Osamělý v tělocvičně

A kdo říkal, že takové téma se týká pouze přínosů nebo problémů, které vznikají během tréninku v tělocvičně? Za románem v tělocvičně? Proč ne? Mezi sporty a sexem, lidé často kreslí přímé paralely: progresivní, periodicky se opakující cvičení na některých simulátorech, poněkud se podobat sexuální pa, a inhalovat a vydechovat, zatímco ne rozlišovat od zvuků odvozených z potěšení s intimní intimitou. Podívejte se pozorně na výraz účastníků. Mimikry, obecně, se neliší od toho, který je nedobrovolně zobrazen v době sloučení dvou těl zamilovaných do duší. Možná proto, občas, atmosféra v tělocvičně někdy zaplní a vzrušuje lidi. A protože tam někdo jde, s cílem najít spřízněnou duši.

Muž a žena, v posilovně a cvičení na simulátorech, dostávají od takových společných cvičení spoustu bonusů. Krásná ženská postava, speciálně oblečená v těsných kalhotách, šortkách nebo legínkách, elastická ženská krásná prsa, příznivě zdůrazněná sportovním topem, to vše dělá ženu docela lákavou a přitažlivou pro muže. Současně, způsob provádění některých jednoznačných cvičení vám umožňuje naznačit člověka, který je s ní žádoucí, intimitu.

Kromě toho, pravidelné cvičení v posilovně v tělocvičně, inspirovat respekt k sobě. Žena s celým jejím vzhledem ukazuje, jak je chytrá, je zapojena do jejího těla a její vibrace jsou nevědomky předávány všem,kolem ní, muži. Ti zase na podvědomé úrovni začínají sympatizovat s krásným tělem ženy. Kromě toho, sportovní cvičení jsou něco jako tanec - přispívají k emancipaci. Začnete lépe rozumět svému vlastnímu tělu, jeho potenciálu a v důsledku toho se zbavíte mnoha komplexů.

Mnoho žen přichází do posilovny s potřebou jednoduše dát svému tělu požadovaný tvar. To je chvályhodné. Ale podle tradice se ukázalo, že tělocvična je převážně mužským územím. Naše krásné dámy, jako je fitness a aerobik, a „tahání železa“ je stále hodně mužů. Děvčata samozřejmě také pracují v posilovně, ale je jich mnohem méně než mužů. A to otevírá mnoho možností pro svobodné ženy. Přemýšlejte, protože jít do posilovny, "zabít dva ptáky s jedním kamenem". A dáš své tělo do pořádku a setkat se zde je docela jednoduché. Ano, a získejte bezplatnou aplikaci ve formě dokonalých reliéfních forem od svého budoucího chlapa.

Mimochodem, bude méně soupeřů, ale větší výběr. Jak přistupovat k takovému "macho"? Nebojte se, na první pohled to vypadá nemožné. Existuje mnoho způsobů, jak začít konverzaci nenápadně a snadno. Za prvé, možná budete potřebovat stejný sportovní simulátor. Takže o tom můžete mluvit bez toho, aby se objevilo svědomí. Za druhé, můžete požádat „macho“ osobu, která vám líbila, abyste nastavili simulátor, ve kterém děláte.To je naprosto přirozené, protože dívky téměř všechno nerozumí mechanismům. Muž dává příležitost ukázat své schopnosti v technických záležitostech. Za třetí, můžete požádat o pomoc při konzultacích naprovádění jakéhokoliv cvičení na svalové skupině. Zároveň můžete znovu jemně chválit člověka a obdivovat jeho tělo a svaly.

Odpověď na otázku: stojí za to začít román v tělocvičně, podle mého názoru je zřejmé. Rozhodně ano! Koneckonců, v člověku, který se vám líbí, je již jeden pozitivní okamžik a společný zájem - to je láska ke sportu!Samozřejmě, pokud jste sem přišli i kvůli kráse svého vlastního těla a zdraví, a ne jen za účelem datování.

Je však nemožné říci, že některé dívky se mylně domnívají, že trénink na simulátorech způsobuje, že muž je sexuálně nekompetentní. Pokud takové zatížení není nadměrné, a tam není použití stimulant pilulky pro budování svalů jimi, pak hraje sport přinese člověku pouze zdravotní výhody a estetiku statečného mužského těla, které bylo vytvořeno.

Proto, milé dámy, s mothballs a vpřed na nový, tak krásný, závratný román!