Módní těsné kalhoty pro ženy: stylové obrazy

Nejedná se o první sezónu, která by v každém ročním období trvale zaujala vedoucí postavení v trendech, poptávala se v nejrůznějších obrazech a šla téměř ke každému. Ale zároveň stylové těsné kalhoty mají svůj vlastní charakter. Je třeba, aby si nejen mohli vybírat pod svým vlastním obrazem a typem postavy, ale aby se mohli nosit. Tyto modely neodpustí chyby, ale aby se jim vyhnuly, musíte si být vědomi nejnovějších návrhových návrhů, a co je nejdůležitější, podívat se na to, jak a s čím mohou být kombinovány ve svých vlastních obrázcích.

Dlouhé hubené kalhoty: Straight Classic Style

Dnes existuje mnoho stylových stylů úzkých kalhot. Návrháři každý rok nabízejí nové verze tohoto nádherného modelu, ale navzdory množství nových nápadů jsou v trendech vždy klasické těsné kalhoty.

Jejich styl je přesná kopie mužského stylu, interpretovaná ženským způsobem. Rovné a přísně řezané modely nutně doplňují pás na úrovni pasu nebo mírně pod ním a jemných postranních kapes. Dlouhé klasické modely vypadají obzvláště dobře, délka kalhot se blíží patě boty a jejich šířka nepřekračuje šířku nohy. U takových modelů nikdy nebudou zbytečně úhledně stisknuté "šipky", nejen zdůrazňují příslušnost ke stylu, ale také vizuálně rozšiřují nohy. Všechny výhody takového stylu jsou odhaleny v kombinaci s drahými a slušnými tkaninami - jemnou kostýmovou vlnou, gabardinem nebo silným hedvábím. Definice „klasického“ se nevztahuje na barvy, kromě tradičních možností - šedé a černé barvy - tyto modely vypadají skvěle v jasném barevném provedení. Jsou dokonalé jako základní obchodní věc nebo elegantní ležérní vzhled.

Takové kalhoty na fotografii jsou nepostradatelnou a do značné míry standardní věcí:

Jiný styl, neméně relevantní než klasický, v dnešních trendech je úzký a velmi dlouhý kalhoty.Tak dlouho, že okraj kalhot se děje na kotníku "v harmonice". Styl je přímo spojen se stylem chytré ležérní a v poptávce v šatech určených pro příležitostné, ale ne příležitostné, ale promyšlené elegantní obrázky.

Rovné těsné kalhoty jsou doslova určeny pro ty, kteří už jsou unavení z džíny, a klasika se nehodí do osobního obrazu. Tyto modely mají pevně přiléhající siluetu, striktně zapadají na linii kyčle a pás na linii pasu nebo mírně nad ním - tato kombinace dává harmonii s jakoukoliv postavou. Tyto modely jsou vyrobeny z hustých, ale elastických tkanin, které poskytují požadovaný tvar na obrázku a nejsou prakticky zdobené. Jedinou výjimkou může být povrchová úprava pásu nebo hrany miniaturních kapes.

Vzhledem k vlastnostem tohoto stylu vypadají tyto modely skvěle jak ve světlé barvě, tak i v klasickém řešení, ale nejoriginálnější jsou kombinovány s takovými netriviálními, vzácnými odstíny trendových barev.

Jak dlouho by měly být těsné kalhoty: krátké a krátké modely

Slim krátké kalhoty jsou dnes reprezentovány celou řadou originálních a stylových stylů. Samostatná pozice je obsazena modely s ironickým názvem „mrkev“ nebo „mrkev“.

Jejich styl je ženský a nejuniverzálnější - na rozdíl od dlouhých modelů jsou zkrácené vhodné pro jakýkoliv typ postavy a výšku. Speciální efekt modelu je dán délkou otevření kotníku, je také nazýván "sedmi osminami" a nadhodnoceným pasem. Je to odvysoké, spíše než nízký pas a pásek, zkrácené modely vypadají nejvíce ekologicky. Mrkve nejsou nové trendy a dnes jsou prezentovány v každodenním, vintage a večerním stylu. Navíc aktivně vyhrávají oficiální obchod a stávají se skvělou alternativou klasických kalhot.

Tyto modely jsou šity z různých tkanin, z bavlny, hedvábí a džínoviny, do drahé jemné vlny a přírodní kůže. Toto je možná jediný styl oříznutých úzkých kalhot, který jde dobře s paletou tisků - od abstraktní a květinové, k klasice, takový jako vícebarevná “buňka”.

