Klenoty s černými diamanty: foto a popis

Zvláštní pozornost klenotníků a znalců exkluzivních šperků dnes přitahují černé diamanty. Tyto kameny jsou považovány za jeden z nejmódnějších, jsou snadno používány nejodvážnější návrháři při vytváření jedinečných šperků.

Tyto kameny jsou vzácně nalezeny v přírodě, nemohou být nalezeny v tradičních ložiscích diamantů, lze je nalézt pouze ve dvou zemích světa - Brazílii a Nové Guineji.

Historie diamantu Black Mogul a fotografie kamene

Mezitím, první popis černého diamantu sahá až do 17. století, kdy Indie našla největší známý diamant v historii, který se po řezání nazýval Velký černý Mogul. Zpracovaný kámen vážil asi 800 karátů a až do počátku XX. Století byl považován za největší ze stávajících. Ale jak se často děje se vzácnými a jedinečnými poklady, legendární historie Velkého Mogula je plná mystických záhad, zločinů a tajemných zmizení, dnes je kámen považován za ztracený.

Podívejte se na tuto fotografii, velký černý Mogul diamant je jedním z nejzáhadnějších a nejkrásnějších šperků v historii:

Historie Velkého Mogula zanechala otisk na pověsti černých diamantů, klenotníci raději nepracovali s nimi a znalec šperků se jich bál. Několik staletí nebyli jednoduše citováni. Kromě toho, technologie zpracování kameny neumožnila snížit černý diamant, a odhalit všechny krásu a luxus tohoto kamene. Ale uprostřed XX stoletíObjevily se nové technologie, které umožňují, aby se nejušlechtilejší „diamantové“ tvary dostaly do černých kamenů, od královského kola až po fantazii. Změnil se a postoj k těmto drahým kamenům. Dnes i nejdražší diamanty inspirují klenotníky, aby vytvořili originální a jedinečné šperky.

Všimněte si, jak elegantní, neobvyklé a originální šperky s černými diamanty na těchto fotografiích:

Cnosti černých diamantů

Černé diamanty dokonale vyhovují požadavkům nového trendu v oblasti šperků a dnes si užijí ne méně, ne-li více popularity než naprosto transparentní kameny. Jsou pro ně horší než transparentní, ale zároveň mají své vlastní jedinečné vlastnosti.

Podívejte se na tyto fotografie, černé diamanty klasických i nových tvarů vypadají skvěle:

Mimochodem, vědci dosud nesdíleli tajemství svého původu. Spolu s přírodními černými diamanty, které jsou opravdu exkluzivní, obyčejné transparentní diamanty jsou malovány na tomto trhu elitní šperky.

Podívejte se, jak krásné a ušlechtilé jsou tyto exkluzivní a pravé černé diamanty na těchto fotografiích:


Krása a luxus těchto kamenů pro moderní milovníky jemných šperků byla objevena v domě šperků de Grisogono. Mimochodem, zakladatel a hlavní designér jako první otevřel cestu k světu klenotů pro tyto kameny, které okamžitě zvýšily svou hodnotu o více než 20krát. Důmde Grisogono a dnes je trend setter na elitu a jedinečné šperky s těmito kameny. Originální design takových šperků prohlašuje titul nové klasiky šperků. Velké a drahé černé kameny se používají jako hlavní prvek a jsou doplněny luxusními vložkami z transparentních diamantů.

Podívejte se na černý diamantový prsten na těchto fotografiích - tyto šperky jsou určeny pro opravdové znalce:

Nepochybnou výhodou těchto kamenů jsou nejen vzácné, neobvyklé barvy, ale i poměrně přijatelné ceny. Proto se k tvorbě šperků používají spíše velké kameny a k řadě výhod je přidán výrazný, odvážný a originální design.

Takové náušnice s černým diamantem jako na fotografii, jejich tvůrci považují za vyznamenání pro vyvolené:

Černé diamanty v černém a bílém zlatě (s fotografií)

Tyto kameny mění standardy ve vývoji šperků. Průhledné a zejména větší diamanty jsou tajně považovány za večer a věk - nedoporučuje se nosit mladé dívky, zejména během dne. Neobvyklé černé kameny, zejména ve velmi módní značkové bižuterii, jsou vynikající denní šperky, zdůrazňující jak stav, tak vynikající chuť jeho majitele.

Klenotníci neskrývají, že takové šperky jsou určeny speciálním znalcům, kteří preferují nestandardní šperky. Proto i pro okraj jsou používány neobvyklé a vzácné kovy, bílé zlato a platina, takové kameny.narovnané v černém zlatě.Právě v této kombinaci se tyto kameny zvláštním způsobem odkrývají svou krásou, jak uvažují designéři takových šperkařských domů jako Сhopard a Bulgari, kteří nabízejí tyto stylové dekorace ve svých řadách pro mládež.

Podívejte se na fotografii, šperky z černého zlata s černým diamantem jsou tajemné, neobvyklé a vždy jedinečné: