Manikúra na podzim 2019 - módní trendy

Manikúra na podzim 2019 vás překvapí rozmanitostí naší sbírky fotografií. Všechny módní novinky z našeho hodnocení budou vypadat dobře na krátkých nehtech. Navíc přirozená délka nehtů je nyní na vrcholu popularity. Nechte se inspirovat stylovými nápady a vyberte si, která módní manikúra vás bude na podzim zdobit!

„Teplá“ podzimní manikúra

Určete tvar a délku

Samozřejmě, v této věci musíte vzít v úvahu především to, které nehty vám nejvíce vyhovují. Módní trendy mohou pouze poradit, co si vybrat, aby byly v trendu.

Podzimní manikúra pro každý den - co to je s vámi?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Kurz přirozenosti lze pozorovat nejen v oděvu, ale iv manikúru. Gurus nehtů je unavený nehty nepředstavitelné délky a chce měkkost, ženskost a přirozenost. Průměrná a krátká délka nehtů se tak dostala do módy. Pokud se vám nepodaří pěstovat měsíčky, triumf: v nové sezoně to nebude muset být provedeno!

Jemné barvy a přírodní tvar

Pokud jde o formu, ženám módy se nabízí několik možností. Manikúra na podzim 2019 prohlašuje hladkost linií v čele módních trendů. Vyberte si oválný tvarnehty a nemůžete pokazit. Nicméně, měkké čtverce a pointe boty soutěží s ní v popularitě.


Zajímavé : Módní manikúra podzim-zima 2019-2019

Paleta barev

Různé módní barvy na podzim manikúra nemůže selhat, prosím, módy, kteří si chtějí vybrat z několika možností.

 • Světlé odstíny při zakrývání krátkých nehtů jsou vždy skvělý nápad. Tato technika je opticky prodlouží, učiní je sofistikovanějšími a elegantnějšími. Je skvělé, že pastelové a nahé barvy jsou nyní na vrcholu popularity. Můžete si vybrat slonovinové, bílé, mléčné nebo béžové barvy pro vaše měsíčky. V kombinaci s módními technikami manikúry vypadají úžasně.

Světlá podzimní manikúra

 • V nové sezóně se hlasitě oznámila šedá. Jeho univerzálnost je, že dokonale harmonizuje s různými odstíny. Šedá je navíc ideální pro nehty jakéhokoliv tvaru a délky.

Krásná šedá manikúra

 • Červená a její odstíny ve všech jejich vznešenosti jsou prezentovány v módní manikúru podzimu 2019. Podívejte se na novou fotku: tento design vypadá jasně a efektně. Stylisté doporučují věnovat pozornost barvám, jako jsou granátové jablko, burgundy, třešně a Marsala.

Stylová podzimní manikúra červených odstínů

 • Základem krásné manikúry na podzim může být také zelená, smaragdová a olivová. Přírodní odstíny jsou zobrazeny v popularitě zlata, žluté a oranžové. A kolikStylový design s těmito květy v podzimních motivech lze promyslet!

Olivová manikúra s třpytkami

 • V nové sezóně je těžké si představit módní manikúru bez modré. Věnujte pozornost! V trendu veškeré rozmanitosti tohoto odstínu: od tyrkysové a modré až po tmavě modrou.

Modrá manikúra

 • Klasická manikúra „oteplování“ je design v odstínech čokolády, terakoty, třešně a kávy. To je skvělé řešení pro chladné podzimní dny. Taková teplá manikúra vám dá pocit pohodlí.

Krásná manikúra pro design kávy

 • Černobílý design v roce 2019 může být tak odlišný. V každém případě se jedná o stylovou kombinaci, která bude vždy základem původní manikúry. Stopy husí nohy, kostkovaný tisk a černobílé geometrické vzory ve výšce popularity.

Černobílá manikúra „Husí nohy“

Zajímavé : Sváteční gelový polštář pro večerní manikúru

Skutečný návrh pro krátké nehty

Krátká délka nehtů není důvodem k tomu, aby se nudil jednobarevným nátěrem v manikúru. Naopak můžete vyzkoušet tolik zajímavých návrhů. Seznamte se s hlavními novinkami roku 2019!