Tak jako na fotografii jsou dámské kalhoty v roce 2019 nejmódnější:

Slim kožené kalhoty a teplé modely z jiných materiálů

Tyto modely jsou nepostradatelné při vytváření základního, ale zároveň univerzálního šatníku pro každou sezónu, ale zvláštní pozornost si zaslouží módní těsné kalhoty pro demi sezónu a zejména zimní vzhled. Styly těchto modelů jsou také navrženy v různých stylech - v tomto případě prostě neexistuje oddělení mezi zimními a letními modely. Mnohem důležitější je výběr materiálů a barev a způsob sběru nejnovějších módních souprav.

Jedním z nejvíce lákavých modelů je hubená kožená kalhoty. Tato stylová a odvážná věc se dnes stává základem pro vytvoření sady netriviálních souprav, takže volba stylu, a co je nejdůležitější, společníků - otázek primárního významu. Matný, žádný lesklýKůže nemusí být nutně klasická černá, kouřově zelená, safírová, kaštanová - tyto odstíny dodají tomuto modelu pouze exkluzivitu.

Styl těchto kalhot musí být samozřejmě vybrán podle obrázku, ale nejlepší je vyhovět současným trendům a vzhledu kůže tak dlouho, jak je to jen možné, dobře padnoucím stylovým modelům bez jakéhokoliv dekoru. Veškerá pozornost by měla být zaměřena na luxusní materiál a elegantní siluetu, která vytváří takové kalhoty.

Tenké teplé kalhoty z jiných materiálů nevypadají méně elegantně v demi sezóně av zimě. Klasická kostýmní vlna, tvíd, velveteen a opět se stávají ultra módním sametem. Tyto modely jsou důležité nejen pro každodenní obrazy, ale také pro podporu kancelářských balíčků. Klasický styl se pro ně stává ideálním stylem, s přísnou a stručnou siluetou a zkrácenou mrkví.

Styl, který designéři nepoužívají pro první sezónu k vytvoření skutečných modelů - capris. Přímý střih modelu, délka až do poloviny nohy nebo o něco vyšší, zcela reprodukuje styl klasických mužských modelů. Capri se etabloval jako nejvšestrannější a do značné míry neutrální model pro různé obrazy v každém ročním období. Přímý střih umožňuje jemně maskovat nadbytečné objemy na bocích a samotný model je považován za nejlepší pro ženy s ladnými tvary.

Teplé, úzké kalhoty z vlny, tvídu a sametu

Diverzifikace a jasnější demi-sezónaObrazy, které obvykle nemají dostatek barev, umožňují bohaté a zajímavé barvy, které tyto modely prezentují. Úzké izolované kalhoty z vlny nebo tvídu v barvě jantaru nebo ve věku zlatého, šafránového, vínového odstínu doslova proměňují jakýkoliv stylový zimní šatník.

Tyto modely vypadají skvěle v kombinaci s tiskem. Co to bude - Windsorská buňka, pepita nebo pestrý abstraktní vzor je věcí vašeho vkusu, ale taková věc vám umožní vytvořit mnoho nových a originálních demi-outů.

Mnoho lidí si myslí, že nosit samet je příliš obtížné. Za ním se posílila pověst výlučně „večerního“ materiálu, ale popularita, kterou v uplynulých sezónách získává jako materiál pro každodenní věci, si myslí, že opravdoví fashionisté si myslí.

Jak ho nosit?Zkrácené modely dámských těsných kalhot ze sametu bohatých, bohatých modrých, tyrkysových nebo grafitových šedých budou základem šatů, které nejlépe doplní topy v neformálním nebo klasickém stylu. Nenutí tyto modely čekat na večerní vzhled, dnes jsou sametové kalhoty nošeny během dne v různých kombinacích.

S tím, co nosit těsné dámské kalhoty a fotografie pro obézní ženy

Tyto modely mají svá tajemství a způsob, jakým nosí těsné kalhoty, do značné míry závisí na vlastnostech vaší postavy a obrázku, který sbíráte. Ale bez ohledu na jeho styl stojí za to zvážit, že v něm je jeden jasný přízvukUž mají - těsné kalhoty jakéhokoliv stylu bude vždy vaše boky a nohy centrem pozornosti. Tento přízvuk může být vlevo jediný, elegantní obrazy by neměly být přetížené, a nosit takové těsné kalhoty s tunikou. Volný a lehký střih tunických délek až po boky, v žádném případě nižší, vytvoří měkkou a proporcionální siluetu postavy a také vizuálně „vytáhne“, čímž přidává výšku.

