Typy přívěsků v bílém, žlutém a červeném zlatu

S pomocí tohoto produktu můžete zdůraznit svůj styl, vytvořit přízvuk, který bude hovořit o zvláštnostech jeho majitele a jeho charakteru. Řada přívěsků může být rozdělena podle jejich stylu náboženského a dekorativního.

Ikony přívěsků a kříže ve zlatě

Do první skupiny patří přívěsky, jako jsou ikony ze zlata a kříže. Zlaté kříže mohou být ortodoxní, katolické nebo dekorativní. Mají náboženskou symbolickou a estetickou hodnotu. Přívěsek v podobě kříže je dán dítěti v den křtu jako symbol ochrany a příslušnosti církve. Nyní klenotníci poskytují zákazníkům jiný design tohoto výrobku. Kromě toho lze prsní kříž považovat za denní doplněk, kterýhodí se téměř na jakýkoliv vzhled.

Dalším přívěskem pravoslavného věřícího je přívěsek ze zlata. Jedná se o redukované zlaté kopie skutečných ikon, aby bylo možné pochopit, který z nich si vybrat pro sebe, je nutné konzultovat s odborníkem (knězem nebo obchodním konzultantem). Je žádoucí dát takový produkt nejbližším lidem, kterým upřímně přejete zdraví a pohodu.

Muslimské a jiné přívěsky ve zlatě

Muslimský přívěsek zlata najde fanoušky především mezi náboženskými lidmi praktikujícími v islámu. Nejčastěji jsou vyrobeny z prvotřídního zlata s vykládanými drahými kameny. Podle víry přináší tato výzdoba mír a harmonii duším věřících.

Prakticky na každém takovém přívěsku je znázorněn půlměsíc a /nebo mešita, někdy mohou být obdélníky s fragmenty modliteb nebo fragmenty svatých míst.

Velmi velká skupina, která zahrnuje různé typy přívěsků ze zlata, které mohou být tradiční, abstraktní, zvířecí, rostlinné, geometrické, symbolické, nominální. Mohou být také rozděleny na jednoduché a komplexní, objemné a elegantní, poburující a elegantní, s vložkami a bez nich.

Jmenovité přívěsky ve zlatě: šperky s písmeny a jmény

Zlaté přívěsky na dopisy mají velmi dlouhou historii, protože od dávných dob bylo běžné, že lidé tomuto jménu přikládali zvláštní význam. Zajímavostí je, žeSkutečné jméno bylo skryto, protože to bylo si myslel, že tím, že pozná to, další nepřátelský člověk mohl udělat něco špatného. Proto, “skutečná” jména byla zašifrovaná, oni byli stísněni na různých předmětech. Přívěsky se tedy objevovaly ve formě písmen, které jsou v naší době dekorativním prvkem obrazu, jehož povoláním je zdůraznit individualitu majitele.

Přívěsek s názvem zlata je dalším typem výrobků na téma „dopis“. Tento šperk je populární, protože je univerzální a vypadá originálně. Nemůže selhat při přitahování pozornosti, svědčí o otevřenosti osoby, která se „nebojí ukázat skutečné jméno“.

Jmenované zlaté přívěsky jsou univerzální volbou pro dar ženě jakéhokoli věku, která se nebojí udělat chybu, protože takové šperky budou skvělým doplňkem k jakémukoli obrazu, bez ohledu na vkus nebo styl. Dopisy lze jednoduše „nalít“, zdobené kameny nebo vložkami ze zlata jiné barvy, mají rytinu.

Přívěsky ve zlatě s diamanty, kubickými zirkony a topazy

Přívěsky ze zlata s kameny lze považovat za klasické výrobky, jsou vždy relevantní a módní. Takováto výzdoba je volena individuálně, protože existuje poučení, že konkrétní kámen je vhodný pro každého člověka, který se stává talismanem, pokud je vybrán správně.

Přívěsky ze zlata a diamantů patří mezi tyto šperky.kategorií Nejoblíbenější drahokamy dívek jsou samozřejmě fasetované diamanty.Na přívěšku z těchto kamenů položte cesty, vytvořte plakety nebo vzory fantazie.Někdy jeden diamant váží asi 1 karát je používán jako vložka.

Přívěsek s kubickým zirkonem ze zlata lze považovat za vynikající volbu kombinující cenu a kvalitu. Fianit je uměle vytěžený materiál, který se používá ve špercích jako náhrada drahých kamenů, nejčastěji diamantu.Ve většině případů jsou přívěsky zdobeny malými krychlovými zirkony, ale lze je nalézt s jednoduchými vložkami.

