Různé typy make-upu a aplikační techniky

Například neformální make-up je vhodný pro neformální párty. Typ použití make-up la "venkovské holka" je vhodný pro přátelský výlet v zemi. Naučte se, jak vybrat správný typ make-upu a získat tipy, jak jej správně implementovat.

Klasický make-up: foto a popis

Když mluvíme o tom, jaké typy make-upu jsou, měli byste začít s věčnou klasikou. V každém věku a bez ohledu na přírodní tóny, můžete snadno vytvořit tak rafinovaný, přísný vzhled, který vždy dělá pozitivní dojem. Pokud se chystáte na důležité setkání nebo se připravujete na pohovor, abyste získali práci, o které jste dlouho snili, tento jednoduchý, ale působivý make-up vám dá důvěru.

Následuje popis klasického make-upu.

  1. Naneste základ na make-up s práškovým efektem. Tím se vytvoří dokonalé pokrytí pokožky bez kontaminace. Husté pokrytí dnes není módní. Přirozeně vypadající pleť vypadá mnohem atraktivněji.
 1. Pro tento pohled oční make-upby mělo být velmi snadné. Jeden z tipů pro použití make-upu v klasickém stylu: použijte řasa kulma pro zvětšení očí a vaše oči otevřené.
 2. Pomocí štětce naneste na celý povrch horního víčka světlý odstín slonové kosti. Pak řasy zakryjte dvěma vrstvami hnědé nebo černé řasenky.
 3. Při popisu tohoto typu make-upu je velmi důležité zmínit obočí - musí mít dobře upravený vzhled. Hřeben proti směru růstu odstranit, možná, částice make-up nadace a prášek uvízl v nich. Pak lehce vyplňte všechny mezery tmavým očním stínem.
 4. Středem tohoto přísného vzhledu jsou rty. Pro vytvoření dokonalého obrysu použijte červenou tužku na rty. Chcete-li držet ruku před třesením, umístěte si loket na tvrdý povrch, když kreslíte linii rtů.
 5. Kartáčkem vyčistěte rty jasně červenou rtěnkou. Naneste jeden nátěr, osušte rty hadříkem a naneste druhý nátěr tak, aby rtěnka trvala déle.

Klasická barva rtěnky je červená, ale má mnoho odstínů. Experimentujte s různými tóny, abyste našli nejvhodnější červenou.

Podívejte se na fotografii - tento typ make-upu je vždy relevantní:

Make-up v elegantním stylu (s fotografií)

Pak se můžete seznámit s fotografií a popisem make-upu v elegantním stylu, který pomůže vytvořit obraz úspěšné ženy, dobřevhodné pro práci a život ve městě.Jednoduché, dokonale aplikované barvy vytvářejí rafinovaný vzhled.

Mezi různými typy make-upu je tento způsob aplikace kosmetiky nejtypičtější a nejvyváženější, což vám pomůže cítit se velmi sebejistě.

 • Nejprve naneste lehký podklad pod make-up a lehce prášek, aby se odstranil lesk.Poté naneste na horní víčka středně šedý odstín.Nepoužívejte lesklé suché stíny, protože se během dne neshromažďují v záhybech očních víček.Pro snadnější aplikaci použijte houbičkový aplikátor.
 • Pro provedení elegantního make-upu pod linií obočí aplikujte světlé béžové stíny, aby se zarovnaly okraje šedých stínů a upozorňovalo se na oči.Ujistěte se, že stíny nenarazují na obočí.Pokud k tomu dojde, odstraňte je kartáčkem na obočí.Zakryjte řasy dvěma vrstvami řasenky.Blondýnky by měly používat hnědou nebo hnědavě černou řasenku a všechny ostatní - černé.
 • Chcete-li zaplnit všechny mezery v obočí, přejděte nad nimi štětcem s hnědými očními stíny.To umožní kompletní make-up.
 • Světle růžová červenavá barva dodá pokožce teplo a určí zbytek make-upu.