V případě potřeby umožní zdůraznit oblast dekoru, a to nejen pomocí hlubokého zářezu, ale například díky velkému náhrdelníku, který se nosí kolem krku. Ideální doplněk k této sadě bude odpovídající styl boty s podpatky. Různé topy v tunikovém stylu jsou důležité nejen v letních verzích, ale originální modely z jemného úpletu budou nepostradatelné v demi sezóně, takže si můžete vytvořit spoustu bezchybných sad s dobře zvolenými úzkými kalhotami.

Mimochodem, toto je jeden z nejelegantnějších způsobů, jak nosit těsné kalhoty pro ženy plné módy. Ale samozřejmě ne jediný. Dívky s ženskými formami často podceňují zúžené a zvláště zkrácené modely a věří, že jsou schopny zdůraznit nedostatky postavy. Mezitím se jedná o těsně přiléhající a dobře padnoucí zkrácené modely, které vizuálně dokonale „usnadňují“ siluetu a budou doplněny o její úspěšnou špičku. Nemusí to být přesně tunika, ačkoliv jsou zkráceny na linii kyčelního kloubu as asymetrickým lemem vypadají v takových kombinacích skvěle.

Jakýkoliv styl volumetrický, ale vizuálně snadný a mírně zkrácený "top" bude skvělým setem. Úzké krátké kalhoty, jako žádný jiný velmi organicky a elegantně vám umožní vytvářet a nosit vícevrstvé soupravy. Stačí, když se nezúčastníte příliš dlouhých věcí jako společníků - linie boků, to je hranice, na které by měl být umístěn horní okraj.

Chcete-li vypadat štíhleji, je velmi důležité správně pracovat s barvou. Například, na modré úzké kalhoty vyzvednout přesně stejnou barvu vrcholu velmi stručné a tvar-fit styl. Že to bude hedvábná halenka nebo pletený svetr je věc chuti, je důležité jen to, aby délka vrcholu nenarušovala siluetu, kterou kalhoty nastavují, a nedosahuje do boků. Můžete nosit prodloužený svetr nebo bundu jakékoliv barvy, která je v souladu s modro - tyrkysovou, smaragdovou, fialovou nebo demokratickou šedou. Silueta bude v každém případě proporcionální a vizuálně elegantní. Takže bude možné opustit boty s podpatky ve prospěch pohodlného páru na ploché podrážce. Všimněte si, jak jsou na těchto fotografiích zachyceny obrázky s těsnými kalhotami pro obézní ženy.

Hubené kalhoty pro štíhlé dívky

Jsou to jen velmi štíhlé a vysoké dívky, které zapadají do těsných kalhot a pevně přiléhající siluety pod pevnými kalhotami. Tato kombinace podtrhuje doslova všechno: výhody a nevýhody obrázku. Propracované, objemné vrcholy nejsou určeny pouze k tomu, aby bylyupravit a zlepšit siluetu. Hra na kontrastu hlasitosti - horní a dolní, kalhoty a top - jedna z nejvýznamnějších technik, kterou dnes designéři používají k vytvoření nejpozoruhodnějších obrazů a kombinací při hledání módní ženské siluety.

V návaznosti na tento trend, i když jste vlastníkem parametrů modelu, věnujte pozornost objemným, ale lehkým „vzdušným“ vrcholům s těsně přiléhajícími kalhotami - dámskými halenkami s volánkem a nafouknutými rukávy, originálními asymetrickými pulóvry z tenkých úpletů, sofistikovanými bundami. Takové věci vám umožní přesně reprodukovat módní, stylový a skutečně designový obraz pro sebe.

S tím, co nosit těsné kalhoty, řekněte tyto fotografie:

S tím, co nosit těsné černé dámské kalhoty a fotky základního šatníku

Jedna z hlavních věcí stylové základní skříně je černé kalhoty, úzké a ženské modely jsou zvláště cenné pro vytváření módních a univerzálních sad. Jsou dlouhé nebo krátké, na tom nezáleží, hlavní věc je, že model perfektně sedí na obrázku, takové kalhoty se stanou dokonalým základem oficiálního i jakéhokoliv demokratického oblečení. Nejzřejmější, ale přitom stále elegantní kombinace, takové modely jsou vytvořeny s bílými halenkami a košile - tato souprava podle kánonu dnešní módy musí být v arzenálu jakékoli módní ženy.

