Image nápady pro novoroční korporátní párty v roce 2019

Úkol vybrat si šaty pro každou oficiální a slavnostní událost je spojen s potřebou udržet rovnováhu mezi touhou vypadat reprezentativně, relevantně a pohodlně.Ihned je třeba poznamenat, že je lepší odmítnout šokující.Vyberte si, co si chcete vzít na novoroční firemní večírek, držte se obvyklého stylu, vezměte v úvahu vlastní pleť a rady stylistů ohledně aktuálních snímků zimy 2019

Jak nosit kancelářskou kancelář

Přes neoficiálnísituace, která může být přítomna při nepracovních událostech, management často očekává, že se podřízené osoby budou chovat slušně a slušně.Kancelář je to samé místo, kde se konala hlavní činnost podniku a bude i nadále proudit a v neposlední řadě je obvykle vybavena kamerami.Proto všechny absurdity a opomenutí jak v akcích, tak ve vzhledu zůstanou dlouho v paměti kolegů a digitálních.Proto byste se při přípravě na firemní akci měli vyhnout:

 • přímému porušení pravidel oblékání a kostýmů, pokud téma nebyla předem vyhlášena;
 • ultra-mini, přípustná délka nad kolenem během slavností je jedna dlaň;
 • obléká sevlak je nepraktický a dokonce vtipný v místnosti, kde je spousta počítačových stolů a židlí;
 • hluboké štěpení, musíte si uvědomit, že s největší pravděpodobností budete muset ohnout, snaží se dostat správný salát nebo během soutěží, a to povede k nadměrnému vystavení kolegům.

Nosíte šatky Pavlovo Posad

 • .

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Ideální variantou by bylo standardní oblékání oděvu, ale ozdobené guipurou, krajkou, světlými vložkami nebo nejvýznamnějším dekorem v této zimě - flitry. Zvláště pokud jsou to kovové barvy, z nichž nejoblíbenější budou odstíny zlata. Ten je s největší pravděpodobností kvůli nadcházejícímu roku žlutého prasete v čínském kalendáři.

Předpokládá se, že to jsou zlaté prvky v oblečení, které přinese štěstí. Nicméně, s takovou výzdobou by měl být opatrný pro ty, kteří mají ještě trochu větší váhu. Přizpůsobivé šaty s flitry zdůrazní naprosto všechny nepravidelnosti obrázku.

Alternativou může být styl s A-siluetou a malým V-krkem, takový lakonický model v řezu, ale zdobený lesklými prvky, bude vypadat slavnostně a vhodně.

Takové šaty mohou zahrnovat průsvitné vložky na zádech a pažích - budou vypadatefektivně a zároveň, nikdo nebude obviňovat oblečení nadměrné upřímnosti.

Teď na vrcholu popularity jsou kombinézy, proto, přemýšlejte o tom, co se nosí na novoroční firemní akci. Vypadá to skvěle na štíhlé a bruslařské ženy. Vše záleží na materiálu a řezu.

V závislosti na tom, jak dobře je kancelář vytápěna, může být nutné doplnit obraz saka, který v posledních dvou letech patří mistrům v šatníku, a samozřejmě každý zaměstnanec kanceláře má. Ale korporace by si měla zvolit původní verzi, například:

 • s lurexem;
 • samet;
 • neon;
 • prodloužené s ala-frock záhyby;
 • s výšivkou, která má národní motivy (taková hra o závažnosti oděvu a nevhodná výzdoba "usnadní" a omladí oblečení).

Můžete podat slavnostní a příležitostnou kombinovanou sukni + blůzu. Aby bylo více elegantní, musíte si vybrat hedvábí, samet, satén, šifon, atd. Dámský oblek ve smokingu určitě udeří a způsobí rozruch - vpadl do trendů na podzim roku 2018 a uvidíme se tam dlouho.

Obrázek pro firemní večírek v restauraci

Tento typ slavnosti znamená již více osvobozený a slavnostní vzhled. Potřebuje večerní oblečení, které by mělo být vybráno s přihlédnutím k postavě, a pokud není smutné, věku. Ten se však nevztahuje na bodiceming, ale na otázku postavení ženy a její ospravedlnitelné touhy po ní.na pracovišti.

Souhlasím, pokud muž ve věku 40 let přijde s růžovým motýlkem v zářivě oranžových šlech a hubených zúžených kalhotách, podřízené je nepravděpodobné, že by to ocení, ale takový oděv, i když nepozorovaně zmizí, se dostane pryč s mladým stážistou. nebo junior úředník. To platí i pro spravedlivý sex.

U dívek od 20 do 30 let je volba oděvu v restauraci omezena pouze jejich chutí a smyslem pro poměr. Mohou si také dovolit mini šaty s holými rameny a pažemi. Hlavní věc je, že zaměření obrazu by nemělo být na sexualitu, ale na slavnost a originalitu.

Šaty mohou být v jemných pastelových barvách a v hlubokých "tlustých" odstínech. Pokud jde o dekor v módě, stejné flitry, kovové a neon, jak je popsáno výše, ale zde můžete také přidat samet, objem aplikací a třásně. Současná móda je plná odkazů na 60-70 let, takže vám umožní nosit objemné rukávy a extrémně jasné barvy.

Je třeba říci, že všechny modely podvodníků nebo množství výšivek zanechaly trendové pozice. Tyto detaily by měly být miniaturní a měly by hrát více kontrastu s jasným geometrickým řezem.