Jak je vidět na fotografii, s elegantním make-upem se takový ruměnec okamžitě oživí bledou tvář unavené osoby při práci:

 • Zkuste použít měkkou rtěnku barvy černého rybízu, což je skvělá alternativa k červené a vypadá dobře na rtech.ZačněteObrysová tužka a obzvláště pečlivě nakreslete čáru v rozích rtů. Pokud jsou na některých místech nerovnosti, otřete tužku bavlněným tampónem lehce navlhčeným v čistícím roztoku. Prášek lehce a začít znovu.
 • Krycí rty s rtěnkou vhodné barvy černého rybízu. Umyjte je hadříkem, abyste částečně odstranili lesk, který by byl ideální pro pracovní prostředí.

Rychlý a jasný večerní make-up: foto a aplikační technika

Postupujte podle těchto jednoduchých šesti kroků, aby váš vzhled byl okouzlující a elegantní během pouhých pěti minut. Pokud jste ve spěchu, nemáte čas experimentovat, takže klíčem k rychlému úspěchu je zvolit jednoduchý make-up, který je vytvořen bez jakéhokoli dalšího úsilí.

Pro rychlé večerní líčení pět minut před odjezdem ...

 • Základna pro make-up ve dvou v jednom umožňuje ušetřit dvojnásobek času potřebného k vytvoření požadovaného nátěru. Tento produkt aplikujte také na rty a oční víčka, protože vám to usnadní práci s ostatními make-upy, které vás budou udržovat celý večer.

Čtyři minuty před odletem ...

 • Tuková tužka aplikovaná rychle a snadno. Vyberte si hnědý odstín, protože to rozjasní oči a dá jim vášnivý výraz. Naneste stín na celý povrch horního víčka na záhyb.

Tři a půl minuty před odjezdem ...

 • K rychlému stínu stínů je použijte velký průsvitný prášek. Tón stínu budevíce ostré a ostré hrany hladké.

Pro jasný večerní make-up dvě a půl minuty před odjezdem ...

 • Zakryjte řasy řasenkou, dbejte na to, aby byly spodní řasy natřeny tak opatrně jako horní. K řasence se na hrudních řasách nedostaly kusy a vy jste nemuseli trávit drahocenný čas česáním, namalovat je na konci štětce.

Patnáct minut před odjezdem ...

 • Berry-červená tvářenka dodá pleti úžasnou svěžest. Aplikujte je speciálním štětcem od tváří k očím, aby bylo dosaženo objemu obličeje.

Třicet vteřin před propuštěním ...

 • Lesk na rty aplikovaný barvou aplikovaný houbovým aplikátorem okamžitě zjemní rty. Nejprve natřete dolní ret a pak stiskněte rty tak, aby některé z lesku zůstaly na horním rtu. Opravte všechna chybějící místa pomocí aplikátoru na houbu a jste připraveni!

Podívejte se na fotografii - je připraven jasný večerní make-up:

Jak vybrat správný make-up pro stranu a tipy na její použití

Dlouhá noc zábavy je možná jedinou dobou, kdy chcete mít speciální make-up.

Postupujte podle instrukcí, abyste získali vášnivou směs tmavých a světlých tónů.

