Co nosit ženám elegantního věku - styly šatů v roce 2019

S věkem, nejen vzhled, ale také stav, self-vnímání a vnímání krásné změny. Proto minisukně přestává být ekvivalentní atraktivnímu obrazu. V roce 2019 existuje obrovský výběr letních šatů pro ženy elegantního věku, fotografické luky jasně dokazují, že v tomto období se styl oděvu stává uměním.

Modré šaty

Hlavní trendy

Nikde není výraz „ďábel v detailech“ tak aktuální jako v módě. Klasika bude nudná bez moderního zpracování tak zdánlivě bezvýznamnými momenty.

Midi

Tato délka sukně je v módě, to znamená, že lem končí v jedné nebo dvou dlaních pod kolenem. Tento trend je charakteristický pro všechny styly šatů, a to je pěkné, to je zvláště vhodné pro ženy po 50. Ale vzhledem k jeho prevalenci nevypadá staromódně. Navíc, midi sukně vizuálně štíhlá a protahuje nohy, aniž by se na ně zaměřila.

Midi šaty

Pleating

Mírná zaujatost v retro je nyní velmi módní. Šaty s tímto prvkem mají čísloplusy:

 • lehkost, skládání vytváří vzduch "zvon", šetří z tepla;
 • všestrannost, zároveň vypadají dostatečně jednoduše pro každodenní nošení a originální pro slavnostní odchod;
 • korekce postavy, malé skládání je vhodnější pro ty, kteří jsou náchylní k tenkosti, a velký záhyb vytváří dokonce i protahovací čáry, které štíhlou postavu.

Skládané šaty

Polový límec

Mezi módní trendy roku 2019 pro obézní ženy po 50 letech jsou styly letních šatů s velmi zajímavým detailem - límec, podobně jako na polokošile. Tento prvek je nejčastěji kombinován s modely lehkých dýchacích látek ve stylu boho a japonského minimalismu. Mají jednoduchý a stručný výřez, rukáv je obvykle a malý otočný límec, který opakuje zaoblený tvar brány, vypadá jako ideální dekorativní prvek. Díky němu má skromné ​​šaty kompletní a solidní vzhled. Typicky, tyto styly jsou používány na dovolené, mimo město, při chůzi.

Šaty s límcem

Pouzdra svítilen

Pro mnoho tohoto prvku řezu se může zdát infantilní a připomínat dětské šaty z 80. let. Aby to vypadalo stylově, a ne děsivě, stojí za to vybrat si variantu, ve které budou mít „baterky“ nehyrofrofilní úhledný tvar.

Aby to nebylo rušivé a nevyvolávalo pocit, že žena je „mladá“, je třeba tomuto materiálu věnovat pozornost. Nemělo by to být příliš "dívčí", to znamená, že je lepší dělat bezmodré pozadí s potiskem v malém růžovém květu. V ideálním případě, pokud je věc monotónní z lehké tkaniny, bez nadměrného dekoru.

Takové rukávy na kravatách těsně pod loktem vypadají velmi ženské. Tento prvek řezu vždy přidává obraz romantiky.

Šaty s takovými rukávy-lucerny jsou docela vhodné pro:

 • tolerantní oblékání;
 • procházky;
 • datování;
 • účast na slavnostních akcích.

Dobrá myšlenka by byla kombinací takových modelů řezů a kanceláří, díky nimž se objeví harmonie mezi závažností a žensostí.

Šaty s rukávy "Svítilny"

Asymetrie

Velké množství značek používá asymetrii, vytváří stylové letní krásné šaty, které jsou ideální pro plné ženy starší 50 let, a fotografie luky modelů plus velikosti to potvrzují. Může se týkat:

 • lem;
 • rukávy;
 • brána a zářez;
 • dekorativní detaily.

Šaty s asymetrií v dekoru

Vedoucí postavení zaujímá tendence aplikovat ji na několik sezón. Při použití asymetrického řezu zmizí potřeba dalších detailů. Zbytek stylu může být jednoduchý a uvolněný, v blízkosti klasiky.

Šaty s asymetrií v lemu

Módní vzory

V této sezoně existuje několik základních možností oblékání, které mohou být zahrnuty v základní skříni dospělé ženy. Optimálně se hodí do jakéhokoliv obrázku, bez ohledu na to, jakvěku a se správnou volbou vypadají velmi stylově.Obecně platí, že letní šaty v roce 2019 pro každý den jsou pozoruhodné jednoduchým dekorem, zajímavým střihem a lakonickými detaily.

Módní styly 2019

Shirtdress

Stožár-hev nadcházejícího léta a dva v jednom.Lze jej nosit jako šaty nebo jako elegantní plášť s džíny a tričkem.Zvláště to vypadá výhodně se svislou tyčí.Tato kombinace spolu s povinnou řadou tlačítek, táhnoucí se a štíhlou siluetou a přísným límcem a mírně prodlouženými rukávy pokrývají problémové oblasti krku a předloktí.

Na základě výše uvedených skutečností by bylo ideální volbou pruhované šaty pro obézní ženy, fotografie „košile“ také naznačuje, že obraz s nimi je snadný a uvolněný.Dobře se mísí s plochým tahem as patou.

