Jak se zbavit herpes?

Herpesje onemocněnílidské kůžezpůsobenéinfekcí .To může být nakaženo od osoby, která je nemocná s herpes nebo virus dopravce.Nejčastěji se herpes projevuje vkůži v oblasti úst a nosu , méně často v oblasti tváří nebo uší.Existuje také „ genitální“ herpes , který ovlivňuje kůži genitálií.

Primární projevy herpesu, obvykle na rtech, ve formě bublin naplněných tekutinou.Bubliny způsobují svědění nebo bolest.Dále se vytvoří kůrka, která vysychá.V průměru projevy herpesu trvají od 6 do 8 dnů.Toto je přibližné schéma pro výskyt takové nepříjemné nemoci jako herpes.

Aby se zastavil vývoj herpes a urychlil proces hojení ran , můžete se obrátit na lékaře, kterým je zaručeno, že předepíše léčbu antiherpiky a vitamíny.

Jako nekonvenční léčbu doma můžete použít následující tipy:

  1. V boji proti herpesu může pomocialoe šťáva , která musí být užívána několikrát denněpřed jídlem.Otřete herpes rány aloe šťávou.
  2. Namažte rány čerstvou šťávouKalanchoe2-3krát denně.
  3. Je možné připravit mast proti herpesu doma.K tomu je třeba důkladně promíchat 100 gramů medu, 1 lžíci popela a 3 stroužky česneku.Mast se aplikuje na postiženou kůži.
  4. Používejte přírodní hořký mandlový olej (prodávaný v lékárnách).
  5. MoistenHurpezovy bubliny infuze máty peprné. K tomu, zalijeme 1 polévkovou lžíci bylin se sklenicí vody, vaříme 10 minut ve vodní lázni, kmen a nechat čas vyluhovat.
  6. Malé množství ovocekalinase třese v dřevěné maltě, nalije se sklenicí vody. Infuze po dobu 4 hodin. Vezměte půl šálku uvnitř 4 krát denně.
  7. Nalijte 10-15 gramůbřezových pupenůsklenicí mléka (vhodnější je přírodní mléko pro domácnost), vařte po dobu 5 minut a zabalte břízové ​​pupeny do gázy. Tento recept lze použít externě jako protizánětlivé činidlo nejen pro léčbu herpesu.
  8. Při prvních známkách herpesu můžete použítkoloidní stříbro , které vykazuje výraznou baktericidní a antiparazitickou aktivitu. Ošetření herpesu může být opakováno neomezeně mnohokrát, protože použití koloidního stříbra nezpůsobuje vedlejší účinky.