 1. V tomto komplexním složení je hlavní důraz kladen na oči. Po aplikaci základny pod make-up, základ a prášek, můžete pokračovat na oční make-up. Vyberte odstíny zakouřeného tmavě hnědého tónu aaplikujte je po celém povrchu horního víčka, pečlivě mačkejte přes záhyb. Jednoduchý aplikátor houbičky umožňuje aplikovat stíny přesněji než kartáč. Pod očima naneste trochu volného prášku, aby byl chráněn před padajícími částicemi tmavých stínů.
 2. Použijte některé ze stejných stínů pod spodními řasami, abyste zdůraznili tvar očí. Tím se doplní make-up a vytvoří základ pro aplikaci kontury tužkou v další fázi. Musíte být okouzlující a ohromující.
 3. Ačkoliv černý obrys očních víček je v denním světle obvykle příliš ostrý, je ideální pro tento make-up, určený pro jemné smyslné světlo. Pomocí tužky opatrně nakreslete čáru na horní a dolní víčka. Pokud zjistíte, že je obtížné udělat přímou linii, dejte sérii malých teček a pak je otřete čistým vatovým tamponem.
 4. Pro kontrast s tmavě šedými očními víčky aplikujte perleťové odstíny slonoviny pod obočí, aby viditelně rozšířily oči. Postupně aplikujte stín a postupně zvyšujte efekt. Pak řasy zakryjte dvěma vrstvami černé řasenky.
 5. Hnědý červenavý nebo bronzový prášek je ideální, protože přírodní odstíny nebudou v rozporu se zbytkem make-upu. Aplikujte je na lícní kosti a pečlivě promíchejte vlasovou linii.
 6. Neutrální odstín vašich rtů učiní váš vzhled skutečně působivým a moderním. Vyberte si hnědavě růžové rty liner a aplikovat ji po celém rty, aby setlumené tupé barvy.

Ve videu "Druhy make-upu" ukazuje, jak aplikovat kosmetiku v různých stylech:

Jaké další typy make-upu existují: styl „Venkovské dívky“ (s fotografií)

Nejjednodušší způsob, jak zjistit, jaký druh make-upu vám vyhovuje, experimentovat s různými styly a získat radost z něj. A jaké typy make-upu existují pro neformální piknik výlety?

Pokuste se vytvořit vzhled lehce opálené dívky žijící mimo město.

 1. Když jste na dovolené, nepoužívejte příliš mastnou make-up základnu, jste vhodnější hydratační krém s tonizujícím účinkem. Současně vyživuje pokožku a skrývá všechny vady. Jednodušší je dát na dosah prstů.
 2. Pokud máte pihy, nesnažte se je skrýt - jsou ideální pro vzhled osoby žijící v přírodě. Pokud nemáte pihy, udělejte je! Pro venkovský make-up použijte tužku na obočí, ale ne na oči, protože je pevnější a je méně pravděpodobné, že se roztaví na kůži. Vezměte si tužku mírně hnědého tónu a umístěte body pihy na nos a tváře. Aby byl vzhled pih přirozený, představte si představivost a vytvořte pihy různých velikostí.
 3. Je lepší použít bronzový prášek než červenat k dosažení přirozeného opálení získaného v přírodě. Vyberte si prášek bez pearlescent a lesk. Naneste ji na nejvýraznější oblasti tváří, kde se nejprve objeví přírodní opálení. Bronzový Prášekby měl být také aplikován na chrámy.
 4. Vezměte stínový štětec a jemně naneste bronzový prášek na horní víčka. Pro tento make-up vhodné přírodní barvy, jako je hnědá. Vyčistěte všechny ostré přechody čistým vatovým tamponem.
 5. Zakryjte řasy velmi malým množstvím řasenky. Vyberte si přírodní hnědý nebo černohnědý odstín a zakryjte řasy v jedné vrstvě. V horkých letních dnech a při neočekávaných srážkách funguje vodotěsná řasenka dobře.
 6. Tento make-up nepřetěžujte příliš jasnou rtěnkou. Vyberte si ztlumené hnědavohnědé odstíny, které se blíží přirozené barvě rtů, nebo jemný lesk na rty.

Podívejte se, jak okouzlující venkovský make-up vypadá na těchto fotografiích:

Make-up bez problémů: průvodce krok za krokem s videem

Po přezkoumání fotografie a názvů typů make-upu je čas se naučit, jak řešit problémy, které mohou vzniknout při jeho aplikaci.

Podrobný návod k použití make-upu bez problémů se skládá z dvaceti bodů.