Otázka zůstává otevřená: jaký styl aMěla by to být halenka?Záleží jen na stylu kalhot, například romantické halenky jsou perfektně kombinovány s klasickými modely s krásným a sofistikovaným dekorem, krajkovým lemováním, volánkem nebo plisováním, stejně jako módní lukem. Blůza stylizovaná jako pánská košile bude vypadat elegantně - to pomůže vytvořit přísnější obraz a frivolní šifonová halenka bude ženská a trochu koketní. Kombinace „černého dna - bílý top“ v případě těsných kalhot - je nevyčerpatelným zdrojem nápadů pro efektivní a bezchybný obraz. Takovou sadu je možné doplnit jakýmikoliv věcmi: od bundy ve stylu „Chanel“ až po kožené bundy .

Podívejte se na úzké černé kalhoty na těchto fotografiích, vždy a všude, kde můžete vypadat módní:

Aby byl obraz s takovými modely účinný, musíte pečlivě sledovat výběr soupravy. Bílá je naprosto nejoblíbenější, ale neměli bychom zapomenout na módní aktuální měřítko, preferující pastelové odstíny a čisté tóny jasných barev. Sbírejte set s černými modely, věnujte zvláštní pozornost botám. Výběrem černé a nejelegantnější, můžete nikdy jít špatně, barevné nebo vizuálně masivní, i když nejmódnější boty mohou beznadějně zkazit všechny výhody vašeho oblečení.

Několik úspěšných možností, co byste měli nosit těsné černé kalhoty - na fotografii:

Těsné kalhoty s šaty a tunikou

Velmi mimořádné snímky vám umožní vytvořit těsné kalhoty spárované s šaty.Tento trend nelze nazvat novým, poprvé se tato kombinace v ženské módě objevila v 90. letech minulého století.Obrazy a styl tohoto desetiletí jsou dnes opět v módě a sada s šaty vám umožní vytvořit aktuální outfit s mírným vintage nádechem.

V takovém souboru budou těsné kalhoty jakéhokoli stylu, který se vejde do těla, vypadat skvěle, hlavní je vybrat správný styl oblečení. V ideálním případě by šaty do košile vstoupily do takové soupravy, odšroubovaly několik knoflíků zdola a nahoru, přidaly široký krásný kožený pás - můžete ho utáhnout v pase, nebo ho můžete volně sklopit do boků.

Neméně úspěšné snímky s pevnými kalhotami mohou být vytvořeny s šaty nebo šaty ve tvaru písmene A s tunikou vyrobenými z lehkého plastu, krásně přehozeného materiálu.Je dobré, když takové šaty mají asymetrický lem nebo „vysoké“ řezy po stranách.Tyto styly dávají siluetě lehkost.Ale hlavní věc - vydržet správné proporce délky a siluety - jsou vybírány individuálně.V každém případě však taková sada stojí za to vyzvednout šaty střední délky nebo délky kolen.

Blůzy na obleky s těsnými kalhotami

Stejným způsobem, s pečlivou kontrolou proporcí siluety, stojí za to dokončit halenky s těsnými kalhotami.

Nejvhodnější volbou by bylo objemné, volné siluety halenky, které by zvýšily kontrast mezi svazky nahoře a dole.nastavit. Jejich styl závisí pouze na přesném stylu, který nosíte. Ale jistě, modely neobyčejných stylů budou vypadat dobře: romantické halenky s volánky a volánky, blůzy s pečenými lemy nebo baskičtinou u pasu, kalhotky s vysokým pasem a rukávy ve stylu bell a dokonce i kimono. Volba konkrétního stylu zcela závisí na vaší postavě, ale modely v takových sadách, které jsou zkráceny na linii kyčle nebo pasu, jsou nejlepší ze všech - jsou opotřebované nebo zastrčené do pásu.

V trendech letošního roku zaujímá vedoucí postavení obleky s úzkými kalhotami z nejrůznějších stylů. Navíc striktní shoda barev kalhot a návrhářů bundy je volitelná - siluety, které vytvářejí takové sady, jsou mnohem zajímavější. Pro úzké kalhoty pro holky si můžete vyzvednout jakoukoliv úspěšnou a módní bundu a použít tento oblek jak v oficiálním, tak v každodenním vzhledu.

