Ombre manikúra - nový 2019-2020

Mezi top příklady módního designu neil art jaro-léto 2019 existuje mnoho různých technik a možností. V nové sezóně převažují matné a světlé povrchy, postřik a tření, ale nejatraktivnější pro většinu módy zůstává klasický výkon. Zvažte nejnovější trendy v designu nehtů jaro-léto 2019, které představují fotografie měsíční manikúry, bundy, gradientu a ombre v různých stylech a barvách.

Manikúra Ombre

Chic novinky a trendy sezóny

Vynikající manikúra ombre zůstává v poptávce po mnoho sezón. Dokonale doplňuje obchodní styl a ozdobí romantický obraz a v kombinaci s ozdobnými prvky se dokonale hodí do plážového souboru. Kromě toho budou mít obdivovatelé měsíční manikúry a francouzštiny chuť, s nápisy a malbami s monogramy vhodnými pro promoce nebo tematickou párty.

Manikúra Ombre s nádechem elegance a elegance

Původní manikúra ombre v tandemu s různýmitechnici mohou být vrcholem obrazu, výstižně doplňují jakýkoliv styl. Harmonické přechody jednoho stínu na druhý, doplněné kamínky, malbami, neutrálními zónami a geometrickými prvky, vytvářejí jedinečný vzhled.

Druhy manikúry ombre

Skutečný návrh manikúry na jaře

Ombre vypadá skvěle s kamínky, kamifubuki, bujóny, třpytky a třením. Spolu s fóliovými pruhy, zvířecími prvky, geometrickými obrazci nebo malováním minimalismu budou vyhovovat mladým dívkám i starším ženám.

A vy se vám líbí manikúra ombre

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Francouzština v ombre technice

Laconic, ale ne méně atraktivní, francouzská manikúra používající ombre techniku ​​je vhodná pro módní ženy jakéhokoliv věku. Různé techniky jsou použitelné ve francouzštině, včetně nahé manikúry, stejně jako matné a lesklé povlaky. Trendem nadcházející sezóny byla úžasná manikúra ombre od středu nehtu. Rozlišující barevné zóny mohou být zároveň doplněny o dekorativní prvky tónové nebo v kontrastní kombinaci.

Francouzština v technice ombre

Spektakulární pruhy s gradientem

Zvláštní pozornost je věnována možnostem různých pruhůšířky a tvary s přechodem na matném nebo lesklém povrchu v intenzivní barvě. Taková manikúra bude vypadat velkolepě na krátkých a dlouhých nehtech různých délek a tvarů. Jedná se o klasické prvky, které neopouštějí podstavec popularity, jsou v poptávce a milují obdivovatelé nail design pro několik sezón a nevzdávají se svých pozic.

Roztažení pásů v příčném směru s použitím hejna nebo speciálního písku vypadá na nehtech oválného nebo čtvercového tvaru s měkkými hranami.

Jemné obrazy

Komplexní strukturované nástěnné malby a lehké třesoucí se tahy s tenkým střapcem jsou skvělým nápadem pro módní design nehtů. Ombre technika a gradient manikúra s aplikovanými květinovými prvky s přechody harmonicky vypadají v pastelových světlých barvách a kontrastních kombinacích.

Jemné tahy štětcem na manikúru s použitím techniky ombre

Omezený, ale neméně působivý bude vypadat jako minimalistické kresby s přidělením jednoho nebo více nehtů, které dodají obrazu dotek lehkosti a vzdušnosti.

Sametové poznámky

Atraktivní sametový efekt pomůže vytvořit dekorativní prášek a jemné stádo. Pomocí kreslících textur můžete dosáhnout neuvěřitelně jemných akcentů a zvýraznit několik nehtů, které zdůrazní hladké přechody ombre a gradient.


Módní design nehtů jaro-léto 2019 lze vidět na fotografii, která představuje nejnovější služební bundu, gradient, negativní prostor,Matný, Nahý a Gel Polský. Jak akcenty používají: obrazy;

  • krajky a sešívání;
  • geometrické tvary;
  • tematické prvky.

Proužky podél okraje nehtové desky nebo díry jsou trendovým prvkem v designu nehtu v nadcházející sezóně. Často se jedná o kontrastní jasné linie, které budou dokonalým doplňkem k ombre technice, kde je nehet orámován kolem okraje.


Ombre s matnou povrchovou úpravou

Pomocí ombre techniky lze dosáhnout efektu stručnosti, pokud použijete matný povrch v omezeném studeném gamutu nebo nahých odstínech. Taková manikúra doplní diskrétní kancelářský styl a ozdobí večerní vzhled.

Ombre s matným povrchem

Negativní prostor

Neobvyklá technika, která získala název „regrown manikúra“, bude vyhovovat módním pánům, kteří nemohou být často navštěvováni mistry. To je kouzelná hůlka pro matky na mateřské dovolené, obchodní žena a zuřivý milovníci cestování. Vyznačuje se slepou nepotaženou zónou na okraji kožičky a nevyžaduje častou korekci.

Negativní prostor

Oblázky, kamínky a třpytky

Brilantní nenapodobitelný vzhled kameny, kamínky a třpytky dodají jakékoli manikúru. Okraj nehtu, díru můžete ozdobit ozdobnými prvky, uspořádat v náhodném pořadí, nebo vybrat jeden z prstů s kamínky pomocí odstínů na ozdobu, ve kterých je vytvořen gradient nebo ombre.

Ombre s kamínky

Dotek hravosti aKamifubuki dá lehkost a vytvoří na nehtech jarní akcenty. Beztížné geometrické tvary vytvářejí lakonické jasné linie vhodné pro obchodní image, styl hledání a grunge.

Neonové mraky

Neon ombre manikúra pomůže vytvořit krásný obraz pláže, který je důležitý v očekávání nadcházejícího léta. Matný top v kombinaci s intenzivní gelovou lakovou paletou vám pomůže dosáhnout nenapodobitelných přechodů. Můžete nakreslit několik nehtů s třpytkami nebo vytvořit tematický vzor, ​​zvýrazňující několik prstů.

Neonová manikúra

V nové sezóně je vítán módní trend: neonové a pastelové barvy, matný a lesklý povrch s hladkými a kontrastními barevnými přechody, stejně jako proudy barev v různých směrech. Ženy módy jistě ocení design nehtů jaro-léto 2019, který navrhli mistři nehtů a fotografie nové bundy, ombre a gradient s různými typy dekorů a maleb.