Krásné modely zlatých náušnic

Správně zvolené výrobky zdůrazňují obrysy obličeje, stávají se zajímavým doplňkem obrazu nebo jeho hlavním zvýrazněním.

Zlaté šperky pro uši žen byly vždy v trendu. Každý rok designéři vydávají jak klasické diskrétní verze těchto produktů, tak zcela neobvyklé, fantastické, jasné.

Velké modely zlatých náušnic

V letošním roce jsou módní zlaté náušnice velké, objemné, strhující na sebe a prohlašující, že jsou jediným důrazem na přídi.

Velké velikosti tohoto šperku se dosahuje nejen kovem. K tomuto účelu používají mistři velké kameny, různé vložky. Velké modely zlatých náušnic jsou soběstačnou výzdobou, takže kromě nich by již neměly být další doplňky, které přitahují přílišnou pozornost, a ještě lépe, zcela je vzdávejte. Po módě nezapomeňte na tato jednoduchá pravidla pro vytváření obrazu, abyste nevypadali směšně.

"Celkové" trendy modely zlatých náušnic jsou prezentovány na fotografii:

Mezi možnostmi uvedenými na fotografii můžete vidět jak večerní doplňky (s kameny, střapci), tak i dekorace pro celovečerní obraz (prsteny, kulaté talíře).Při výběru velkých položek pro daný den je důležité sledovat jejich relevanci jak v obraze jako celku, tak v místě, kam se chystáte jít.

Klasické zlaté náušnice

Zlaté náušnice jsou považovány za klasický druh šperků.Zamilovali se do spravedlivého sexu kvůli své rozmanitosti.Mezi cvočky lze nalézt kompaktní, miniaturní s jednou oblázkovou nebo závěsnou, dlouhou, třpytivou vícebarevným leskem.Tento typ zámku vypadá úhledně na ušním lalůčku a má poměrně silnou sponu.

Fotografie zlatých náušnic demonstruje variabilitu čepů:

Klasické náušnice zahrnují výrobky s omega nebo anglickým hradem, které jsou zdobeny deskami, malými kameny, cestičkami, vložkami.Oni jsou charakterizováni zdrženlivostí, oni jsou trochu konzervativní, ale přesto zůstat oblíbenou volbou pro “všechny příležitosti”.Design těchto zlatých náušnic lze nazvat skromný, i když diamanty jsou používány jako vložka, což dodá jejich vyzařování větší zjemnění.

Náušnice z bílého zlata s diamanty a jinými kameny (s fotografiemi)

Bílé zlato zaujme svou čistotou, jednoduchostí a zároveň rafinovaností.Tento vzácný kov dostal takovou barvuPřidejte stříbro 999 do stříbra a jednu z následujících složek:

  • platina;
  • palladium;
  • nikl.

Slitina s posledně jmenovaným je považována za „neslušnou“, protože může způsobit alergické reakce a podráždění, naštěstí se v poslední době používá jen zřídka.

Náušnice z bílého zlata vypadají neobvyklé, zajímavé, zejména v kombinaci s kameny tmavých odstínů:

Černý diamant

Černá perla

Tmavě modrá

Modrý Topaz

Ametyst

Bílý drahý kov je na trhu s domácími klenoty stále poměrně novým fenoménem, ​​a proto je preferován převážně mladší generací, která tuto novinku více oceňuje.

Výrobky ze zlata v bílé barvě mají jinou hodnotu, která je určena jak složením slitiny, tak typem vložky. Náušnice z bílého zlata s diamanty budou stát víc než stejné, ale s kubickými zirkony. Nejdražší a trvanlivá slitina s přídavkem platiny. Pokud je v kompozici více stříbra - výrobek má matný odstín, převaha palladia nebo niklu dodává lesk.

"Šperky" návrháři rádi používají tento vzácný bílý kov k vytvoření náušnic jakéhokoli druhu: malé cvočky, kompaktní stopy, závěsné prsteny, atd.

Bělost slitiny šperků příznivě zdůrazňuje krásu studených odstínů kamenů,vytváří zajímavý kontrast s černými vložkami, jak je vidět na fotografii bílých zlatých náušnic:

Krásné formy zlatých náušnic

Klenotníci nekončí u klasických forem a náušnic, nikdy nepřestávají ohromovat výtvory svých představ. Moderní řada šperků pro dámské uši potěší širokým výběrem, mezi nimiž je mnoho exkluzivních značkových výrobků. Můžeme bezpečně říci, že náušnice ze zlata jsou krásné téměř v každé inkarnaci.

Každé rozhodnutí o návrhu v „provedení“ náušnic by mělo být vhodné pro jeho majitele v některých kategoriích:

  • věk (mladé dívky dávají přednost nízkým klíčům, malým výrobkům a starší dámy nosí luxusní dlouhé náušnice);
  • postava (pro dívky s asketickým tvarem, je žádoucí, aby se zabránilo masivní šperky, a naopak, tenké, elegantní šperky nebude vyhovovat korpulentní ženy);
  • tvar obličeje (náušnice by neměly vizuálně „deformovat“ tvar, s jejich pomocí je možné „vyvážit“ určité rysy);
  • typ barvy (studené odstíny jsou vhodné pro "studený" typ vzhledu, teplý - pro "teplý");
  • výstřih, límec.

Bohatý sortiment vzorů zlatých náušnic je znázorněn na fotografii:

Nyní není těžké vybrat si ornament pro váš typ vzhledu a oblékání.

Mezi různými náušnicemi najdete výrobkyjakýkoliv tvar a předmět, například ve formě zvířat, květin, listů, geometrických tvarů, srdcí, hvězd, kříží. Každá dívka si bude moci vybrat vhodnou možnost a možná ani jednu. V prodeji najdete poměrně šokující verze setů, kde jeden pár výrobků pro mládež může obsahovat různé formy zlatých náušnic, například kříže a hvězdy.

Dokonce i „nudný“ osamělý oblázek na cvočku nebo anglické sponě, zbitý klenotníky, zářil novým způsobem.

Je přeměněn na střed květu, je středem zajímavé kompozice, orámované podél kontury malými kameny. Květy, srdce, ovoce, zvířata jsou vyloženy z kamenů. Náušnice ve zlatě s velkým kamenem vypadají velmi elegantně, oblečené v elegantních večerních šatech.

Večerní náušnice a jejich fotky

Téměř všechny dlouhé náušnice lze přičíst večernímu doplňku. Jsou dokonale kombinovány s komplexními vysokými účesy, romantickými kadeřemi, úhlednými svazky. Mohou být doplněny výbavou pro slavnostní akci, publikaci nebo párty. Visící náušnice ze zlata se mohou mezi sebou výrazně lišit.

Tenké jednoduché nebo sebrané řetězy, velké nebo střední kameny, objemové složení prstenců, kamenů, různých vložek mohou působit jako „visící“ prvek. Je nutné tyto produkty pečlivě volit tak, aby byly kombinovány s oválem obličeje, délkou krku, typem oblečení, typem límce.

Fotografie závěsných náušnic zZlato je uvedeno níže:

Přítomnost takového množství náušnic zároveň zjednodušuje a komplikuje výběr. Je snadné se zmást a je těžké si vybrat ve prospěch jednoho páru, protože každý z nich je svým vlastním způsobem krásný, jedinečný, originální. Hlavní věc je řídit se nejen svým vlastním vkusem, ale i radami ohledně výběru těchto doplňků.