Vztahy mezi mužem a ženou: stádia vztahů, slabosti mužů

Odborníci v oblasti psychologie vztahů mezi mužem a ženou prohlašují, že tajemství šťastného a harmonického osobního života ženy spočívá ve schopnosti najít slabiny člověka a správně je používat.


Slabé stránky silnějšího pohlaví

Jaké jsou tedy slabé stránky u mužů a jak ovlivňují psychologii vztahu mezi mužem a ženou?

Každá žena by měla vědět, že člověk je přirozeně estetický, a je velmi pozorný ke všemu, co se týká vašeho vzhledu a postavy. Je tu stará anekdota o tom, jak policista ve zprávě napsal: „S lupiči byla dívka v červené mini-minisukni a já jsem si nevšimla její tváře“. Tento vtip obsahuje spoustu pravdy.

Bohatý vnitřní svět je nepochybně nezbytný, ale krásné, svůdné tělo, stejně jako před tisíci lety, zůstává jednou z hlavních trumfů žen.

Bohatý vnitřní svět a svůdné tělo zůstává jednou z hlavních trumfů žen

.

Slabostí jiného člověka je jeho touha cítit se silně vedle svého vyvoleného. Žena, která chce vždy vést, ať už svobodné vztahy nebo rodinné vztahy, riskuje, že ztratí všechno. Nebojte se být slabý, ukázat, že potřebujete pomoc a ochranu - člověk to potřebuje!

Člověk je posedur, neustále potřebuje ženu, aby ocenil své úspěchy, dokonce i ty nevýznamné. Ano, je to paradoxní, ale muži někdy potřebují komplimenty více než ženy.

Kromě základních, takzvaných malých slabin jsou vlastní muži vlastní. Člověk je rozmarný a mnohem citlivější na fyzickou bolest než ženy. Vdané ženy vědí: pokud manžel začal kašlat, a na teploměru třicet sedm - to je všechno, noční můra, hrůza, katastrofa a konec světa. V takových chvílích chce člověk vidět milující, soucitnou mámu.

Není třeba mluvit s mužem v mandativním tónu

Dejte si pozor na rozhovor s mužem řádným tónem. Jednou z hlavních fobií mužů je proměnit se v henpecked. Naučte se formulovat své požadavky a touhy zefektivnit: "Ach, jaký nádherný malý prsten, jen sen, ale mohu bez něj dělat, když jste vedle mě." Proti takovým jezuitským technikám nikdo nestane.

Člověk netoleruje ženské slzy, ale ve výjimečných případech je nutné použít vzlyky jako prostředek manipulace, jinak vás už člověk nebude brát vážně.

Na rozdíl od žen může člověk zpravidla soustředit síly a pozornost na jednu věc, spíše než dělat několik věcí najednou. To je jak slabá, tak silná stránka člověka, protože taková fanatická tvrdohlavost na jednom předmětu umožňuje mužům dosahovat vysokých výsledků.

Zajímavé: Jak určit psychologii lidského chovánígesta a gesta

Jak zkrotit svého prince

Tedy na tvém obzoru vstal krásný princ. Je čas otevřít další kapitolu v psychologii vztahu mezi mužem a ženou, která je věnována tomu, jak vyhrát muže?

Jak trénovat svého muže

Intuitivně jasné: nejprve musíte zajistit, aby si vás vybral jeden z mnoha dalších kandidátů. Jak chytit jeho pozornost, jak hodit laso?

Ano, člověk „miluje oči“, ale musíte mít smysl pro proporci. Příliš vzdorovitě erotické oblečení, podtrženo sexualita v chování, příliš světlý make-up - to je signál pro muže, že jste k dispozici a nečekejte nic vážného ze vztahů.

Bohužel, nikdo není dokonalý, a ne všechny ženy mají postavu blízkou cenným parametrům modelu, ale zde začíná fungovat rozdíl ve vnímání světa muži a ženami. Člověk bude dávat pozor na vaše nohy a hrudník, ale bude stále hodnocen ne podle detailů, ale podle celého obrazu, podle toho, jak se držíte, jak si můžete dát, skrýt nedostatky a zdůraznit zásluhy. A samozřejmě, neodolatelná zbraň je tajemný, ženský úsměv. Poměrně řečeno, úsměv Julie Robertsové oceníte nad hrudníkem Pamely Andersenové.

