Jak splétat ocas?

„Fishtail“je název ženského účesu, jehož vzhled nelze prezentovat okamžitě.„Rybí ocas“ je však mnohem známější„špice“, , která se někdy někdy nazývá„francouzský šikmý“ . Samice účesu „fishtail“byla v mnoha zemích světa vždy velmi populární, ai teď je velmi elegantní, módní, pohodlná a praktická.Při pohledu na účes si můžete myslet, že vlasový styling tak zajímavým způsobem vyžaduje značné množství času, úsilí a přítomnosti mimořádných talentů.Ve skutečnosti je však vše mnohem jednodušší.Aby se vlasy v rybím ocasu mohly samostatně oplétat, stačí, aby několikrát cvičil před zrcadlem.

Technika provedení účesu ženského rybího vlasu

PředDoporučuje se pečlivě hřebenat vlasy, navlhčit malým množstvím vody nebo použít speciální kosmetické přípravky, které zabrání zamotání vlasů.

Pigtail fishtailmůže být tkaný jak ze dvou pramenů vlasů, tak ze 3 pramenů, které jsou navzájem propleteny a celkové hmotnosti vlasů.Pigtail může být jeden nebo dva (volitelné tři nebo více), tenké nebo tlusté, volné a těsné.Kromě toho může být „rybí ocas“ ozdoben všemi druhy vlásenek, které vyhovují vaší náladě a zamýšleným událostem.

Krok 1. Je nezbytné rozdělit vlasy na dvě stejné části.Případně, cop ocas, a pak rozdělit vlasy na dvě poloviny.

Krok 2. Vezměte tenký pramen vlasů (přibližná tloušťka - 2 - 2,5 centimetrů) na levé straně a připevněte k objemu vlasů na pravé straně.

Krok 3. Na pravé straně oddělte stejný pramen vlasů (2 - 2,5 centimetrů) a vlasy připojte na pravou stranu stejným způsobem.

Krok 4. Dále je třeba změnit činnosti popsané v krocích 2 a 3.

Krok 5. Nakonec upevněte účes na koncích vlasů pomocí gumiček nebo barretů. Fishtail je připraven!

Styl účesu „fishtail“lze nazvat univerzálním s plnou důvěrou. Vlasy, pletené v „rybím ocasu“, se velmi pohodlně nosí jak v každodenním životě (studium, práce, sport, chůze), tak i „pro publikaci“ (večírky, speciální akce).„Fishtail“ je pohodlný, praktický, ženský, romantický, módní a jemný ženský účes pro každou příležitost.

Jak splétat ocas