Vintage styl oblečení

Vintage styl- (z francouzštiny. Ročník - starý) -styl v módě , který se zaměřuje na oživení módních trendů minulých generací. Vintage styl vytvořený starými věcmi. Vintage styl má dvě hlavní kritéria: věk a styl. Věk věcí musí být nejméně 20 let, ale ne starší než 50 let. Vzhledem k tomu, že oděvy vytvořené před více než 50 lety jsou považovány za starožitnosti. Vintage styl by měl plně vyjádřit módní trendy té doby.

Tento styl je ideální pro ty, kteří chtějí být styloví, aniž by ztratili svou individualitu.

Dnes je koncept vinobraní poněkud rozšířen. Předpokládejme, že oblečení může být poměrně moderní, ale jsou ušity z historických tkanin - kombinovaného ročníku. Nebo naopak, nové tkaniny, ale je tu vintage vzor, ​​siluety, různé prvky dekoru - vintage styl.

Existuje několik způsobů, jak získat vintage položky. První a nejjednodušší věc, kterou můžete udělat, je vyhledat truhly své babičky nebo prádelníky. Myslím, že od té doby pro vás něco zůstalo. Můžete také jít nakupovat za použité.

Pokud se rozhodnete zachovat vintage styl do konce, pak byste neměli zapomenout na příslušenství, které odpovídá základnímu oblečení. To může být brože, korálky, klipy, tašky, pásy vyrobené v době rodičů.