Přívěsek se zlatým topazem bude vyhovovat těm, kteří ocení individualitu, jako je filosofování nebo sen v soukromí. Tento polodrahokam má barvu, která se pohybuje od tmavě modré až téměř zelené.Chladnou krásu tohoto kamene úspěšně podtrhuje bílé zlato.

Přívěsky ve zlatě s perlami, rubínem, smaragdem a safírem

Přívěsek zlatá perla vypadá něžně a žensky. Perla může být připevněna pouze na jednom místě nebo zcela orámována zlatým rámem, který je často posetý malými kubickými zirkony nebo diamanty.Originální vzhled má kombinaci černých perel s bílým zlatem.Klenotníci také používají bílé, šedé a růžové perly, které zase mohou být umělé nebo přírodní.

Přívěsek se zlatým rubínem označuje určitý status jeho vlastníka.Tento okouzlující klenot má luxusní vzhled díky své ušlechtilé barvě a speciálním modulacím. Ruby je perfektně kombinován s červeným zlatým rámem, který zdůrazňuje přirozenou hloubku a čistotu odstínu této vzácné vložky.

Přívěsky se smaragdem ve zlatě nikdy nevyjdou z módy a jsou relevantní v každém ročním období.Smaragd je díky své ušlechtilé zelené barvě vzácným kamenem, který se hodí k jakémukoli typu vzhledu a dodává celému obrazu svěžest. Lze ji považovat za úspěšnou kombinaci zeleného drahokamu a žlutého zlata, která je neutrální z hlediska tonality a vypadá dobře s chladnými i teplými tóny vložky.

Přívěsky se safíry ze zlata zapůjčují obraz neobvyklého a tajemného, ​​protože samotný kámen má tajemnou bohatou modrou barvu.Elegantní dámy a skutečné dámy preferují přívěsky s touto vložkou. Zdůrazňuje něhu, ženskost, romantiku svého majitele, bude vynikajícím doplňkem lehce tekoucích šatů, dlouhých sukní a tunik. Pozoruhodně zdůrazňuje hloubku modrého okraje bílého zlata a bezbarvých diamantů nebo kubických zirkonů.

Přívěsek z bílého zlata s diamanty

Přívěsky pro zlaté šperky jsou vyráběny v bílé, žluté a červené barvě.InKlenotnictví lze nalézt přívěsky růžové nebo zelené tohoto drahého kovu.Ostatní "zlaté" barvy (fialová, modrá, černá) používají řemeslníci jako vložky pro výrobky "tradičních" barev.

Přívěsky bílého zlata se v poslední době staly mezi trendy v této kategorii obzvláště módní. Tyto přívěsky jsou dobře kombinovány s většinou stylů a obrazů moderní dívky, budou skvělým akcentem jak v podnikání, tak ve večerních šatech.Bílá barva tohoto kovu vypadá skvěle s vložkami studených a tmavých, sytých barev.

Přívěsek s diamantem bílého zlata má jedinečný elegantní vzhled, zejména pokud je bezbarvý nebo černýkameny Je vhodné nosit takový přívěsek pro večerní východy, zvláštní příležitosti, slavnostní východy, protože broušený diamant je „večerní“ kámen, který dává obraz luxusu, sofistikovanosti a stavu.

Přívěsky v červeném a žlutém zlatě

Přívěsky v červeném zlatě mají svou vlastní krásu a kouzlo.Teplý odstín tohoto kovu se dobře hodí k podzimním a jarním typům vzhledu.

Tento rám úspěšně zdůrazňuje přírodní krásu rubínů, dokonale kombinovanou s vícebarevnými vložkami a barevným smaltem.Červená barva tohoto drahého kovu sama o sobě dodává jeho vzhledu velkolepou podívanou.

Přívěsky ze žlutého zlata jsou také atraktivní ve své inkarnaci, s vložkami a bez nich.Takový odstín kovu dokonale zdůrazňuje zelené, hnědé, fialové barvy vložek. Vypadá to bleději než červené zlato, ale stojí víc než to. Přívěsky ze žlutého zlata si mohou dovolit téměř všechny typy barev, ale přesto budou vypadat ekologičtěji s letním a zimním typem vzhledu.

