Příznivé dny pro srážky v dubnu 2019

Na jaře, nakonec, bude možné sundat klobouky a bundy, které byly nepříjemné pro zimu. Je čas udělat si svůj vzhled a samozřejmě, aby jeho vlasy v pořádku. Chcete-li otupit, štípání kadeře se změnilo v luxusní lesklé vlasy, je velmi opatrný, aby si vybral den pro návštěvu kadeřníka. To vám pomůže snížit měsíční kalendář na duben 2019, protože v něm najdete nejvhodnější dny pro návštěvu stylistky.

Kouzlo ženské krásy

Vlasová síla, kouzlo a obrana

Skutečnost, že zdravé silné vlasy nejenže zdobí člověka, ale také ukazuje jeho vysoký životní potenciál, byla již dlouho zaznamenána. Proto kněží a služebníci náboženských kultů pustili dlouhé vousy a vlasy. Bojovníci starověku si pletli své dlouhé prameny v copech nebo se shromažďovali v ocasech koní.

Všichni z nich čerpali svou vitalitu pomocí vlasů z mateřské přírody. Žena, i když nebyla léčitelkou, se také vždy snažila postarat o své vlasy, jejich krásu a zdraví a skrze ně čerpala sílu z Matky Země. Toto bylo děláno ne jediný pro úspěšné manželství, ale také být plnohodnotný brankář krbu, asistent jejího manžela a matka silných dětí.

Stříhání vlasůstát se nástrojem v rukou černé magie

Není to náhoda, že závistiví a zlí lidé, pokud chtěli dělat škodu a škodu, používali pro svou nevlídnou aktivitu účinek na vlasy, na nich prováděli magické obřady. K poškození mohou být použity nehty a vlasy z kterékoliv části těla. Jeho působení se však může projevit zejména na vlasech hlavy.

Pokud vaše vlasy náhle začnou vypadávat, nerostou, nezlomí se, vypadají bez života a jsou nudné, zmatené, pak byste o tom měli přemýšlet a poslouchat tělo. Pokud na tomto pozadí máte neustálé neduhy, deprese, neúspěchy vás pronásledují, pak byste měli přemýšlet o tom, kdo vás udeřil kouzelnou ranou.

Dlouho, protože síla měsíce byla použita pro magické rituály

Abyste se chránili před škodlivými magickými účinky přes vlasy, měli byste dodržovat malá opatření:

 • Nenechávejte si vlasy na veřejných místech, kde ji mohou používat kritici.
 • Nevyhazujte svazky vlasů do koše, je nejlepší je spálit nebo pohřbít. První je poměrně snadné udělat i v bytě, pro tento postup stačí zvednout železnou nádobu s víkem.
 • Když jdete na hřbitov, zakryjte vlasy pod kapucí nebo šátkem, nenechávejte je v mrtvých.
 • Dávat svůj hřeben cizincům je nejen nehygienické, ale také nebezpečné. Koneckonců, i pár chlupů z toho bude dost dost na to, aby vás černý čaroděj odvezl do hrobu nebo zničilživota
 • Pokud na prahu vašeho domova, nebo doma po čištění nebo čištění energie najdete spleť špinavých, zamotaných vlasů, pak se okamžitě zbavte. Neberte si ho holýma rukama, použijte rukavice nebo ručník. Ideální možností je pohřbít nález na křižovatce několika silnic pod použitou mincí.

Podle starých přesvědčení nelze stříhat vlasy po celém domě

.
Vlasy - uchovávají nejen hustou energii Země, ale i jemnou hmotu Kosmu, proto je důležité udržovat a udržovat toto komplexní spojení.

A konzultujete lunární kalendář

.

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Jak měsíc ovlivňuje vlasy a nehty

Vliv fází měsíce na přírodní jevy, zvířata a rostliny je znám již dlouhou dobu. Výzkumy v této oblasti prováděli vědci z Východu, Asie a Evropy se záviděníhodnou vytrvalostí a stálostí. Nezůstal bez pozornosti a vlivu měsíce na lidské tělo. Proto léčitelé a léčitelé vždy sledovali, které dny lunárního kalendáře mají být použity pro různé léčebné postupy, krvácení, operace, léky.

Vliv měsíčních fází na růst vlasů a nehtů je také znám a bylo studováno, jak prořezávání těchto důležitých složek pro člověka ovlivní jeho zdraví, náladu a úspěch.a selhání v podnikání, osobním životě. Opravdu, je možné změnit svůj osud jak pro lepší, tak úplně zničit jeden špatný den za to, že půjdete do kadeřnictví. Proto je třeba vzít v úvahu příznivé lunární dny, když jdete k mistrovi u kadeřníka.

Při plánování návštěvy stylistky nezapomeňte konzultovat lunární kalendář

.