1. Vyčerpali jste odstraňovač laku na nehty

Pokud chcete udělat novou manikúru a dokončíte odstraňovač laků na nehty, pokuste se zakrýt nehty průhlednou podložkou pro lak na nehty. Ponechte základnu několik vteřin vyschnout a pak ji zatlačte na nehet a rychle ji odstraňte. Lak se základnou odstraní jedním pohybem a může pokrýt nehty.čerstvý lak.

2. Přímé řasy

S kulmou řas můžete rychle změnit vzhled očí. Jemně umístěte horní řasy mezi polštářky psacího stroje a krásně stočte řasy.

3. Nerovná vrstva prášku

Pokud aplikujete prášek s lehkým dotykem na čerstvě zvlhčenou pleť nebo přes make-upový základ aplikovaný čistou houbou, měl by vypadat dokonale. Pokud vrstva prášku vypadá nerovnoměrně, zkontrolujte, zda jste neudělali běžnou chybu výběrem nesprávné barvy prášku. Měla by odpovídat tónům pleti a základně.

4. Žluté nehty

Hřebíky se často stávají žlutými, protože používáte tmavý lak bez ochranného podkladu. Můžete také vzít bledší lak, který obsahuje méně barviv a nelakuje nehty tolik.

Chcete-li se zbavit žloutnutí, otřete nehty citrónovou šťávou, abyste odstranili skvrny, a pak si otřete hydratační krém do prstů a nehtů. Snažte se nehladit nehty alespoň jeden den v týdnu.

5. Lumpy maskara

To znamená, že řasenka je stará a oleje, které jí dodávaly krémovou konzistenci, vyschly. Tento problém je zhoršován vnikáním vzduchu do nádoby, když otevřete víko. Změňte řasenku každých pár měsíců.

Chcete-li oživit starou řasenku, můžete ji před použitím ponořit do sklenice teplé vody na několik minut. Pokud zapneteřasy řasenka se tvoří, stačí odstranit, aby se začalo make-up s čistými řasami.

6. Vzhled akné

Nejrychlejším řešením je přeměnit pupínek na krtka. Nejdříve jej ulehčete jemným rozmazáním pojiva čistým vatovým tamponem. Zároveň odstraníte přebytečný tuk z kůže a krtka vydrží déle. Chcete-li získat krásného krtka, položte skvrnu tužkou na obočí. Zajistěte mateřské znaménko, lehce ho rozdrobte s drobivým práškem.

7. Tavná rtěnka

Pokud jste mimo dům a vaše rtěnka se začala roztavit, zapijte ji malým množstvím sypkého prášku. Takže rtěnka bude sušší a vydrží déle na rtech. Sypký prášek také poskytne rtěnku příjemný opar.

8. Oční tužka s rozmazanou konturou

Navlhčete vatový tampon s odstraňovačem očního make-upu. Spusťte ji pod očima, abyste odstranili vady, a pak znovu prášek. Trochu sypký prášek na vrchu kontury tužkou zabrání rozmazání, ke kterému dochází při roztavení tužky.

9. Červená kůže

Červenou kůži lze odstranit použitím základu pro nazelenalé líčení. Aplikujte s lehkým dotykem na problémové oblasti. Zelený pigment zakrývá zarudnutí kůže.

Aby se zabránilo smrtelnému poškození kůže, naneste na horní vrstvu tenkou vrstvu pravidelného make-upu.prášek s volným práškem. Tato metoda je také vhodná pro maskování jasných skvrn a akné.​​

10. Základní make-up se zbarví oranžově

Přidá se 5 g (1 čajová lžička) hydrogenuhličitanu sodného do prášku na obličej a pak se před nanesením báze jemně rozmělní kůže směsí. Hydrogenuhličitan sodný bude mírně kyselý, což nedovolí, aby se změnila na oranžovou.

11. Šíření rtěnky

Obrysová tužka nedovolí, aby se rty rozšířily do jemných vrásek kolem rtů. Nejprve nakreslete vnější linii rtů a pak je natřete štětcem. Sušička matná rtěnka se šíří méně než zvlhčující. Před použitím rtěnky lehce pudrujte rty a okolí.

