdo opravdu vinen ze všech svých problémů? Tvrdí, že všechny ženy jsou sobecké a závistivé a nemohou být důvěryhodné. Samozřejmě, kromě tebe. Toto „jiné než“ vám dává příležitost cítit se zvláštně a předpokládat, že se na vás nevztahují všechny špatné věci. Miluje tě a myslí na tebe jinak než na ostatní. Není na tebe naštvaný. Bohužel, dříve nebo později se stanete obětí jeho hněvu. Psychologové zjistili, že Angry se to líbí, když v rodině scénky jeho žena objekty. Koneckonců, bez boje neexistuje žádný vítěz?!

Neleštěný diamant.V práci je ceněn, jeho kolegové ho respektují, ale zároveň si z něj dělají srandu. To je člověk, který v životě dosáhl všeho! Obvykle hoještě ne čtyřicet, oblek vypadá, jako by v něm spal, a původní barva boty se nedá vůbec určit. Obvykle hledá ženu, která by mohla být sponzorována výměnou za to, že se o něj postará, nebo ženu s „klasickou“ krásou, která by ho mohla vychovat na svou úroveň a chtěla by od něj získat stabilitu, kterou v životě potřebuje. Diamanty jsou velmi dobří studenti. Jsou ideální volbou pro ženu, která se nebojí riskovat. Ale musíte se ujistit, že diamant není falešný.

Romantický.Téměř okamžitě se zamiluje. Poté, co s ním budete mluvit několik dní, začnete se cítit chytřejší, štíhlejší a krásnější než dříve. Cítíte, že vaše křídla rostla. Bohužel, zvláštnost takového mužského chování spočívá v tom, že romantici jsou svou povahou sprintery, běžci na dálku. Nemáš čas se ohlédnout, ale už je pryč. Obvykle hledá kontakty s dívkami, se kterými se můžete bavit, mluvit o lásce do hrobu. Romantický - nejvhodnější volba pro ženu, která nedávno zažila osobní drama, nebo je prostě v depresivním stavu. Rychle zvedne své duchy a naučí ji, aby si znovu užíval života.

Odpovědný.On cítí odpovědnost za jeho ramena pro jeho rodinu a dokonce pro jeho přátele. Jasné, logické myšlení dovoluje zodpovědnému pohybovat se téměř bez chyby. Na rozdíl od toho není nudný a vyhýbá se zbytečným schůzkám a únavné večerní zábavě, věnuje hodně času sportu nebo jiné zdravé práci.koníček. Pokud se tedy setkáte s takovým zodpovědným člověkem na své životní cestě, na chvíli neváhejte, dohonte ho a hned se proveďte!

Obětování. Tento muž vás může fascinovat téměř na první pohled. A teprve po nějaké době začnete všimnout, že za všechny jeho viny je vinen někdo jiný. Je zbaven pocitu vděčnosti a vzpomíná jen na ty, kteří mu způsobili potíže. Někdy vypadá tak rozrušeně a potřebuje účast, že je prostě nemožné ho odmítnout. Pak vás začne přesvědčovat a sám sebe, že se někdy můžete setkat se skutečnou ženou. A ačkoli tato slova zní jako hudba, nevzdávej se!

Vědět, jaká je postava u mužů, jak jednat s ženou? Musí pochopit, kdo je pro ni nejvhodnější, a začít hledat takovou osobu, aniž by se zapomněla podívat kolem sebe. Pokud žena nebere v úvahu psychologické charakteristiky mužského chování a neustále opakuje, že potřebuje vyššího nebo bohatšího manžela, existuje nebezpečí, že může být ponechána sama.