Sauna pro krásné tělo

Každý den, po celý rok, se snažíme starat o pokožku obličeje, ale z nějakého důvodu zapomínáme na naše tělo. Na podzim a v zimě, pod oblečením, naše tělo od nás nedostává v plné výši, péči a řádnou péči. Začneme si na něj vzpomínat jen tehdy, když přijde jaro, ve spěchu, začínají navštívit salóny krásy a fitness, nakupují všechny druhy krémů pro péči o tělo a samozřejmě si pamatují koupele a sauny. Koneckonců, před sezónou na pláži! A my bychom neměli být horší než Monica Bellucci.

Kde je nejlepší místo, kde začít? Samozřejmě ze sauny. Pak v sauně, pro krásné tělo! Po několika málo návštěvách sauny budou póry vaší pokožky dobře očištěny, pokožka bude elastická a hladká.

Po parní lázni je velmi účinná a užitečná k provádění vlastní masáže. Zatímco vaše tělo je stále horké, masírujte boky, lýtka a hýždě hladením, poklepáváním, mačkáním. Po masážních procedurách bude peeling s mořskou solí a medem pro vaše tělo mimořádně užitečný. Včelí med dokonale odstraňuje toxické látky z pokožky a vyživuje ji a sůl přispívá k odlupování staré, odumřelé kůže. Po návštěvě sauny bude vaše pleť elastická, čistá, hladká a jemná, jako hedvábí.

A co je z tohoto postupu nejkrásnější a nejpříjemnější? Takové hluboké zahřátívašeho těla stimuluje metabolismus a zároveň tukové lidi zhubnou a příliš hubnou.

Stimulace těla v důsledku zlepšeného metabolismu se vyskytuje nejen v sauně, ale také 2-3 dny po jeho návštěvě. Na jednu návštěvusauny, můžeme ztratit až 2 kilogramy nadváhy v důsledku odstranění tekutiny přes potní žlázy. A to je bez stravy!

Účinnost všech druhů tělesných masek používaných v sauně se několikrát zvyšuje. Sauna - nejlepší místo pro masky. Koneckonců, když vezmeme „parní lázně“, otevřou se póry na našem těle, odstraní se odumřelé kožní buňky, z těla se odstraní strusky - kůže začne dýchat. Po saunování jsou svaly těla uvolněné a celé tělo je nejcitlivější a kujné. Abyste však efekt dosáhli maxima, musíte si připravit masku, která je vhodná pro vaši pokožku.

Hlavní věc, kterou byste měli vědět: masky pro saunu by měly být aplikovány mezi přestávkami. V parní lázni se velmi silně potíme, naše tělo vydává vlhkost a po mírném ochlazení naopak začíná rychle absorbovat vlhkost, čímž doplňuje ztracenou tekutinu. A přirozeně, všechny prospěšné látky z masek jsou absorbovány 100%.

Po sauně se ujistěte, že se vydáte studenou sprchou nebo si zaplavete v bazénu, protože celé tělo musí být chlazeno rychle a rovnoměrně. Po saunování je užitečné a příjemné pít šálek bylinného čaje.

Po prvním vstupu do parní lázně lze použít čisticí, odlupovací masky: tělové peelingy, které mají anticelulitidní účinek.

Po poslední návštěvě aplikujte medovou masku - dodá vaší pleti sametovou a něžnost. Ale pamatujte, že s medem musíte být opatrní, není vhodný pro každého! Tělové masky drží asi 10 minut.

Před vstupemv sauně, masáž ztuhlým kartáčem pro odlupování staré kůže. Ukládá čistící masku a snadno se vyjme z těla po prvním vstupu do parní lázně. A po masáži v sauně skočte do bazénu. Proces vylučování v těle bude v tomto případě intenzivnější.

V sauně s mokrým tělem nemůže jít - můžete se spálit. Po vodě je nutné otřít do sucha. Nenamáčejte si hlavu, jinak mdloby je možné. Skryjte si vlasy pod plstěným kloboukem, který vás ochrání před vysokými teplotami.

Pro saunu je lepší použít domácí masky. Takže si můžete vybrat přesně ty ingredience, které potřebujete.

Není litovat času pro sebe, nebuďte líní. Sauna - skvělý způsob, jak nejen zhubnout, ale také zajistit, aby vaše pokožka, a proto i vy, vypadala o 10 let mladší, věřte mi, že výsledek překoná všechna vaše očekávání.

Užijte si koupel!