Existují dva trendy, které pomohou zaměnit se při výběru správné bundy. První z nich je krátká, naprosto rovná nebo dobře vybavená krátká bunda s miniaturními klopy a jedním tlačítkem. Tyto bundy vypadají skvěle na štíhlých postavách a jsou optimálně vybaveny kalhotami nejrůznějších délek. Druhým módním trendem je dlouhá až střední stehna s rovnými nohavicemi s jednořadovou nebo dvouřadovou sponou, prodlouženou linií ramen a širokými klopami, stylizovanými jako modely 90. let. S nimi takéMůžete sbírat velmi stylové kostýmy, které budou dobře vypadat na postavách jakékoli velikosti těla. Nejúspěšnější kombinace v tomto případě lze získat se zkrácenými kalhotami "sedm osmin".

Člověk by neměl usilovat o dosažení přesné shody mezi barvami „vrcholu“ a „dna“ v takových oblecích - to není v dnešních trendech relevantní. Pečlivě se vyplatí vybrat si nejprve styl bundy a hledat krásné barevné kombinace.

S jakou botou nosit těsné kalhoty: obrazy s sandály a tenisky

Volba, s jakou obuvi se nosí těsné kalhoty, vezměte jako referenční bod obraz, který vytvoříte - ve skutečnosti jsou boty za styl celého souboru do značné míry zodpovědné. Dnešní trendy vyžadují aktivní míchání v jedné sadě oblečení a bot různých stylů. Proto je volba konkrétního stylu nebo barvy zcela záležitostí vaší nálady nebo chuti. Ale existuje několik osvědčených a osvědčených technik pro výběr bot, které učiní obraz dokonalým.

Nejlepší boty pod pevnými kalhotami jsou boty na podpatku.Samotný styl modelů, jasně zobrazující siluetu nohou, vyžaduje lehký a elegantní design nohy. Ideální letní varianta by byla například velmi otevřená - doslova ze dvou sandálů na patě. Budou doslova přeměňovat a usnadňovat jakoukoliv siluetu a jakýkoliv tvar, ale „žít na vlásence“ je nemožné každý den a boty, které vytvářejí iluzi, jsou skvělou alternativou.snadné. Baletní byty s ostrými nosy, sandály s komplexním, ale účinným tkáním nebo aktivním dekorem, elegantní tenisky - jakýkoliv model, který vypadá elegantně a opticky redukuje na nohou, bude vynikající sadou.

Boty pro pevné kalhoty by v žádném případě neměly být vizuálně těžké a příliš světlé, jinak se stanou hlavním zaměřením souboru a navíc nenapravitelně zkreslí siluetu. Boty na masivní plošině nebo tlusté podešve budou muset být okamžitě opuštěny. Stejně jako boty s popruhy, můstky na kotníku - vizuálně "stříhají" siluetu. Stojí za to obětovat jasné kontrastní kombinace kalhot a bot, zejména pokud jsou vaše boty ploché. Klasický způsob výběru obuvi "tón na tón" v tomto případě funguje perfektně, díky němu nohy vypadají déle a postava jako celek - štíhlejší. Tato kombinace však bohužel často vypadá nudně.

Proto stojí za to při výběru barevných bot najít krásnou kombinaci barev v módním rozsahu jedné saturace. Pokud jsou vaše kalhoty složitého vzácného odstínu, na který je těžké si vybrat boty, vyzkoušejte si boty „nahé“ barvy - tato kombinace funguje bezchybně v letním vzhledu av zimě to pomůže boty ve světle šedých nebo béžových odstínech.

Jaké boty nosit v zimě kalhoty: obrazy s botami a kotníkovými botami

Zimní soupravy vyžadují velmi specifický výběr. Nosit těsné kalhoty s botami s vysokým kotníkem, stejně jako s hubené džíny by neměly být v žádnéV případě výjimky mohou tvořit pouze pletené modely ve sportovním klíči.

U klasických nebo ležérních modelů byste měli vyzkoušet na polovičních botách s širokým a velmi krátkým hřídelem, je dobré, je-li šířka hřídele vyvážena tlustým a vysokým podpatkem. Pečlivě je vyzvedněte v barvě a struktuře, v sadách s barevnými kalhotami v demi sezóně a zimním vzhledu, kotníkové boty z semiše nebo kůže vypadají skvěle s originálními botami, například na plaz.

