Jak zhubnout bez diety?10 tipů

  1. Snažte se jíst pouze v sedě. Milovníci k uspokojení svého hladu „na cestách“ jsou ohroženi, aby jedli dvakrát více, než je potřeba.
  2. Na jídla si vyberte pokrmy „skromné“ velikosti. V malém talíři ani snížené množství potravy nezpůsobuje pocit "omezenosti a deprivace".
  3. Aditiva nejsou a nebudou. Vezměme to jako pravidlo - jíme jen to, co je na talíři.
  4. Supermarkety s potravinami se doporučuje navštívit po snídani, obědě nebo večeři, to znamená, když se necítíte hladoví. To vám pomůže odolávat „pokušení potravin“ a nekupovat další kalorií.
  5. Snažte se jíst velmi pomalu, každý kus jídla důkladně žvýkat. To umožní mozku rychle reagovat na příjem potravy a způsobit pocit plnosti.
  6. Válka je válka a snídaně je v plánu. Začněte svůj den s plnou snídaní. Mnoho odborníků na výživu říká, že na snídani si můžete dovolit jíst i malý kousek dortu, malý dort nebo čokoládové bonbóny. "Ranní kalorií" jsou spalovány aktivněji během dne.
  7. Pokuste se připravit tolik jídla, kolik potřebujete na jedno jídlo. Pokud vaříte, ponechte na stole pouze jednuporci jídla a zbytek je okamžitě v chladničce.
  8. Pokud vás trápí pocit hladu, pijte různé ovocné šťávy (ideálně čerstvé). Hlavní požadavek - šťáva musí být ředěnavoda v poměru 1: 1. Takže můžete snížit kalorickou šťávu.
  9. Proveďte revizi v chladničce. Pokuste se vytvořit prostor pro zdravé produkty - ovoce, zeleninu, kefír, jogurt, zelení atd. Pokud chcete zhubnout a udržet dosažené výsledky, klobása, sladkosti, mastné a uzené potraviny by měly být „vzácnými hosty“ ve vaší chladničce.
  10. 10. Neztrácejte srdce! I když se vám to nepodařilo poprvé, znamená to, že se vám to podaří od druhého nebo třetího. Hlavní věc - touha, trpělivost a touha!