V 35+ letech si můžete dovolit trochu extravagance, kombinovat:

 • kalhotky a turban;
 • jasnou sukni na podlaze, bílou halenku a sako s Lurexem;
 • Otevřené večerní šaty s dlouhými rukávy.

Jeden může a měl by hrát kontrasty, ale dělat to s chutí,která je samozřejmě přítomna v dospělé sebevědomé ženě.

Pro ty, kteří nechtějí zápasit se srovnáním obrazu pro stranu, je vždy malé černé šaty. Bez zdobení malé černé šaty budou vypadat příliš přísně, a dokonce i truchlící.

Lze doplnit:

 • elegantní ozdoby, - zejména v módních krásných vlásenkách v čínském stylu, velké prstence na několika prstech najednou, manžety;
 • miniaturní světlá spojka;
 • vysoké jehlové boty;
 • pás.

Ženy po 45+ by měly brát v úvahu jejich silné stránky a dovedně se vyvarovat nadměrné pozornosti slabých. Lidé mají různé věkové změny, takže doporučení budou také odlišná:

 1. Problémy s pokožkou nohou mohou být skryty dlouhými šaty, krkem a hrudníkem - vysokým límcem;
 2. Tukové ženy se nemusí nutně odsuzovat do tmavých a ponurých tónů, lehké šaty s černým pásem zvýrazní pas;
 3. A nyní módní, rukávy s prodloužením zápěstí, ozdobou třásně, objemnou výšivkou a lesklými vložkami krásně „zdobí“ baculaté paže.

Obecně vzato, podle fotografií šatů pro novoroční firemní večírek v roce 2019 budou nejmodernější modely variace s lurexem, flitry, vložkami na rukávech, vybaveným nebo volným stylem bez důrazu na výstřih.

Velkou roli hrají navijáky, které podporují malé stojany, zaoblené průlezy,Zářezy ve tvaru písmene V a „lodě“. Pokud chcete elegantně holé, pak je vhodnější, aby to bylo vaše záda (mimochodem, půlkruh, který otevírá lopatky bude vypadat nejlépe, snížení do pasu není tak relevantní) nebo hluboký řez podél jednoho stehna.

Obrázek pro dovolenou mimo město

Tato možnost podnikové akce má nejvíce úskalí. Musíte vědět předem, jak bude večer plynout. Možná je to jen večeře, nebo jsou plánovány aktivní venkovní soutěže. V každém případě stojí za to s sebou pohodlnou výměnu oblečení a obuvi a jednoho obřadního oblečení. Je pochybné, že v takových podmínkách se obléká do podlahy a bude třeba večerní líčení. Ale svetr s nataženými tepláky by měl být ponechán na rodinný piknik.

Stylisté vám doporučují zvolit několik variant pletených nebo kašmírových šatů a měnit je v závislosti na situaci.

Jak se shromáždit na téma strany

Někdy se oznámení tematické dovolené stává celkovým týmem bolestí hlavy. Jak si vybrat oblečení a nepadnout na úroveň matiné kostýmu dětí? Obvykle není vhodné jít proti managementu, je možné se vyhnout konfliktu výběrem kompromisního obrazu. Tam je vždy možnost najít masku na téma večer a nosit šaty, aby odpovídala jí.

Mnoho originálních a dobře vyrobených masek se prodává v obchodech se sex-shopem v oddělení rolí. Nejvíce jsou spojeny modelymoderní postavy pop kultury.

O příslušenství

Oblečení oděvu může učinit obraz stylovým a bez chuti.Je nutné zcela vyloučit:

 • síťové punčochové kalhoty;
 • pletené punčochy se vzory;
 • velké pytlíky;
 • zimní boty s kožešinou na večerní šaty;
 • čelenky a věnce;
 • oděv vyrobený z materiálu „pod olejem“;
 • drahé šperky (pro pracovníky na akci je lepší vybrat si kvalitní šperky);
 • stany z úpletu.

Dobrý nápad by bylo experimentovat s hedvábným šátkem, může být svázáno kolem krku nebo paže, zkroucené lanem.Ten je krutý ke krásnému materiálu, ale pomůže odvrátit pozornost od změn kůže v dekoltu a zápěstí souvisejících s věkem.

Povinné malé sáčkové spojky;Nyní jsou rámové modely v módě.Měla by být jasná, pokud jsou ostatní prvky obrazu vytvořeny ve stejném rozsahu a naopak.V takové kabelce musí být umístěna rtěnka, prášek, základní pilulky, klíče, peníze a telefon.145Můžete si vybrat sametové boty.Nicméně, oni se vejdou jen pod pletené šaty a sukně, nebo večerní možnosti hustých tkanin se štěrbinou k stehně.

Při rozhodování o tom, co si obléknout na novoroční firemní večírek s kolegy, je důležité si uvědomit, že ten večerskončí a jeho paměť bude žít alespoň rok. Takové svátky jsou organizovány tak, aby udržovaly zdravé vztahy v týmu, takže lidé mají možnost relaxovat a stýkat se v neformálním prostředí. Velkolepé oblečení proto není tak důležité jako přátelský přístup k ostatním. A pokud existuje volba mezi trendem, ale podivnou věcí a elegantní klasikou, stojí za to směle dávat přednost druhému, alespoň pro firemní akce.