Neodolatelná zbraň je tajemný, ženský úsměv

.

Takže jste jeho pozornost upoutal, líbil se vám, ale je naivní počítat s rozvojem prvního sympatie do něčeho vážného jen kvůli externím údajům. Funguje topouze ve scénářích „Popelka se chce oženit s oligarchou“ nebo „mladou ženou, která hledá bohatého milence“, ale v tomto případě je také známo, že vztahy postavené výhradně na pohlaví nejsou trvalé.

Aby se člověk na duševní úrovni podmanil, musíte se zajímat o jeho osobnost a jeho zájmy. Použijte techniku ​​Carnegie - promluvte si o něm. Snažte se být upřímný, protože klam je okamžitě pociťován. Ale v žádném případě nepřesahují hranice svého osobního prostoru, nevykazují přílišnou zvědavost - muži to netolerují.

Fráze „v ženě musí být nějaké tajemství“ se již stala bolestivou, ale tento postulát ještě nebyl zrušen. Tajemství je nedílnou součástí ženskosti. Nespěchejte, abyste okamžitě otevřeli až do konce a vypsali všechna svá tajemství na vybranou osobu. Mějte intriky, zkuste na různých obrázcích. Nechť ho opravdu vyřeší jako hádanku, ale také mu dá šanci to vyřešit! Hlavní je podpořit jeho emocionální zapojení do tohoto procesu.

Tajemství je nedílnou součástí ženskosti

Nikdy neukazuj spěch, neprodělej okamžitě iniciativu ve svých rukou - ať muž zraje. Ten muž je zpomalení. I když je v lásce s pamětí, potřebuje více času na to, aby si tuto skutečnost uvědomil, než to dělá ženě.

Velkým krokem k neúspěchu je objasnit, že vaším konečným cílem je matriční úřad a razítko cestovního pasu. Muži si váží svobody a část s ní velmi bolestivé.

Nezapomeňteže se člověk narodil jako lovec.Pokud je příliš letargický, lhostejný, měkký, když nevidí ve vás svou „kořist“, kterou musí určitě dostat, pak potřebujete takovýho muže?

Vyhněte se klišé z minulosti, jako „cesta k lidskému srdci je přes žaludek“Vaše kulinářské nadání dnes zpočátku nemůže zapůsobit na člověka, který je zvyklý jíst v kavárnách a restauracích.

Nenechte se spěchat s člověkem, neprovádějte okamžitou iniciativu do vlastních rukou - nechte člověka dozrát

Podobně staré recepty jako „žádný sex na prvním rande“ nebo “postel po registrátorovi. “Vše zde je velmi jemné a individuální.Nikdo takový poetický koncept jako první na první pohled nezrušil.Pokud dva lidé okamžitě pociťují, že jsou pro sebe doslovně vyrobeni, všechno mezi nimi se může stát mnohem rychleji.

Zajímavé: Identifikujte příčiny nízkého sebehodnocení a zbavte se jich

Fáze vztahů

jakýkoli proces, rozvoj vztahů mezi mužem a ženou lze rozdělit do etap.Zvláštní případ je, když romantika vyrůstá z přátelství.Ano, to se stane, ale jen zřídka.Přátelství mezi mužem a ženou je obecně pomíjivé pojetí.

Fáze vztahu mezi mužem a ženou lze rozdělit na:

  • Seznámení, první sympatie a vzájemná přitažlivost.
  • V lásce.
  • Období Candy-kytice, kdy se člověk stará o ženu a snaží se získat její srdce.
  • Dlouhodobý vážný vztah v právním nebo občanském manželství.
  • Mezera, pokud se vztah skončil, se vyčerpala z jedné nebo druhé strany.

Psychologie vztahu mezi mužem a ženou v manželství je výrazně odlišná, má své vlastní charakteristiky.

Psychologie vztahu mezi mužem a ženou v manželství má své vlastní charakteristiky

.

