Kalendář epilace a depilace pro září 2019

Nelze rozhodnout, kdy odstranit vlasy? Lunární kalendář epilace a depilace za září 2019 vám pomůže vybrat správný den podle pozice měsíce. Díky němu se můžete zbavit negativních vlivů a prodloužit úspěšný efekt depilace.

Tipy

Před výběrem úspěšného dne Vám doporučujeme seznámit se s užitečnými tipy pro odstraňování chloupků:

  1. Sledujte své zdraví. Dobré dny z lunárního kalendáře naznačují, že jste připraveni jít do salonu. To znamená, že kůže by neměla být žádné zarudnutí, olupování, otok a další nezdravé projevy. V případě jejich vzhledu je nutné naplánovat komplex wellness procedur a depilovat /epilovat na další den.
  2. Připravte kůži. Pokud je kůže v pořádku - efekt bude lepší, pokud si připravíte nohy nebo jiné části těla pro odstranění. Použijte zvlhčovače, výživné balzámy, jiné, několik dní před zákrokem. To pomůže pokožce lépe se vyrovnat s spíše traumatickým procesem epitelu.
  3. Doma nebo v kabině - vyberete si. Příznivé dny pro odstranění chloupků v září 2019 existují v několika variantách. Někdy měsíc je příznivý pro návštěvy v salonu, a někdy k domácímu odstranění vlasů. Při absenci připomínek si musíte vybrat, s využitím osobních pocitů.
  4. Poslouchejte intuici. Ženská intuice je mocná věc, ale někteří jsou zvyklí na to, že ji neposlouchají. Pokud vám něco řekne, že dnes je odstranit vlasy. Dokoncepokud lunární kalendář odporuje vaší intuici.

Lunární kalendář

Přistupujeme k hlavnímu konzultantovi v otázce depilace - lunárního kalendáře. Pro pohodlí jsme vydali stůl.

.
Číslo září Předpověď pro měsíc
1 Nesprávný čas pro epilaci a depilaci. Odstranění chloupků v tento den ohrožuje jejich hrubost, rychlý růst, kožní problémy. V tento den je žádoucí, aby se koupeli se solí, stejně jako použití zvlhčovače. Tip: použijte dnes masky na růst vlasů.
2 Neomezený den. 2. září si můžete vybrat sami: jít do salónu nebo odstranit vlasy doma. Poslouchejte své pocity a volte správně.
3 Velký den pro odstranění chloupků, ale tento den byste neměli brát břitvu. Tak, že účinek trvá déle a operace nepoškozuje pokožku - nešetřete na ten den. 3. září, jak ukazuje měsíc, je obzvláště silně ovlivňováno lidmi, kteří se bojí utratit další penny na vlastní krásu.
4 V současné době může být problematika odstraňování chloupků určena pouze profesionálnímu salonu. Je pozoruhodné, že v salonu musíte přijít pouze ke svému oblíbenému pánovi - v případě „slepé“ volby výsledek nepřinese požadovaný výsledek.
5 Dobrý den k odstranění chloupků jak břitvou, tak epilací. Jedna podmínka - musí být provedena doma, což zajistí maximální pohodlí. Pokud máteexistuje možnost zapojit do řízení blízké příbuzné nebo blízké - bude to lepší, protože kalendář v tento den také doporučuje být s nimi.
6 Nepříznivý den pro všechny typy depilace.
7 Nejhorší den na odstranění vlasů v září. 7. a 8. září přinášejí světu negativní a nesouhlas, doporučuje se nezačávat nové záležitosti, neuspořádávat schůzky, odkládat složité projekty a nápady.
8 Viz předchozí den.
9 Epilace bude mít dlouhý účinek a bude bez problémů probíhat pouze tehdy, pokud jste ji naplánovali na tento den předem. Není třeba jmenovat nové záležitosti dnes - měsíc naznačuje, že je lepší dokončit ty věci, které na vás dlouho visely.
10 Špatný den pro odstranění chloupků.
11 Dnes můžete použít
12 12. září, můžete použít následující metody odstraňování chloupků: shugaring, laserové epilace, depilace vosků, elektro-epilace, jiné metody jsou zakázány. Použití holicího strojku se také nedoporučuje.
13 13 je počet mnoha lidí spojených se zlem a neštěstí. Ve skutečnosti to znamená spíše nepředvídatelnost a tajemství než povinné problémy. Měsíc v tento den doporučuje odstranit vlasy podle svého uvážení.
14 Špatný den pro odstranění chloupků.
15 Dobrý den pro všechny podniky - včetně odstraňování chloupků.
16 Viz 15. září
17 Dnes je den, kdy jsou ženy ohromeny energií a je zde také atmosféra radosti a oslav.Všechno by vám dnes mělo přinést radost, pokud je epilace pro vás bolestivá a nepřináší radost - odložte ji na pozdější dobu a zkuste si odpočinout a pobavit se.
18 Špatný den pro epilaci.
19 Aby byl tento den úspěšný, musíte zkusit něco nového.To platí i pro odstraňování chloupků.Pokud jste dlouho chtěli vyzkoušet laserové epilace - v tento den to bude obzvláště úspěšné.Také nevýznamná novinka bude znamenat: nový typ materiálu pro shugaring nebo nového mistra v kabině.
20 Dnes bude den rozdělen na polovinu: do 12:00 budou všechny vaše podniky korunovány úspěchem a poté - je lepší nedělat nic nového, včetně toho, že epilaci neuděláte.
21 Báječný den pro jakýkoli druh depilace.
22 Epilace pouze v salonu.
23 23. září je den pro překonání pochybností a objevů.Epilace dnes bude mít požadovaný účinek, pokud tuto záležitost odložíte na dlouhou dobu a nebudete se moci rozhodnout.Pokud se jedná o rutinní záležitost, je lepší postup odložit.
24 Pouze odstranění chloupků pomocí „klasické“ metody - břitvou a pěnou.
25 Dny vlastního výběru.Ve dnech 25. a 26. září vám měsíc ponechá každou volbu - ženská intuice bude obzvláště aktivní, což vám pomůže určit nejen čas pro epilaci, ale také vyřešit řadu dalšíchotázky.
26 Viz předchozí den.
27 Dnes bude epilace úspěšná pouze tehdy, pokud se budete cítit dobře.Pokud přijdete stočený z práce a stále plánujete chytit salón nebo si doma odstranit vlasy, je lepší postup odložit.
28 Epilace bude probíhat pouze s různými nástroji, a to před a po postupu.Dokonale vhodné zvlhčovače, mléko, měkké křoviny.Tip - po epilaci ošetřete pokožku antiseptikem.
29 Špatný den pro epilaci, tento den hrozí problémem zarostlých chlupů.
30 Dobrý den pro domácí depilaci.Poradenství pro dnešek - nespěchejte, přistupujte k žádnému podnikání s náležitou péčí, ale pozorujte měření a opatrnost.

Používáte lunární kalendář pro epilaci /depilace?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Doufáme, že lunární kalendář pro depilaci a depilaci na září 2019 vám pomůže najít nejlepší den pro tento postup.Nezapomeňte ale - používejte intuici a své vlastní pocity a buďte neodolatelný!