Diamanty: fotografie, popis a vlastnosti kamenů

Šumící na prstu okouzlující dámy nebo na manžetových knoflících pravého gentlemana přitahuje obdivné pohledy a dává svému majiteli důvěru.

Diamanty jsou symbolem krásy a elegance. Dlouhou dobu jsou společníky osob královské krve a vznešených lidí. A pokud jste se rozhodli, že vaše místo je mezi mocnostmi, které jsou, pak se nádherný vějířový diamant jistě stane vaším věrným přítelem.

Na této stránce se můžete seznámit s fotografiemi a popisy diamantů a dozvědět se o jejich vlastnostech.

Vlastnosti diamantů

Stojí za zmínku, že v přírodním prostředí je diamant znám pod jiným názvem - je to drahokam diamant. Popis diamantu vypadá takto: šperky výrobky z leštěných, řezané diamanty různých barev - světle zelená, fialová, světle modrá, šedá. Rozsah barev je obrovský - doslova všechny barvy duhy. Ale pozornost klenotníků přitahuje především bezbarvé, průhledné nebo modré odrůdy tohoto kamene.

Jejich náklady jsou ovlivněny několika charakteristikami:hmotnost, barva, jasnost a kvalita řezu. Pouze správná rovnováha mezi těmito čtyřmi komponentami učiní šperkový výrobek dokonalým a přinese radost jeho majiteli.

Každý, kdo se rozhodne s takovým darem zacházet, musí znát několik jeho důležitých rysů:

  1. Velký kámen s velkou plochoupovrch, velmi jasné jiskry na slunci.Proto je možné ocenit všechny jeho velkoleposti, hru barev duhy. Ale v této situaci cena roste s hmotností. Pro každý karát!
  2. Je nutné být pozorný as jinou charakteristikou:tvar řezu může vizuálně vytvořit dojem, že velikost kamene je větší, než ve skutečnosti je.
  3. Mimo jiné popisy vlastností diamantu- jeho průhlednost, stupeň projevu vnitřních a vnějších vad nebo jejich nepřítomnost. Nejziskovější a přiměřeně atraktivní skupiny čistoty jsou 6 a 7. V mezinárodním systému VS2 a SI1. Musíte si uvědomit, že v drahokamech těchto skupin je velmi obtížné vidět jakékoli inkluze, defekty. Pro pouhé oko, aby zvážila něco takového, to není možné!

Popis slavných diamantových prstenců

Všechny diamantové šperky jsou úžasné.Jemné přívěsky zdobí krk každé sebevědomé ženy a svůdně bliknou v dekoltu. Náušnice nebo náramek zdůrazňují příjemný ovál tváře nebo křehké ženské zápěstí. Mužské pouzdro na cigarety, doplněné několika kameny různých velikostí, vám umožní cítit se jako mistr situace.

Diamantový prsten bude také vynikající dárek pro opravdu důležité, zvláštní lidi ve vašem životě. Mnoho hollywoodských hvězd, úspěšní politici a podnikatelé, jako znamení své lásky a oddanosti, dávají toto milované své milované. Zde je několik popisů.slavné diamantové prsteny:

Prstenec v hodnotě 3 miliony dolarů byl položen na prst své ženy Donalda Trumpa.

Na Beyoncovu ruku nyní jiskří 5 milionů dolarů a 18 karátů.

Chris Humphries představil prsten od klenotníka Lauren Schwartz na počest angažovanosti Chrisa Humphreysa socialisty Kim Kardashiana.

Proto, chcete-li potěšit svého blízkého, může být výborným dárkem například diamantový prsten ve svém původním rámu ve tvaru korunky nebo řezaný bílým zlatem.

Popis černého diamantu de Grisogono

Klenoty s fasetovými černými diamanty jiskří na oknech klenotnictví.Ať se tento kámen nachází v platinovém nebo bílém zlatě, v kombinaci s jinými drahými kameny nebo ne, vždy vypadá jako král.

Černé diamanty pronikly do světa šperků tak dávno. Popularita tohoto kamene si získala díky známému designérovi šperků Fawazu Gruosi. Jakmile si maestro všiml takové kopie v jednom z katalogů a odvážil se koupit celou šarži.

První dekorace, které se narodily díky Gruosi, měly obrovský úspěch! Černý diamant je tedy symbolem domu de Grisogono.

V popisu černého diamantu převládají úžasné vlastnosti:

  1. Tento kámen je o 4 miliardy let starší než jeho bezbarvé protějšky!
  2. Existují dvě teorie o původu černých diamantů: první říká, že jsou součástí meteoritů,který kdysi padl na Zemi. Druhá verze vypráví o uvolnění těchto kamenů na povrchu během sopečných erupcí.
  3. Dříve byly tyto drahokamy používány výhradně pro technické účely a nebyly ničím jiným než běžným odpadem.
  4. Výjimečný rys v popisu kamene - diamanty jsou téměř zcela neprůhledné! Nehrají si se všemi barvami duhy, na rozdíl od nejlepších kopií bezbarvých diamantů. Na trhu však nejsou o nic méně oceněny.