Košile na šaty v kombinaci s různými botami

Pomocí pásu na košilích je snadné vytvořit důraz na pas.Při výběru tohoto stylu, hlavní věc zvolit správnou délku.Hem nad kolenem bude kompletní, ale o něco nižší - naopak.

Šaty na košile se hodí do různých tvarů

Zvažte také ramenní popruhy - vizuálně zvedají ramena.Kapsy jsou schopny vytvořit větší objem v bocích nebo hrudníku.

Košile s kapsami - stylové a praktické

Oblečení na sako

Tento odvážný styl je zcelav souladu s módními trendy léta 2019, šaty vyrobené jakoprodloužená bunda, může mít délku pod kolenem a krátký rukáv. To vám umožní nosit je v teple práce. Zejména věc bude v poptávce a miloval, pokud je vyroben z přírodní tkaniny - len nebo bavlna (tlustý, aby tvar).

Šaty na sako

Oblečení na sako vypadá dobře na obézních ženách, protože vytváří striktně dokončenou siluetu. A vyrobený z lehkých a jednoduchých materiálů, vejde se i do obrazu dovolené. Nejprve je však tento model potřebný pro pracovní dny. Obchodní letní šatní skříň moderního představitele metropole bude bez těchto šatů neúplná.

Šaty pro sako pro kancelář

Šaty na šaty

Pokud se budete muset oblékat stylově a atraktivně, pak je tato možnost samozřejmě optimální. Pláště oděvu příznivě zdůrazňují ženskou formu, obvykle vytvořenou z korekční postavy látky, která umožňuje bezpečně nosit fit fit a plné ženy.

Šaty na pláště

K „uvolnění“ oblečení může ženský tisk k němu přidat hravost. Například velká tropická květina.

Se správným barevným schématem mohou šaty na šaty vizuálně snížit více než jeden kilogram.

Takové polka dot šaty pro obézní ženy vypadají dobře, fotografie v podobných verzích lze nalézt i v Monica Bellucci foto luky.

Monica Bellucci

Je také lepší pro ty, kteří se snaží skrýt extra váhu, aby si vybrali oděvní šaty s, ne-li dlouhým, ale ještě rukávem a mělkým výstřihem. To jeumožní skrýt problémovou oblast a nedovolí příliš sexy obraz.

Šaty s dlouhým rukávem

A jaký styl šatů preferujete?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Ve venkovském stylu

Novinkou sezóny bylo zavedení dekorativních detailů a řezných prvků charakteristických pro viktoriánské období v Evropě. V létě se tento trend změnil v šaty amerických migrantů. Vyznačují se lehkými látkami a světlými barvami. Charakteristické rysy šatů z minulosti jsou:

 • vysoký krk;
 • kudrlinky;
 • dlouhý lem;
 • A-line;
 • rukávy s prodlouženými manžetami;
 • mnoho tlačítek;
 • pásky;
 • krajka;
 • rukávy.

Není nutné, aby všechny tyto prvky byly shromážděny v jedné věci. Obvykle 1-3 rozinky z výše uvedeného seznamu jsou přidány do již známého řezu.

Šaty ve stylu country

Tento styl letní šifónové šaty vypadá obzvláště dobře, je vhodný pro ženy starší 50 let a pro plné dámy. Překvapivě, jeho mírně vymyšlený staromódnost omlazuje a osvěžuje obraz.

Snímky ve stylu venkovského stylu

„Oblékání prérií“ samozřejmě nebude možné nosit každý den. Napříkladna dlouho očekávaném setkání s přáteli v kavárně, do divadla, muzea, do promoce její dcery.

Šaty ve venkovském stylu na cestě ven

O vůni

Pokud se žena bojí chybět při výběru šatů, měli byste dát přednost možnosti na vůni. Je obtížné přeceňovat svou univerzálnost s klamnou jednoduchostí. Tato volba je schopna:

 • štíhlý a tahem za krk díky zářezu ve tvaru V;
 • skrýt objemové břicho (překrytí tkání + obvykle přítomný pás se s tím vyrovná);
 • vytvořit atraktivní siluetu přesýpacích hodin.

Šaty na vůni po celou dobu

A pokud přidáte asymetrický lem, šaty budou vypadat zajímavěji a také vizuálně nakreslí postavu majitele. Navíc s ním jde dobře:

 • výšivky;
 • aplikace;
 • světlé a světlé květinové tisky;
 • akcentové pásy se širokými záhyby.

Módní šaty na vůni

Když jsou tyto podrobnosti nasycené, oděv je slavnostní a s lakonickým dekorem může být nošen každý den.

Šaty na vůni pro každý den

Fotografie letních šatů 2019 pro ženy elegantního věku dokazují, že krása je často záležitostí chuti. Správný výběr stylů a doplňků může způsobit, že každá žena bude svítit bez ohledu na to, kolik let žila na pasu.

Jasný obraz v trendu 2019

Lehké letní šaty v trendu 2019

Letní šaty s pruhovanou sukní