Originální zlaté přívěsky pro ženy vypadají zajímavě, jak je uvedeno na obrázku níže:

Jsou prezentovány ve formě různých předmětů a forem, jako jsou koruny, podkovy, srdce, hvězdy, západky, klíče, korunky, zlaté pruty, kočárky, dětské nohy, oči a mnoho dalšího, což je dostačující pro klenotnickou fantazii a jeho přání oživit.

Přívěsky "Beran" a další znamení zvěrokruhu zlata

Mezi celou řadou designu jsou velmi oblíbené přívěsky se zlatými znaky zvěrokruhu.

Mohou být považovány za klasiku, protože bez ohledu na to, zda osoba věří v astrologické učení, nebo ne, ví jistě, že jeho znamení je. Pro skeptické osobnosti bude symbolikou zvěrokruhu skvělá originální dekorace.

Proč neporušit stereotypy a vybrat si pro sebe přívěsek se znamením zvěrokruhu, které není podle horoskopu, ale podle povahy a charakteru.

Například pozastavení zlaté dražby bude vyhovovat důvěrně ,iniciativa lidí, kteří jsou zvyklí jednat bez dalších okolků a jít do jejich cíle, a váhy ukazují na přítomnost jemného estetického vkusu a určité levity, lehkosti a veselí. Po přezkoumání vlastností znamení zvěrokruhu můžete určitě najít něco vhodného pro sebe.

Zvířecí a květinové květinové přívěsky ze zlata

Přívěsky ze zlata ve formě zvířat vypadají zajímavě, fotografie příkladů jsou uvedeny níže:

Tyto přívěsky dokonale doplňují obraz mladé dívky nebo mladé dívky. Také budou skvělým darem, zejména pokud znáte milovaného zvířete toho, kdo bude takové překvapení prezentovat. Někdo bude mít rád moudrou sovu, hravou kočičku, zlatou rybku nebo důležitého lva. Zvířecí dekorace nebudou ignorovány a mohou být považovány za vrchol cibule.

Podívejte se na fotky krásných přívěsků ze zlata v květinovém a rostlinném stylu, které našli své příznivce v romantickém, sofistikovaném charakteru:

Různé zlaté květy, listy a části rostlin, zakotvené v přívěsku, zdůrazňují ženskost, něhu, křehkost jejího majitele. Kromě toho, že jsou docela neutrální dekorace, která bude cesta v každém věku a v každém případě, protože to je skvělý doplněk k halenky a šaty v obchodním stylu, na večerní šaty.

Kulaté a oválné přívěsky na krkuzlato

Krásné přívěsky ze zlata, které kombinují několik témat, například rostlinných a živočišných, nebo květinových motivů v kombinaci s jinými předměty (srdce a větvičky růží, ptáků na větvi s listy atd.).

Vítězství takových přívěsků vypadá s vložkami z různých drahokamů a polodrahokamů nebo kubických zirkonů. Za klasické lze považovat i šperky pro řetízky v podobě geometrických tvarů.

Z této odrůdy lze rozlišovat úhlové, těžké přívěsky, které se hodí odvážné, sebevědomé, účelné charismatické povahy a kulaté nebo oválné přívěsky ze zlata, které mají hladké, zaoblené tvary, zdůrazňují ženskost, něhu, pružnost jejich paní

Abstrakce, avantgarda vypadá v této výzdobě originální a jedinečná. Mohou to být bizarní formy fantazie, něžná, rafinovaná, rafinovaná a těžká, masivní, „těžkopádná“, hovořící o síle, důvěře a odvaze, zdravém podílu pobuřování a s největší pravděpodobností mládeže a neopatrnosti.

Zlaté přívěsky pro ženy jsou speciální šperky, jejichž povoláním není pouze doplnění obrazu, ale také zdůraznění individuality, zvláštnosti majitele.Výběr přívěsku na dárek je lepší koupit si příležitostnou verzi, protože se dá nosit téměř každý den, na rozdíl od „slavnostní“, která bude „čekat“zvláštní příležitost.

Přívěsky na krku zlata, které jsou ztělesněny v širokém spektru stylů, tvarů a typů, přispívají ke spokojenosti všech chutí.Koneckonců, každá žena, ať už je to charismatická tvůrčí osoba, vážná obchodní žena nebo romantická sladká dívka, bude ráda mít takovou ozdobu. Přívěsky lze nosit nejen na zlaté řetízky, ale také na gumové nebo šperky.