Kdy stříhat vlasy

Pro pohodlí astrologové sestavují tabulky, které přesně odrážejí účinky nejen měsíčních cyklů na růst vlasů a tělesnou kondici, ale také účinky souhvězdí. Již dlouho je známo, že následující výzva pro měsíc neposkytuje úplný obraz pro určení příznivých dnů. Bez vyzvání společnosti Oracle bude jakákoli předpověď pro fáze měsíce pouze poloviční, což naznačuje pouze obecný směr a trendy. Níže je tabulka, podle které můžete snadno zkontrolovat příznivý dnů pro účes na lunárním kalendáři na duben 2019.

Den března Lunární den Měsíc ve znamení zvěrokruhu Rada
1 26 Vodnář Nestabilní den energie, který není vhodný pro stříhání vlasů nebo pravidelnou péči o vlasy. Zde můžete experimentovat s vzhledem a barvou vlasů je dokonce možné, zejména pokud se nebojí přilákat zvýšenou pozornost na sebe.
2 27 Ryby Velmi špatný den pro barvení nebo barvení. To může mít za následek zhoršení pokožky hlavy. Takže pokud chcete posílitvlasy, pak se postarejte o jejich uzdravení. Jediná věc, která může přinést peněžní stvrzenky a hodně štěstí, je zásadní změna barvy vlasů, ale je lepší použít přírodní barviva. Můžete udělat extravagantní účes, bude to také přínosem.
3 28 Ryby Den je z hlediska energie klidný, ale neúspěšný pro kadeřníka. Je to pro léčení pokožky hlavy, dobře, jako poslední možnost, jemně dát další stín na vlasy.
4 29 Beran Pokud se nebojíte zkazit vlasy při ořezávání, pak přivedení do salonu přinese také zásadní změny v osudu. Zde může malování způsobit peněžní problémy.
5 1 Beran Střih je mimořádně nežádoucí a zbarvení přinese radost a štěstí.
6 2 Beran Nejúspěšnějším postupem dnes bude balení a barvení vlasů. Vyřešte materiální problémy a objeví se slibné nápady. Střih není zobrazen, ale není vyloučen.
7 3 Býk Velký den k návštěvě kadeřníka. Všechny manipulace přinesou nejen radost a uspokojení, ale také vám umožní získat mocné energetické poselství z vesmíru.
8 4 Taurus Velmi úspěšný den pro změny v obrazu, ale ne kardinál. Existují určité obavy, že účes by mohl zmařit okamžité plány.
9 5 Dvojčata Vlasy lze krájet, ale v ten den je obzvláště úspěšné, aby se stočily a barvily.
10 6 Gemini Pokud chcete zlepšit své zdraví a řešit materiální problémy, měli byste si v tento den pořídit účes. Barvení se však nedoporučuje.
11 7 Rakovina Střih v tento den a příbuzní vás nechají na pokoji, a pokud budou natřeni, pak z opačného pohlaví prostě nebude viset.
12 8 Rakovina Velmi nepříznivý den pro jakékoli manipulace s vlasy. Je lepší zapojit se do jejich rehabilitace.
13 9 Leo Velký den pro návštěvu stylistky, jediná věc, která perm může být příliš kvalitativní. A nechodí do nového pána, nesplňuje očekávání.
14 9 Leo Střih zlepší stav vlasů, a dokonce vám umožní zbavit se nahromaděného negativu, je těžké myslet na lepší den.
15 10 Leo Dobrý den pro všechny akce s vlasy, dokonce i jednoduché česání dodá energii a sílu. A zbarvení přinese prospěch správy.
16 11 Virgo Střih bude úspěšný a zdraví bude posíleno. Je to také dobrý den pro barvení a wellness procedury.
17 12 Virgo Velký den pro barvení, curlingbude dobře dopadnout. Jste dnes velmi spokojení, takže to nepřehánějte tipy.
18 13 Váhy Chcete rychlejší průmysl? Pak nastal čas na ostříhat si vlasy. Barva je však přísně kontraindikována, zejména v nových barvách.
19 14 Váhy Nejlepší je postarat se o zdraví vašich vlasů a stříhání vlasů může způsobit stres a depresi.
20 15 Štír Wellness masky a zábaly, účes na posílení vlasů a žádné kadeře. Kategoricky!
21 16 Štír Střih v tomto dni může posílit a prolomit váš vztah s partnerem. Stojí to za riziko? Lepší „ocas“ a dobíjení baterií z vesmíru.
22 17 Střelec Abys to dnes neudělala s vlasy, všechno se pokazí a vy můžete vyvolat drastické změny v životě. Nechci? Pak nechodte do salónu dnes.
23 18 Střelec Střih je dobrý jen proto, aby vlasy byly rychlejší než průmysl a brzy můžete udělat další účes.
24 19 Kozoroh Den je napjatý, ale aby hlava byla v pořádku, je prostě dokonalá. Můžete se hádat s kolegy, ale také najít nové partnery.
25 20 Kozoroh Dobrý denúčesy, ale pro barvení není moc, je lepší znovu česat vlasy, přidat energii.
26 21 Kozoroh Haircut zdravější, rozjasnění nebo barvení v jasných barvách přinese hodně štěstí, a krásný účes s vlásenky bude dělat to atraktivní a umělecké.
27 22 Vodnář Pokud jste dlouho snili o experimentování s účesem, přišel tento den.
28 23 Vodnář Velký den pro kudrlinky a experimenty s výskytem lze bezpečně pokračovat.
29 24 Ryby Může poškodit pokožku hlavy, ale také poskytnout energii. A styling s kudrlinkami zvýší kreativní potenciál a pomůže při hledání nové práce.
30 25 Ryby A těžký den a ostříhání vlasů s barvivem je silně odrazováno. Nejlepší je postarat se o klobouk, možná negativní a neovlivní vás.

