Dlouhá kareta - vyberte si svůj styl!

Prodloužený bob s rány není ve světě krásy neobvyklý. Velmi mnoho dívek ukazuje fotografie, ve kterých mají tento účes. A nic překvapivého zde, protože po mnoho let v řadě, všechny druhy aut jsou na vrcholu popularity. Totéž lze říci o ránu. Jediným kritériem, podle něhož nelze rány odříznout, je typ osoby. I když je lepší najít vhodné řešení.

Ale v našem dnešním přezkumu je to stále otázka protáhlého čtverce a konkrétně třesku. Chápeme, v jakých situacích je třesk prostě nezbytný a kdy je lepší ho vzdát. Pojďme.

Dlouhá kareta s třesky

Co je to prodloužená kareta a komu jdou

Podlouhlý bob je ostříhat, ve kterém si vlasy částečně zachovají svou délku. Ve skutečnosti je to alternativa pro ty, kteří z jakéhokoli důvodu nemohou nosit dlouhé vlasy, ale také nechtějí ostříhat vlasy příliš krátce.

Krásné náměstí s rány

Mnoho žen se uchyluje k protáhlému čtverci na středně dlouhých vlasech s rány právě díky své univerzálnosti. Koneckonců to vypadá perfektně na hlavě každé ženy, bez ohledu na typ její tváře.

Líbí se vám bob účes?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...
  • Například baculaté dívky, které jsou vždyJe velmi obtížné vybrat si účes, pomocí kterého lze vizuálně snadno skrýt tváře. Je však lepší odmítnout přímé rozloučení v jejich případě. Vypadá to perfektně dlouhé vlasy, jejichž konce jsou při pokládání zkroucené.
  • V trojúhelníkové ploše bude podlouhlá stříška změkčit obrysy a vizuálně zvýší objem brady. Harmonický obraz bude doplněn šikmým třeskem.
  • Majitelé oválné tváře jsou oprávněni považovat se za nejšťastnější. Koneckonců, mohou naprosto klidně zvolit naprosto jakýkoliv druh prodloužených čtyř druhů a provádět jakékoli manipulace s rány - nic je nezkazí!
  • Obdélníková plocha může také těžit z asymetrických čtyřúhelníků. Se správným přístupem k řezání budou ostré rohy vyhlazeny. A pokud se rozhodnete udělat více a bang, pak nezapomeňte: žádné přímé linie a objem! Tím bude obraz těžší.

Dlouhá kareta s třesky na obdélníkové ploše

Ještě lépe, skrýt všechny nedostatky v obličeji s řádným stylingem. Poté, co provedete střih v salonu, nezapomeňte se poradit se svým pánem na toto téma. Koneckonců, měli byste být schopni udržet si vlasy ve správném tvaru.

Zajímavé : Vždy módní účes: fotografie s rány a bez

Možnosti prodlouženého karetu

\ t

Jak jsme již zjistili, prodloužené čtyři druhy jsou účesem, který vypadá skvěle jak s rány, tak bez (příklad na fotografii níže). V roce 2019, jeho nejmódnější variace jsou: asymetrické prodloužené čtyři druhu, klasické prodloužené čtyři svého druhu,tříděný čtverec s prodloužením, prodloužený fazole, dvojitý čtyřúhelník, prodloužení na jedné straně. A o každém z nich budeme mluvit zvlášť.


  • Klasická prodloužená kareta . Tento krásný univerzální účes bude vždy na vrcholu popularity. V jeho jádru - dlouhé vlasy, padající dopředu a kadeře, mírně zkrácené zezadu. Nejlepší ze všeho je, že takový klasický vzhled vypadá na rovných vlasech. Pokud jde o rány, bude to relevantní a rovné, na obočí a šikmé. Volba je na vás.

Dlouhé rány - klasická verze

  • Prodloužená fazole . Jiný účes není vystaven vrtošivým módním trendům. Stejně jako v předchozí verzi, přední kadeře v případě prodloužené bob-caret padne trochu na obličej. Jejich délka může být zároveň na bradě nebo dokonce na ramenou. Ale na zadní straně vlasů bude řez krátce a úplně otevřený krk. Jako třesk si můžete vybrat šikmé, ale mělo by být znatelné a poměrně husté.

Extra dlouhý bob - stylová verze náměstí

Zajímavé : Střih s dlouhými prameny (foto)

  • Prodloužená prodloužená kareta . Sám, odstupňované účesy jsou nyní v módě. To platí i pro prodloužené náměstí. Zpravidla jsou tyto účesy dodávány s rány, jako v tomto případě, obraz vypadá úplněji. Jak je známo, hlavním účelem třídění je vizuálně dávat tenkým vlasům objem. A pokud můžete udržet, ve stejnou dobu, a délku, stačí se dostatNádherný přírodní účes pro všechny příležitosti.

Vystudovaný caret

Klasické srážky často nevyžadují styling. Vypadají tak přirozeně, že nadměrný přebytek může jen zkazit. Předpokladem je však včasná korekce. Jinak účes velmi rychle ztratí svůj tvar.

  • Asymetrická prodloužená kareta . Tento účes lze nazvat kreativní. Je koneckonců založen na různých délkách obličeje. Pro dívky s tenkou pravidelnou funkcí, tato možnost je docela přijatelný účes bez rány. V ostatních případech doplňte svůj obrázek šikmými nebo rovnými hustými rány střední délky.

Prodloužený asymetrický caret

  • Dvojitá kareta . Tento extravagantní účes zahrnuje tvorbu dvou řad vlasů na hlavě. Je vhodné, samozřejmě, ne každá dáma, ale nakonec můžete získat ohromující výsledek. Je to pochopitelné, protože vlasy jsou řezány na radikálně odlišných úrovních, takže se ze strany může zdát, že obvyklá kareta je položena na dlouhé prameny. Kombinuje dvojité auto s naprosto libovolným druhem rány. Možné varianty pro odstupňované účesy.

Dvojitý čtverec s rány

Dvojité čtyřkolky se hodí dlouho a tvrdě. Proto nechte ráno pro tento postup dostatek času.

Zajímavé : Moderní účesy pro plnou tvář

  • Prodloužení na jedné straně . Je to módní, velmi stylové aefektně. V důsledku tohoto účesu získáte krátké vlasy na jedné straně a dlouhé kadeře na straně druhé. Karta na jedné straně vypadá skvěle se šikmým třeskem, směřujícím k protáhlým pramenům.

Podstavec s prodloužením na jedné straně

Zajímavé : Střih Pixie pro krátké vlasy: pohled zepředu a zezadu

Jak vidíte, prodloužené čtyři druhy jsou velmi univerzální a odpovídají módním trendům z roku 2019. Na fotografii, kterou jsme prezentovali v našem dnešním článku, je jasné, že tento účes vypadá relevantně jak s rány, tak bez něj. Pro většinu je to nepochybně plus, protože vždy existuje příležitost něco změnit, nebo jej napravit.

Jaké prodloužené tresty byste si vybrali?