Ideální verzí demi-setu jsou těsné kalhoty s kotníkovými botami. Kotníkové boty dávají velmi eleganci nohy, která je v takových obrazech nezbytná. Ale pouze v jednom případě, že boty samy nebudou vypadat příliš objemně a masivně, což znamená, že byste měli okamžitě odstranit tlusté podešve a plošiny. Pokud si nedokážete představit svůj život bez podpatků, budou úspěšně nahrazeni pohodlným, elegantním klínem nebo miniaturní plošinou pod prsty, doplněnou o stabilní patu. Vyberte si kotníkové boty přesně stejné barvy jako kalhoty nebo krásně harmonizující odstín a můžete si vizuálně přidat štíhlost a výšku.

Pro ty, kteří oceňují nejen styl, ale i pohodlí, je nejlepší kombinací bot s úzkými kalhotami as dlouhými i krátkými kalhotami. Stejně jako u kotníkových bot je princip výběru takových bot jednoduchý - měl by být co nejelegantnější. Samozřejmě lze vytvořit úspěšné kombinacese stylizovanými pánskými botami. Celá sestava s anglickými rodokmeny - oxfords, chelsea, derby - dokonale splňuje nejpřísnější požadavky na vytvoření elegantní siluety. Nejúctyhodnější a ušlechtilá obuv z pravé kůže s nasycenými tóny třešní, modré, tmavě zelené jsou nejlepší boty pro těsné kalhoty. Přísně dodržovat pravidla pánské módy nestojí za to, i když si vyberete boty na kalhoty v černém. Měli byste mít harmonickou barevnou kombinaci nejen s nimi, ale s jinými věcmi v soupravě.

Jak nosit těsné kalhoty s botami: ženské sady

Jak nosit těsné kalhoty s botami, ptáš se?Okamžitě, dva „mužské“ věci v jednom ženském obrazu jsou limitem, stojí za to jen trochu přehrát a dostanete unisexový vzhled, který je dnes prostě nemoderní. Proto by všechny ostatní věci v sadě měly být přednostně uchovávány v kontrastním stylu - ženském a romantickém. Kontrast vám umožní vytvořit elegantní a sofistikované halenky, ne košile, tunické šaty, originální design, pletené pulovry a mikiny, bundy a bundy, upřímně ženský design. Zvažte, že boty na ploché podešve nepřidají do vaší výšky, a proto stojí za to pečlivě vybrat délku věcí společníků, kteří se snaží vizuálně nevážit siluetu. Bundy nebo bundy zkrácené na linku hip pomůže.

Při rozhodování o tom, které boty mají v zimě nosit těsné kalhoty, je třeba vzít v úvahujejich stylu. Klasické modely jakékoliv délky budou dobře kombinované s kotníkovými botami nebo elegantní boty s podpatky a modely v ležérním stylu - zejména zkrácené - budou dokonale kombinovány s botami v neformálním stylu všech stylů. Ale stejně jako v demi sezoně obrázky, neměli byste se zapojit do boty s tlustými podešví nebo platformy.

Alternativou k nim a zároveň ne vždy pohodlně na zimních ulicích jsou klínové podpatky - je mnohem praktičtější a také dokonale „usnadňuje“ celou siluetu. Na klín v této sadě bude vypadat skvěle, jak klasické styly kotníkové boty a modely ve stylu "sport-chic", například, tenisky z krásné barevné semišové. S ležérními kalhotami stojí za to také vyzkoušet si kotníkové boty, s podpatky nebo bez paty, se širokou nohou. Krásné uggs s krátkými vrcholky jsou ideální pro neformální obrázky.

S co nosit dlouhé a krátké těsné kalhoty

Ukázalo se, že těsné kalhoty pro ženy jsou vynikající v obrazech pro každou sezónu. Abychom je však mohli úspěšně vstoupit do svého šatníku, musíte se rozhodnout nejen s řezem, ale také s jakou délkou by měly mít těsné kalhoty. V každém případě je délka takových modelů volena individuálně, protože zde nejsou dvě identické postavy.

Nejnebezpečnější je maximální délka, při které se nohy doslova sbíhají do harmoniky a minimální otevírací nohy. V ideálním případě zdůrazněte důstojnost jakékoli postavy.modely, jejichž délka sotva zakrývá kotník nebo ho lehce otevírá, ale stojí za to si vybrat vlastní, bez ohledu na módní normy.