Síly měsíce pro zdraví a přitažlivost

Když je lepší řezat nehty

Nejen vlasy závisí na pohybu hvězd, samozřejmě, zdraví a krása nehtů jsou zcela závislé na konstelaci a měsíčních fázích. Nezanedbávejte je, když určujete, které dny je lepší udělat manikúru a pedikúru.

1,04,19 - dobrý den, vhodný pro experimenty.

2.04.19 - ideální pro pedikúru, zejména pokud jsou nohy drsné.

04/03/19 - to není nutné, nehty budou odlupovány.

04/04/19 - Nezapomeňte na masáž.

04/05/19 - nepotřebuje, hrozí hlavními spory.

04/06/19 - je lepší se jen vykoupat nebo si dopřát masáž.

04/07/19 - skvělý den péče o kůžičku.

04/04/19 - neutrální den.

19. září 19 - ohrožuje skandál s orgány.

04/10/19 - způsobí zhoršení zdraví.

04/11/19 - nehty se zlomí.

04/12/19 - Velký den pro péči o nohy.

04/13/19 - urychlí růst nehtů.

04/14/19 - malovat červeným lakem a získat zajímavou známost.

15/19/19 - Prudká forma nehtů přitáhne peníze.

16/19/19 - perfektní den.

17/19/19 - velmi příznivý den.

04/18/19 - Zrychlení růstu nehtů.

04/19/19 - je možné pouze soubor.

04/20/19 - Parafínová terapie.

04/21/19 - je dobré provádět posilovací lázně.

04/22/19 - vyhnout se pokusům.

04/23/19 - přispěje k seberealizaci a posílení autority.

04/24/19 - je zaručeno osvobození od problémů.

25/25/19 - přispěje k dosažení úspěchu.

04/26/19 - lehké teplé odstíny laku klidných nervů.

04/27/19 - experimenty s manikúrou přinesou v životě příjemná překvapení.

28/28/19 - čas na inovace.

04.29.19 - velmi špatný den, budete nemocný.

04/30/19 - přispívá k zánětlivým procesům.

V harmonii se sebou

Fáze Měsíce - není-li kalendář po ruce

Nejjednodušším způsobem není udělat chybu při výběru dobrého dne pro účes nebomanikúru, vždy označte hotový stůl s příznivými dny. Ale pokud z nějakého důvodu není k dispozici pro vás, a potřeba jít do kadeřnictví vyzrál, pak můžete použít méně přesné, ale docela efektivní doporučení. Jsou známé již dlouhou dobu a skutečně pomáhají vyhnout se globálním důsledkům:

 • Nestřihejte si vlasy na novém měsíci, je to velmi nebezpečné pro zdraví.
 • V neděli, žádné účesy ani manikúry. Krása není důvodem ke ztrátě božské podpory.
 • Pátek také není nejlepším dnem pro účesy, tělo prochází obnovou a všechny procesy jsou pomalé.
 • Pokud chcete chodit do kadeřnictví méně často a posilovat si vlasy, pak jděte do salónu na ubývajícím měsíci.
 • Chcete rychleji růst vlasů? Střih pouze na rostoucím měsíci.
 • Střih v pondělí zbaví touhy a deprese.
 • Návštěva kadeřnictví v úterý slibuje ochranu a pomoc.
 • Pokud chcete posílit svou pozici a vypořádat se s vašimi myšlenkami, pak středa a čtvrtek jsou dny, kdy byste měli navštívit velitele.
 • Sobotní účes zmírní osamělost a zvedne náladu.

Měsíční harmonie

Pokud jste se nikdy nesnažili sladit harmonogram návštěv kadeřníka s doporučeními astrologů, je čas vyzkoušet. Nic neriskujete a staletá pozorování našich předků slibují řadu nepopiratelných výhod. Vskutku, můžete jednoduše snít o možnosti změnit svůj život k lepšímu k posílenízdraví, dobijte své baterie pouhým navštěvováním holičství v určitých dnech. Nemusíte ani počítat a hledat je, protože už znáte všechny nejpříznivější dny pro duben 2019 v lunárním kalendáři účesů, stůl je vždy po ruce.