Grunge styl v oblečení pro dívky a ženy

„Grunge“ se stal protestem proti půvabu a módě a stal se jedním z nejmódnějších stylů moderní doby.

Charakteristické rysy stylu grunge

 • Styl „grunge“ v dámském oděvu má své zásadní rozdíly od ostatních módních trendů. Stylisté volají takové vlastnosti a rysy tohoto stylu:
 • Eklektický.Pro směr „grunge“ v jednom snímku je možná kombinace nesourodých - prvky různých stylů a tkanin. Externí neslušnost výrobků je spojena s vysokou kvalitou a prestižním autorstvím tváří v tvář nejslavnějším návrhářům.
 • Komfort a pohodlí.Tyto dvě kvality pro styl grunge jsou mnohem vyšší než krása a význam. Mladí lidé, kteří jsou fanoušci a zástupci tohoto módního stylu, preferují nejpohodlnější a nejpohodlnější věci, které při nošení neomezují pohyby.
 • Úmyslná nedbalostje jedním z hlavních rysů módního trendu. Na počátku 20. století se zástupci mládeže v džínách s otvory a odření, oblečení snáplasti lepící nitě s svetry a šipkami na nylonových punčochách.
 • Intruzivní vrstvení.Styl grunge je vícevrstvý, což není nikdy dost. Ženy módy nosí rolák přímo na tričko nebo tričko, nahoře - košili, svetr a velký šátek. Takové vícevrstvé oblečení dívky neznamená, že jí chybí smysl pro styl a vkus, naopak, podle módy, moderní lidé vyjadřují svou individualitu a jedinečnost.
 • Nedostatek jasných barev.Grunge je striktně navržen ve světlých a tmavých přirozených tónech, jasné nepřirozené barvy jsou nepřijatelné pro obrazy ve stylu "grunge". Jakékoliv kresby a ornamenty nejsou typické pro módu.
 • Harmonická kombinace s jinými módními trendy.Grunge vypadá skvěle v kombinaci se styly jako vojenský, ležérní a ročník.
 • Neplatná je kombinace grunge a půvabu , neboť se jedná o zcela opačné směry, které zcela vylučují existenci sebe navzájem.
 • Je přísně zakázáno používat třpytky, kamínky a jiné světlé dekorativní prvky typické pro kouzlo.​​

Všechny tyto vlastnosti jsou jasně viditelné ve stylu „grunge“ v oblečení pro dívky na této fotografii:

Chcete-li si vybrat takový módní trend v oblečení pro sebe, je nutné se stát vnitřně svobodnou osobou a vzdát se stereotypů zavedených veřejností.

Stylové oblečení"Grunge" pro dívky a ženy (s fotografiemi)

Styl grunge v oblečení pro dívky je reprezentován jeho velkou rozmanitostí. Pokud se rozhodnete změnit svůj vzhled ve prospěch dnešního stylu grunge, můžete svůj šatník doplnit o tyto módní prvky:

roztrhané a roztřepené džíny;

kožené bundy vyrobené z prasklé kůže nebo z materiálu, který ji napodobuje;

Tričko Šaty; šaty složitého střihu;

bundy; pruhované hadice kalhotek ;

pláště; vybledlé košile baggy cut;

bundy s náplastí; vícevrstvé sukně ;

natažené svetry s nataženými nitěmi a smyčkami; dlouhé beztvaré šaty;

nošené krátké šortky; vybledlá trička a trička.

Různé druhy oblečení ve stylu grunge na fotografii níže:

Po přezkoumání mnoha položek dámského šatníku, vyrobeného v tomto módním směru, může být vzpurný obraz vytvořen nezávisle bez pomoci stylisty.

Překvapivě, ale oblečení pro ženy ve stylu "grunge" může být reprezentováno takovým prvkem šatníku jako šaty. Pro obraz, udržovaný v tomto módním směru, ideální jsou dlouhé, volné vzory, skládající se z bavlny a zpravidla s malým květinovým vzorem. Tyto modely byly také pojmenovány jako „babičkyšaty, protože výběr takového materiálu. Pro tento vzhled jsou také vhodné krátké šortky se ševovými prvky. Noste je v roztrhaných punčochách nebo legínkách.

Tyto šaty lze kombinovat s následujícími možnostmi obuvi:

boty se širokými vrcholy a pevnou patou; barety;

tenisky - vysoké a nízké; sandály a ploché boty bez ozdobných prvků.

Je snadné vytvořit takové obrazy pro dívky v „grungeovém“ oblečení, tyto věci mohou být tvořeny nejrůznějšími způsoby. V každém případě to bude spíše odvážný obraz, který kombinuje několik protikladných nápadů současně .