Manželství je hospodářskou institucí. Pokud člověk není schopen zajistit svou ženu a děti, nebo obecně finanční situace rodiny není zdaleka prosperující, bude to mít přímý vliv na vztah. Harmony v nich mizí a z těchto krutých realit nelze uniknout.

Ale i když je vše v rodině v hmotném smyslu v pořádku, čekají na ně rodinné lodě četné útesy a hejna. Počáteční vášeň ustupuje, může dojít k sexuální sytosti, a pak se objeví problémy psychologické kompatibility manželů. Rozdíl v názorech, chutích, preferencích a plánech je významný. Nejmenší nesoulad mezi touhami může způsobit škandál a rodinnou scénu, což je často začátek konce.

Manželství nebude trvat dlouho, pokud se naučíte ukázat toleranci za nedostatky a špatné návyky svého manžela. Patologická žárlivost, nedůvěra, podezření, touha sledovat vše a kontrolovat každý krok manžela, až na každou textovou zprávu, kterou obdržel, je pro rodinu fatální.

Je důležité naučit se tolerovat nedostatky a špatné návyky manželů

.

Člověk nesnáší, pokud začínajís někým porovnat, nebo někoho, kdo nastaví příklad. Člověk netoleruje kritiku jeho selhání postele.

Zajímavé: Sociální vztahy mezi mužem a ženou

Jak přežít rozloučení

Psychologie vztahu mezi mužem a ženou po oddělení je nesmírně složitá a nejednoznačná oblast znalostí.

Život je koncipován tak, aby mohly skončit i světlé a vášnivé vztahy. Nejbolestivější variantou, kdy se rozhodnutí o přestávce uskutečňuje vzájemně, lidé mírově nesouhlasí a v budoucnu mohou dokonce udržovat přátelské vztahy.

Není tomu tak vždy. Často se smysly v jedné věci ztrácejí a ostatní nadále žijí s iluzemi, které se stále můžete vrátit. Bohužel, zesnulé pocity jsou prakticky mimo resuscitaci.

Když se rozloučíme, je důležité nedotknout se minulosti, ale opustit dřívější lásku

Pro člověka není žádná hrozné, těžká rána, než ztrácet svou lásku. V takové situaci prostě neexistuje jediný univerzální recept na přežití. Další trápení při přestávce přichází, když nejenom milenci, ale také manželé s dětmi.

Psychologové v každém případě doporučují, aby se nelepili na minulost, aby opustili dřívější lásku. Hrozby, slzy, záchvaty hněvu, vydírání nebudou stejně fungovat, ale jen to zhorší.

Kdo se obvykle rozbije první? V rodině to dělají ženy častěji. Jsou mnohem zodpovědnější, kromě většiny žen, sex s partnerem, kterého přestaliláska se stává nesnesitelnou.

Zajímavé: Pohlaví Přátelství

Knihy a videa o psychologii vztahů

Existuje více než dost knih věnovaných psychologii vztahu mezi mužem a ženou. Stačí říct, že lví podíl světové literatury je věnován tomuto tématu.

Existuje mnoho knih o psychologii vztahu mezi mužem a ženou

.

Pokud jde o odbornou literaturu, mohou být uvedeny následující publikace:

  1. John Gray "Muži z Marsu, ženy z Venuše." Mnozí považují tuto knihu za bibli psychologie vztahů.
  2. Berendt Greg, Liz Tuccillo "Slibovat, že se nebudete oženit, nebo se vám nebude líbit."
  3. Gary Chapman "Pět jazyků lásky: Jak vyjádřit lásku ke svému společníkovi."
  4. Alan a Barbara Pease, „Jazyk vztahů mezi muži a ženami“.
  5. Harvey Steve "Chovej se jako žena, myslíš jako muž."

V dnešní době můžete snadno najít video na téma psychologie vztahu mezi mužem a ženou - stačí zadat odpovídající dotaz do vyhledávače YouTube.

Pamatujte na nejdůležitější věc: žádné příručky a knihy nedávají definitivní rozhodnutí, neodpovídají na otázku, které vztahy jsou správné a které nejsou. Záleží jen na vás.