 • Matt manikúra v nové sezóně vážně soutěží v popularitě s lesklým povrchem. Sametová textura v kombinaci s tlumenou barvou vypadá na podzim útulně a šetrně. Mistři nail průmysl si všimli trend: matná manikúra je nejdůležitější s příchodemZáří.Zdá se, že ženy módy v této době chtějí především sametové teplo a eleganci.

Stylová matná manikúra

 • Skvělý nápad pro krátké nehty je mramorová manikúra.Můžete k němu bezpečně přidat zlaté nebo stříbrné prvky, protože je to trendy.

Manikúra z mramoru

 • Je těžké nesouhlasit s tím, že nejuniverzálnější a nejkrásnější design je francouzská bunda.Jemná a elegantní, dokonale doplní váš každý vzhled.Doporučujeme zastavit výběr na klasice - kombinace lehkých odstínů bude skvěle vypadat na krátkých nehtech.Pastelové odstíny růžové a broskvové jsou také skvělou volbou pro francouzskou manikúru.

V takovém provedení se velikost charakteristického proužku na okraji nehtu stává důležitým pro krátké nehty.Čím širší je, tím menší je nehtová deska.

 • Možná ani jediné podzimní portfolio mistra manikúry se neobejde bez návrhu s kresbami v tématech tohoto ročního období.Krátká délka nehtů představuje hlavní požadavek: výtisky musí být stručné a čisté.Různé listy, dýně, deštníky, sovy a lišky mohou vypadat dobře na nehty jakékoliv délky, pokud jsou vyrobeny jako malé akcenty.

Varianty podzimního designu

 • Manikúra s černým gelovým polštářem v roce 2019 vypadá stylově s barevnou fólií.Fotografie představuje řadu nových manikúr na podzim s lesklými prvky.Vypadá to úžasně na krátké nehtyvliv rozbitého skla nebo proužků fólie - to můžete udělat i doma.

Černá lesklá manikúra se zlatou fólií

 • Nezapomeňte na klasiku: měsíční manikúra je vždy dobrý nápad na nehty jakékoliv délky. Nebojte se přidat třpyt na základnu nehtu, protože je tak stylový!

Krásná měsíční manikúra s třpytkami

 • Pokud tento podzim chcete luxus, dávejte pozor na elegantní manikúru s kamínky. Podívejte se na fotografické mistry, protože mají lesklé kameny na krátkých nehtech. Nejoblíbenější možností jsou pyramida nebo vertikální linie kamínků. "Diamanty" v základně nehtů vypadají diskrétně a elegantně.

Stylová podzimní manikúra s kamínky

Zajímavé : Lešticí gel na manikúru s kamínky

 • Romantické monogramy - další trend moderní manikúry. Zvolte libovolný způsob aplikace: matný, lesklý nebo lesklý. Pro krátké nehty v tomto designu manikúra nabízí úplnou svobodu výběru barev. Nicméně, hit 2019 je světlé nebo kontrastní odstíny.

Krásná manikúra s monogramy na podzim

 • Jasné geometrické vzory v kontrastních odstínech umožňují, aby krátké nehty vypadaly originálně a stylově. Tenké linie ve svislém nebo diagonálním směru přidají manikúru dynamiku a svěžest. Hlavní věcí není přetížení konstrukce přebytkem horizontálních pruhů. To jezaručuje vizuální zvýšení šířky nehtů - nejnepříznivější účinek pro krátké nehty.

Manikúra se svislým pruhem

Zajímavé : Módní manikúra 2019 Obecné trendy, módní barvy, design nehtů 2019

Módní manikúra na podzim 2019 z naší sbírky fotografií dává jasně najevo, že pro každého bude dostatek stylových nápadů! Máte-li módní krátké nehty, měli byste zkusit nový design na nich o to více. S krásnou manikúrou budete určitě odmítat jakékoli podzimní melancholie!

A jaká podzimní manikúra letos ozdobí nehty?