Stejným způsobem si vybírejte věci pro svůj vlastní typ postavy, měli byste si vybrat, co máte na sobě krátké kalhoty. Poražte kontrast objemů „vrcholu“ a „dna“ jakéhokoli souboru, vyberte si věci volného, ​​ale zkráceného stylu.

Takové kalhoty se osvědčily v módních vícevrstvých soupravách - stačí si vybrat pro ně úspěšnou špičku - můžete mít stejnou barvu a vytvořit celou řadu možností, které doplní soubor vestami, bundami a vestami různých stylů. Kontrast objemů je nejen módní, ale velmi účinný při vytváření siluety s harmonickými proporcemi, zejména pokud chcete vypadat štíhleji a elegantněji.

S tím, co nosit těsné kalhoty v „kleci“

Úspěšná sada vám umožní vytvořit nejen správné množství, ale také barvy věcí. To je důležité zejména v případě, že si vyberete věci s komplexními výtisky, například při rozhodování o tom, co nosit těsné kalhoty v „kleci“, které odpovídají barvě nahoře a svrchnímu oděvu nejsvětlejšímu odstínu používanému ve výkresu.

Všimněte si, že „buňka“ vizuálně přidává objem, takže je nejlepší zvolit modely s malými, složitými vzory, jako je skotská nebo Windsorská „buňka“ miniaturní velikosti. S takovými kalhotami se vyplatí kombinovat monochromatické nasycené tóny triček, košile, vesty a svetrů. Ale boty jsou lepšípro vyzvednutí tónu nejtmavšího odstínu vzoru, v tomto případě budou nepostradatelné barevné kotníkové boty nebo boty „mužského“ stylu.

S tím, co nosit těsné kalhoty na jaře, v létě, na podzim a v zimě

Nejjednodušší je rozhodnout, co v létě nosit těsné kalhoty. Co přesně nosit takové kalhoty, závisí pouze na obrázku, který vytvoříte - tyto modely jsou perfektně kombinovány. Ale v žádném případě byste neměli stát ve stejném stylistickém klíči, abyste získali módní sadu, musíte více směle smíchat věci z nejrůznějších stylů. Klasické košile a romantické blůzy se dokonale spojí s klasickými kalhotami a modely ležérního stylu dokonale doplní klasické pánské košile.

Komplikování takového obrazu umožní správně vybrané boty - bez ohledu na to, jaký styl si vyberete, dávejte přednost lehkým elegantním modelům - beztížným sandálům, elegantním člunům nebo demokratickému typu značkových tenisek.

Volba svrchních oděvů pro tyto modely rovněž vyžaduje zvláštní přístup. Volba toho, co nosit těsné kalhoty v zimě, pečlivě vyberte objem a délku kabáty a bundy. Optimální bude délka do poloviny stehna a styly volného řezu. S takovými modely jsou perfektně kombinovány krátké pláště záběru nebo styly trapézů.

Alternativou by byly bundy zkrácené na stehna nebo kožichy polozavřených nebo rovnýchsilueta. V této sadě si Vaše stylové kalhoty zachovají všechny přednosti těchto modelů a umožní vám vypadat velkolepě.

V žádném případě byste však neměli kombinovat takové modely s bundami nebo sportovními nebo lidovými bundami, což se projeví nejlépe v páru s oděvem ženského nebo klasického městského stylu. Tyto modely nejsou pro nic se staly alternativou k džíny, takže zjednodušit obrazy s nimi v každém případě nestojí za to.

Stejným principem - kontrastním objemem a správnou délkou - stojí za to vyzvednout soupravy, rozhodnout se s tím, co nosit těsné kalhoty na podzim a na jaře. Nejvíce zákeřnou, zkreslující siluetu bude délka kolena nebo středu kotníku.

Krátké úzké pláště a pláštěnky v módním stylu lichoběžníku se dobře kombinují s úzkými, těsně přiléhajícími modely, zejména s délkou sedmi osmin. Mimochodem, to je s svrchním oděvem "trapézového" stylu, že můžete vytvořit velmi módní obraz v retro vzhled.

Byly to tyto siluety, které v polovině 60. let, v mžiku oka, tyto modely proměnily v super populární. Vintage obrazy dnes více než kdy jindy v módě a snadná stylizace pod novým vzhledem je přesně to, co je v dnešních trendech oceňováno.

Všimněte si, jak jsou na těchto fotografiích sestaveny oděvy s úzkými dámskými kalhotami: