Dřevo v interiéru - záruka zdraví

Tradice interiérového designu dřeva existuje v mnoha kulturách. Dokonce i v Rusku, to bylo použito ve stavebnictví a interiérové ​​dekorace pokojů. Ve starověkém čínském Feng Shui byl strom považován za symbol počátku života, slib míru, štěstí a klidu v rodině, vynikající zdraví všech jeho obyvatel. Vzpomeňte si na krásné staré paláce s luxusními parketovými podlahami, se šikovně vyrobeným nábytkem ze stromů drahých druhů.

Teplo živého stromu nebude nahrazeno žádnými moderními technologiemi. Proto je návrat k přírodním materiálům ve stavebnictví a výzdobě interiéru stále důležitější a populárnější. Ekologický styl - tak se nazývá v našem moderním světě. Domy a nábytek vyrobený v tomto stylu se vyznačují útulností a komfortem a lidé žijící v takových domech as takovým nábytkem se stávají příjemnějšími a klidnějšími.

Dřevo bylo po velmi dlouhou dobu nejoblíbenějším a nejoblíbenějším materiálem při výrobě nábytku a dekorací. V současné době nemá o nic menší popularitu, protože pouze dřevěný interiér může dát tolik světla a pozitivní energie. Dřevěný nábytek nebo dekorace z tohoto materiálu je stejně módní a elegantní jako kov, sklo nebo plast.

Obložení dřeva

Povrchová úprava tímto materiálem je skvělou příležitostí, jak učinit jednoduchý dům rafinovanějším a jedinečným svým vzhledem. Když se dotkneme živého stromu, cítíme teplo a zvláštní energii. Takové interiérypovrchová úprava, může být odlišná v barvě nebo stylu, ale je spojena jedním pravidlem: přirozeností a přirozeností.

Dřevo v interiéru domu nebo v jakékoli místnosti je nejen indikátorem chuti, ale také ekologickou čistotou, naším zdravím a dobrou náladou po mnoho let.

Interiéry a vybavení ze stromu dávají obrovský otevřený prostor k letu vaší fantazie při výběru barevných odstínů, vzorů a forem.

Dokonce i nejjednodušší pokoj, vyrobený a zdobený dřevem, bude vypadat vznešenější, světlejší, útulnější a neobyčejný, plně ukáže celou osobnost svého majitele.

Dřevěný interiér je krásně restaurován. Pokud byla některá položka poškozena, neměli byste se příliš bát. Vždy můžete použít všechny druhy kombinací dřeva s jinými dekorativními materiály a „nový“ interiér bude ještě originálnější.

Vliv stromu na všechny druhy faktorů

Není žádným tajemstvím, že každý z druhů stromů má svůj pach, strukturu a zvláštní energii. Například použití dubu nebo borovice ve vnitřní výzdobě kavárny nebo restaurace, v kombinaci s krbem, přináší zákazníkům pocit pohodlí a příjemné domácí relaxace.

Použití v kancelářích zakládá obchodní partnery pro důvěrnější konverzaci, což je velmi důležité během transakcí a jednání.

Přidání dřeva ke schodům a balkonům dává pocit spolehlivosti, masivity a dobré kvality, což je velmi důležité při stavbě budov.

Dřevěný nábytek kompletně promění pokoje venkovského domu i bytu.

Hlavní pozitivní vlastnosti stromujsou vynikající a téměř dokonalá zvuková izolace, úplná absorpce jakýchkoli nepříjemných pachů, velký pozitivní vliv na náladu a vnitřní náladu člověka, zachování tepla a pohodlí v domě..

Dřevo dokonale kombinuje a harmonizuje s jinými materiály (kov, keramika, sádra, kámen a plast).

Samotné dřevo je velmi teplý materiál, jak v pocitu, tak v náladě.Popel, nebo bílý dub, dává světlo zevnitř, tmavá plemena - dávají pevnost a pohodlí.Radost z chůze naboso na dřevěnou podlahu stojí za peníze, které do ní investujete.Koneckonců, tato podlaha je hygienická, teplá a poměrně trvanlivá.

Samozřejmě, spolu s obrovskými výhodami, dřevo v interiéru a ekologický styl je nejdražším potěšením - protože ceny přírodních materiálů neustále rostou.Navzdory tomu se počet fanoušků a těch, kteří si přejí používat dřevo v designu svého bytu nebo domu, každým rokem zvyšuje.Koneckonců, výhody a potěšení získané ve stejnou dobu, je více než stojí za všechny náklady.