Léto začalo! Otevřete sezónu pláže

Již několik dní začíná nejkrásnější, teplá, slunečná sezóna roku - léto! Není divu, že každý miluje léto, protože před námi se otevírají více příležitostí: teplé noci, horké dny, slunečné počasí, které vyvolává náladu, někdy i teplé deště, pod kterými si můžete pamatovat dětství a běh naboso, můžete také krmit své tělo přirozeným, zdravým a chutné zeleniny a ovoce a další. A samozřejmě, v létě, mnozí z nás si naše právní svátky a jít do moře, protože moře není jinak spojené s létem.

Náš on-line magazín nabízí celé místo k otevření plážové sezóny !!!!

Než otevřete sezónu, musíte se na to pečlivě připravit. Ale co je k tomu potřeba, jsme spolu s vámi a analyzujeme.

Plavky

A co moře, slunce, pláž bez krásné a módní plavky. Plavky v roce 2019 jsou plně v souladu s obecnými trendy teplého období. V módě jako kusové práce a samostatné plavky. Barvy - nejrozmanitější, od klidných a klasických barev, až po světlé a nestandardní. Výtisky nejsou v této sezoně o nic méně populární. Módní plavky zdobí květinové, geometrické, zvířecí tisky, různé pruhy, abstrakce a hrách. Milovníci retro budou také, ževybrat. Na vrcholu popularity, vintage-kus plavky s širokým nebo bez ramenních popruhů, a bikiny s high-pasu kalhotky a uzavřený top.

Sluneční brýle

Nepostradatelnými společníky plážové dovolené jsou pohodlné a stylové sluneční brýle. Sluneční brýle nejenže splňují svůj účel, chrání před sluncem, ale jsou také módním doplňkem v obraze každé ženy. V této sezoně jsou módní módní brýle s tlustými rámy, brýlemi letec, kulatými brýlemi a motýlkovými brýlemi v módě. Na vrcholu popularity, vyfarera jsou lichoběžníkové brýle, ve kterém vrchol je širší než dno.

Plážová tunika

Plážové tuniky jsou stále relevantní v horkém období. Mohou být krátké i dlouhé. V nových sbírkách se objevily dlouhé tuniky. Takové tuniky musí být průhledné, pas může být zdůrazněn tenkým páskem a nohama - s nízkým lemem. Pokud jde o tkaniny pro tuniky, měly by být přírodní a lehké, jako je šifon, hedvábí, jemný úplet. Také módní krajka a síť.

Pokrývky hlavy

Za slunečného horkého počasí, bez klobouku na pláži, neexistuje žádný způsob, protože můžete bezpečně dostat úpal. Je také nutné chránit vlasy před přímým slunečním zářením. V této sezoně, s těmito nuancemi dovolené na pláži, módní čepice, klobouky s širokými ploutvemi, šátky, všechny druhy módních šátků a šátků, a také retro verze plážové pokrývky hlavy vám pomůže vyrovnat seturban

Ochranné prostředky proti slunečnímu záření

Při cestě do moře si nezapomeňte pečovat o svou pokožku.Nezůstávejte dlouho na otevřeném slunci, použijte speciální ochranu proti slunci s SPF 20-30 v závislosti na regionu, prostředky pro krásné opálení a po opalování.O tom, jak se správně opalovat na slunci, si můžete přečíst zde.

Přezkoumali jsme hlavní atributy otevření módní letní sezóny v roce 2019. Nezapomeňte si vzít s sebou skvělou náladu a pozitivní náladu!