Širší krok nebo módní světlice 2019

Móda je koncept, který lze měnit jako dívčí náladu. I přes svou cyklickou povahu je obtížné předvídat trendy. Kolik z vás vědělo, že široké kalhoty v roce 2019 zachytí všechny módní trendy? Před dvěma lety by každý v tomto směru plivl ... A nyní je trh prostě plný!


Výběr kalhot: módní trendy

Módní trendy v roce 2019 aktivně přešly na stranu kalhot. A trend už není „hubený“, ale široké kalhoty. Mezi nimi jsou například modely:

  • culottes ;
  • chinos;
  • Palazzo;
  • s pruhy.

Culottes: elegantní, módní ... a plynule

Široké kalhoty v roce 2019 získaly nesmírnou popularitu: umožňují vytvořit módní lookuits, na fotografii opravdu vypadají stylově a skryjí nedokonalý tvar obrázku.

Culottes

Culottes, jak se nazývají módní pozorovatelé, může být různých barev, z různých materiálů a provedení. Jejich hlavní "trik" je v kuse: přímé přizpůsobení z kyčle do kotníku. To vám umožní cítit se bezstarostně a pohodlně, nezasahuje ani netlačí, nic se nedělá. Tyto momenty dělaly tento styl tak populárním v těchto dnech.

Zajímavé: Módní obuv z roku 2019: foto

přizpůsobit culottes?

Toto je ve skutečnosti univerzální oděv, který dokonale zapadá do různých typů postav. Tak, tyto kalhoty vypadají dobře na štíhlé dívky a dokonale skrýt všechny nedostatky baculaté ty.

Denim Culottes

Kalhoty - kalhoty, které sice nezdůrazňují ženské formy, ale vypadají velmi sexy. Tento hit v roce 2019, který zachytil všechny designéry a všechny módní trendy jara a léta.

Zajímavé: Módní džínové sukně 2019: jak udělat obraz stylovým?

Bez ohledu na typ postavy, kterou nevlastníte, můžete bezpečně vyzvednout kalhoty tohoto stylu. Nízké, vysoké, baculaté a super štíhlé - kalhotky jsou vhodné pro každého!

Chinos: pohodlné v džínách

Pokud v první řadě oceníte pohodlí a pohodlí v oblečení, pak tento styl je to, co potřebujete! Takové novinky na módní „scéně“ nejsou tak dávno, ale rychle se jí podařilo zachytit. A to je výjimečná všestrannost a pohodlí těchto kalhot!

Chinos

Chinos je něco mezi sportovním stylem, milenci a klasikou. Tento druh příležitostné pro ty, kteří chtějí jít na "pot", ale chce vypadat stylově. Mimochodem, tyto kalhoty současně zdůrazňují ženské formy a skrývají nedostatky, což je důvod, proč mohou být považovány za jedno z nejlepších řešení v roce 2019: jak je vidět na fotografii na webu, jsou vhodné jak pro plné, tak pro tenké dívky.

Nové laděné kalhoty

Palazzo je rozšířené kalhoty, pouze přehnané verze. Těsné bokya široké dno, které zcela pokrývá nohy, je zároveň kombinací elegance a závažnosti!

Luxusní Palazzo

Tyto kalhoty jsou vhodné pro párty nebo „vzhled“, protože vypadají velmi působivě a jasně. Současně mohou být kombinovány s klasikou, "naředěnou" bundou a přísným make-upem.

V závislosti na materiálu lze palazzo nosit v létě iv chladném období. Jaký top, co šikovný kabát - kalhoty budou vypadat nádherně!

Světlý letní palác

Svítidla, lampy

Pruhované kalhoty jsou rysem této sezóny. "Vysoká" móda, že masový trh "hodil" trh v takovém stylu kalhot. Lze je vidět na mnoha fotografiích online, na stránkách bloggerů a v módních časopisech. A co je nejdůležitější, vypadají opravdu skvěle!

Hledáte přísné kalhoty s pruhy? Prosím!

Existuje obrovský výběr kalhot s pruhy: jaká je barva, co je materiál, jaký je vzor. Jedinou běžnou věcí v nich je proužek ze strany podél svislé podél celé délky nohavic. Mimochodem, kalhoty s pruhy jsou nejen pro ženy, ale i pro muže.

Obrázky v kalhotách s kontrastními pruhy

Obecně platí, že široké kalhoty v roce 2019 získaly obrovskou popularitu poměrně rychle: módní trendy zachytily trh a nyní dívky stále více nosí kalhotky, volné chinos a kalhoty s pruhy, stejně jako rozšířené a palazzo. Souhlasím, vypadají stylově a chladně, zvláště pokud jsou správně kombinovány s jinými oděvy.