Jak používat parfémy?

Parfém - nedílná součást obrazu. Parfém může vyprávět o charakteru a životním stylu, zanechává světelný záhadný oblak vůně nebo naopak způsobuje nepohodlí a nezvratnou touhu opustit vaši společnost. Aby se duchové stali vaším věrným asistentem, musíte dodržovat několik pravidel:

  1. Parfém aplikujte výhradně na čisté tělo po sprše nebo vany. Pouze čistá pleť může absorbovat a odrážet skutečnou vůni parfémů.
  2. Doporučuje se aplikovat parfémy na ty části těla, kde jsou žíly (zápěstí, lokty a ramena) umístěny v blízkosti kůže. V takových místech je kůže teplejší a vůně parfému je lépe odhalena. Destiláty se také aplikují na oblast krční tepny (krk) a na prohloubení mezi klíční kostí. Delší veškerá chuť je uchována ušními lalemi.
  3. Není-li parfémová láhev vybavena výdejním stojanem, stačí na prst nebo víčko láhve vložit 2 - 3 kapky a dotknout se „teplých“ částí těla.
  4. Nevdechujte parfém do pokožky .Takové akce mohou "zkazit" chuť.
  5. Pokud si přejete osvěžit oblečení parfémy, nezapomeňte, že vůně se na přírodních látkách jeví harmoničtěji. Na oblečení z kožešiny a vlny, vůně trvá nejdéle (někdy po celá léta). Preventivní opatření: parfémy mohou zanechat skvrny na oděvu ve světlých odstínech, stejně jako zabarvení srsti. Proto je lepší aplikovat parfémy na vnitřní stranu, tj. Na obložení nebo na místa švů.
  6. Změna. Během dne můžete používat různé parfémy. Ráno a odpoledneDoporučuje se používat lehké, jemné a nenápadné aroma. Ve večerních hodinách je lepší použít více nasycených "tajemných" vůní.
  7. Parfémy musí být řádně skladovány, a to: na tmavém místě, nejlépe v případě, kdy je víko pevně uzavřeno. Soulad s těmito pravidly pomůže zpomalit proces odpařování alkoholu a oxidace lihovin při interakci s kyslíkem.
  8. Nemíchejte aromatické látky . Dobrá volba, pokud bude parfém a deodorant ze stejné skupiny. Pokud tento požadavek způsobuje složitost, doporučuje se použít deodorant se slabým zápachem nebo dokonce bez něj.
  9. A co je nejdůležitější - opatření. Nenechte se „parkovat“ parfémem. Pár kapek stačí na to, abyste oklamali ty, kteří jsou kolem vás, s jemným oblakem chuti.