Při přizpůsobování oděvů ve stylu „grunge“ se používá mnoho různých tkanin, hlavní je, že by měly být tmavé monofonní nebo s jemnými potisky. Módní metry pracují s takovými látkami, jako je kůže, džíny, vlna, šifon, bavlna, organza, úplet, semiš.

Neo-grunge styl v oblečení: svoboda fantazie

Při natáčení vzbouřených obrazů mezi botami si můžete vybrat takové možnosti, jako jsou tenisky a tenisky, zatímco čím více mají dobře oblečený vzhled, tím lépe, baletní boty, hrubé boty. Dobrou volbou pro tento obrázek budou také masivní boty na vysoké platformě.

Je povoleno používat doplňky jako doplněk módního obrazu, ale neměly by být zneužívány. Můžete se rozhodnout pro příslušenstvíjako:

 • čepice, klobouky a kšiltovky;
 • body netriviální formy;
 • Spojky a batohy;
 • hrubé náramky;
 • masivní dekorace.

Pokud jde o make-up, při vytváření obrazu ve stylu grunge je obecně nutné upustit od používání jakéhokoli druhu kosmetiky. Pokud se bez ní dívka nebo žena neodváží jít ven, pak by měla být upřednostněna tmavé tóny, žádný světlý make-up, třpytky a lesk na obličej by neměl být.

Styl „grunge“ vyžaduje své požadavky na účes. Ideální volbou jsou volné vlasy, úmyslná nedbalost na hlavě a zamotaných pramenech - to vše tento módní tok vítá. V některých případech je povolen nedbalý vysoký ocas nebo rozcuchaný chomáč. Nejnovější módní trend, relevantní již několik let v řadě, bylo zbarvení konců vlasů v jasných barvách.

Jednou z odrůd tohoto populárního módního trendu je styl "neo-grunge" v oděvu, který dává svobodu představivosti a tvůrčího letu designérů a stylistů. Neo-grunge může být vyjádřena ve směsi několika stylů, tisků, na sobě nosí trička. Chcete-li vypadat stylově v roce 2019, fanoušci tohoto trendového trendu mohou opět nosit kostkované kalhoty, roztrhané džíny a odvážně kravatu košili v pase.

„Měkký“ a „grunge“: kombinace oděvních stylů

Módní styly „měkkých“ a „grungeových“ oděvů lze v jednom obrázku dovedně kombinovat.Navzdory měkkosti, jemnosti a něhy měkkého stylu však může být úspěšně kombinována s prvky vzpurného "grunge".

Chcete-li zdůraznit svůj individuální individualismus, můžete nosit měkkou bundu, která má vybavenou siluetu s tmavou dlouhou sukní a mohutnými botami. Pokud chcete, můžete se zaměřit na něhu a ženskost spodní části šatů. K tomu stačí nosit elegantní sukni s rozšířeným střihem na délku kolen a doplnit ji koženou bundou s opotřebovanou koženou bundou.

Při použití kombinace „měkkých“ a „grunge“ stylů v jednom outfitu si můžete nasadit volné kalhoty s volným střihem a ženské šifónové halenky zastrčené uvnitř kalhot. Mezi boty pro takové oblečení nejvhodnější boty na masivní podešvi.

Módní oblečení ve stylu "hippie grunge"

Oblečení a doplňky ve stylu "hippie" jsou navrženy tak, aby obraz byl ženský, jemný a romantický. Módní trend „grunge“ zcela opačný k tomu dává ženskému obrazu výraznou vzpurnost a odvahu. Majitelé neobyčejné chuti však budou moci ocenit neuvěřitelně módní obrazy prezentované oděvy ve stylu "grunge" a "hippie", které se vzájemně doplňují.

Především je důležité upravit barevné kombinace, které si vyberete při výrobě oblečení. Pokud styl "grunge" naznačuje absenci jasných barev, pak v kombinaci s "hippie", naopak, výbušné barvy by měly být v obraze spolu s tmavými tóny.

„Hippie“ má v zásadě spoustu společného s „grungeovým“ stylem, pravděpodobně se odlišuje pouze převažující škálou barev. “Hippies” jsou stejné volné sukně a kalhoty, stejně jako objemný svetry a košile, vrstvení a úmyslná nedbalost v obraze. Mezi botami zde upřednostňují modely s nízkou podešví. Pro zimu je lepší zvolit kožené boty s vysokým kotníkem, pro léto - sandály se spoustou popruhů. Tak, oblékat se ve stylu "hippie-grunge", dost, aby ve vzhledu trochu světlé barvy. Čelenka je zářivým doplňkem hippie stylu, který dává obrazu poznámky romantiky a něhy.

Ve všech svých šířkách je prezentován styl „grunge“ v oděvech pro ženy na této fotografii, kde jsou sbírány nejmodernější a nejživější možnosti pro fashionisty pro rok 2019.