12. Mizející nadace

Je-li podklad v horkém a vlhkém počasí absorbován do pokožky, naneste jej na chladnou pokožku. Na několik vteřin stiskněte vlhkou houbu na obličej a pak aplikujte podklad.

Pokud základnu uchováváte v chladničce, bude před použitím dostatečně studená. Top lehce prášek s drobivým práškem.

13. Žluté zuby

Nejdříve je nutné navštívit lékaře k pravidelným kontrolám a důkladnému čištění zubů tak, aby byly co nejblíže. Pamatujte také, že žluté zuby jsou silnější než bílé. Chcete-li, aby vaše zuby vypadaly bělejší, nepoužívejte korálové nebo hnědé rtěnky, protože teplé barvy, aby vaše zuby žlutější. Na pozadí světle růžové a červené zubyvypadat bělejší.

14. Červené oči

Make-up bez problémů je nemožné, pokud máte zarudlé oči v důsledku rozšíření malých krevních cév. To se stane, když je nedostatek spánku, dlouhé posezení v přední části počítače, pobyt v kouřové místnosti nebo nemoci. Pokud zčervenání očí neodejde, poraďte se se svým lékařem, abyste si prohlédli oči a ujistili se, že pro jejich zarudnutí není žádný vážnější důvod.

K odstranění tohoto problému použijte kapky, které vrátí lesk do očí.

15. Šmouhy nadace pod make-upem

Pokud je okraj základny make-upu patrný na bradě, čelistní linii a srsti, smíchejte ji s vlhkou kosmetickou houbou. Udělejte to v přirozeném světle tak, aby byl výsledek viditelný. Pak prášek jako obvykle.

16. Nezdravé nehty

Dokonce i silné nehty mohou vypadat špatně kvůli bílým nebo žlutým špičkám. To může být opraveno bílou manikúru tužkou pod nehty, aby vypadaly světlejší. Chcete-li získat přirozený svěží vzhled, použijte světlý lak.

17. Sagging oční víčka

Aby bylo možné vizuálně zvednout oční víčka, aplikujte na celý povrch horního víčka světlé stíny. Poté pomocí čistého vatového tamponu naneste několik očních stínů, lehce je otřete nahoru. Zakryjte samotnou základnu řas další vrstvou řasenky, abyste upozornili na střed oka a ne na vnější rohy.

18. Otrhané obočí

Ženy obvykle nevěnují pozornost obočí, dokud se nestanou nečistými. Nejpravděpodobnější je pravidelně je trhat. Za tímto účelem je doba po koupeli lepší, když je pokožka měkká a teplá, póry se otevřou a vlasy se lépe odstraní. To je také dobré dělat před spaním, protože nemusíte chodit s červenými skvrnami pod obočím.

Zaprvé tvarujte obočí štětcem, abyste viděli jejich přirozenou linii. Pak jeden po druhém odstraňte chlupy, aby se škubl ve směru růstu vlasů. Nejdříve odstraňte chloupky mezi obočím a pak od zbytku oblasti. Nedotýkejte se chloupků nad obočím, jinak riskujete porušení tvaru obočí. To lze provést pouze v případě, že vlasy rostou velmi hustě nad linií obočí. Pak odstraňte přebytečné vlasy na vnější straně obočí.

19. Nadměrná vrstva červenání

Pokud nebudete aplikovat ruměnec pomalu a postupně, budete se muset zbavit příliš světlé barvy tváří. To je nejjednodušší a nejrychlejší prášek problémové oblasti s volným práškem získat měkký tón pleti.

20. Zánět uší z levných náušnic

Pokud nechcete vyhazovat levné náušnice, které dráždí kůži, snažte se je zakrýt lehkým, hypoalergenním lakem na nehty. Nedovolí, aby kov reagoval s citlivou pokožkou. Pokud jsou vaše uši zapálené, dejte jim čas na uzdravení a pak znovu použijte pochybné náušnice.

Video"Make-up bez problémů" vám pomůže snadno zvládnout úkol: