Stříbrné fox kabáty 2018-2019: jak si vybrat a co nosit

Dámské svrchní oděvy ze srsti ze stříbřité lišky jsou dnes reprezentovány stylovými a módními modely, v jejichž průběhu se designéři snaží maximálně odhalit pozitivní vlastnosti této přírodní kožešiny.

Mnoho populárních modelů lze nalézt na fotografii fox kožešiny níže:

Kožešina ze stříbrné lišky s kapucí a koženými vložkami

\ t

Moderní modely fox kožešinových kabátů s jejich rozmanitostí překvapují i ​​ty nejnáročnější módy. Mnoho dívek a žen mu dává zvláštní privilegium srsti stříbrné lišky a dává jí přednost před jinými typy kožešin. Především proto, že takovéto nátěry jsou mimo čas a módu, jsou vždy relevantní.

Pozor prosím: světle šedá srst stříbrná liška s kapucí na této fotografii bude hodnou ozdobou pro módu:

Tento model volného řezu, dosahující až k podlaze, je vhodnější pro dívky a ženy vysoké postavy. Výzdobou tohoto a tak luxusního výrobku je spona, která se vejde na výstřih. Rukávy této srsti jsou prostorné, klasické délky.

Tento model vypadá krásně s elegantní šaty, klasické sukně, kalhoty nebokostýmy. Výhodou tohoto modelu je, že není nutné nosit klobouk s takovým kožichem, protože jeho praktické funkce může provádět kapuce.

V letech 2019–2019 je jeden z nejoblíbenějších modelů tohoto drahého svrchního oděvu také kožich se stříbrnými liškami s koženými vložkami. Prvky pravé kůže podél pasu zdůrazňují její eleganci a štíhlost, proto stylisté doporučují takový styl majitelům dokonalé postavy.

Kožich je šitý ze širokých jednodílných proužků liščích kůží, které tvoří originální vánoční stromek. Kožené vložky jsou přítomny nejen v pase, ale i na rukávech, což dodává svrchnímu oděvu originální a jedinečný styl.

Délka srsti přichází těsně pod bederní linii, vypadá to skvěle se sukněmi a šaty. K elegantnímu obrazu budou patřit i vysoké boty s podpatky, kožešinová čepice, přizpůsobená tónům svrchních oděvů, lehkých šátků a kožených rukavic.

Kožichy ze stříbřitých a kratších modelů (s fotografií)

Svrchní oděvy vyrobené ze srsti stříbrné lišky se širokým koženým páskem zdobí mladé štíhlé ženy módy. Tento kožich je šitý z kříže šedé srsti. Oříznuté rukávy modelu mu dávají zvláštní styl a luxus, stejně jako elegantní otočný límec.

Na níže uvedené fotografii je stříbřitá srst stříbrná liška krásná s dlouhými koženými rukavicemi a stylovým pleteným šátkem:

Kožešinový plášťKrátce řezané lišky - ideální pro avtoledi. Přirozená barva srsti dodává výrobku luxusní a speciální eleganci.

Elegantní oděvní límec a volné rukávy dodávají kabátu jedinečný styl. Přítomnost těchto prvků nevyžaduje použití dalších dekorativních technik. Tento model bude vypadat skvěle s koženými kalhotami nebo sukní, boty, rukavice a kabelka, přizpůsobené barvě boty.

Prakticky všechny kožichy z liščí srsti mají jednoduchou a stručnou siluetu s minimálním množstvím dekorativních prvků, protože tato luxusní srst sama určuje styl a styl výrobku. Návrháři se jen snaží zdůraznit krásu tohoto přírodního materiálu.

Tipy pro výběr stříbřitých kožichů

V poslední době se poptávka po kožešinových výrobcích z přírodních kožešin rychle zvýšila, na trhu s kožešinami se objevilo tolik padělků. Chcete-li se vyhnout podvodům, měli byste vědět, jak si vybrat stříbřitý kožich a co přesně potřebujete věnovat pozornost při jeho nákupu.

Odborníci uvádějí taková doporučení při výběru kožichu:

  • Určete pravost kožešiny. První věc, kterou byste měli věnovat při výběru svrchních oděvů, je barva srsti. K tomu potřebujete pouze jednu srst: pokud se skládá ze tří barev, před vámi je skutečná stříbrná liška. Často pod rouškou tohoto kožešinového zvířete prodávají lišku a lišku stepní. Pochopte, že před vámi není stříbrná liška není tak obtížná: barevná liškase skládá ze dvou barev a srst stepní lišky je náchylná k barvení, takže srst musí být mastná na dotek.
  • Posoudit kvalitu materiálu.Spusťte si ruku ve směru proti zdřímnutí, pokud se všechny chlupy vrátí do své původní polohy, bude takový kožich dobře nošen.Na dotek by měla být srst hladká, příjemná, v ideálním případě i bez obsahu tuku.Výrobek můžete lehce protřepat, nebo vytáhnout kožešinu, pokud na rukou nebo ve vzduchu není zdřímnout, pak věc prošla zkouškou.
  • Věnujte pozornost hmotnosti výrobku.Kožešina z kvalitních kožek černohnědé lišky by neměla být příliš světlá.Malá váha výrobku by vás měla upozornit, jako často bezohlední výrobci, aby se zachránili protažení kůže.Výsledkem je ztráta všech pozitivních vlastností a tepelných vlastností srsti.

Každá žena si může vybrat styl kožichu ze stříbrné lišky, protože její šaty jsoumóda.Jediné, co je důležité zvážit, je typ postavy a výška.Nízké krásy by měly opustit modely v podlaze a majitele nádherných forem - od kožešiny pod pásem.

Co mohu nosit s černohnědým kožichem z lišek?

Aby bylo možné vypadat módní a stylové v kožichu z černé lišky, je důležité vědět, co s ním kombinovat.Kříž srsti této srsti, jejíž délka dosahuje až do poloviny stehen nebo kolena, vypadá harmonicky s elegantními šaty a sukněmi na podlahu rovného střihu.Lze jej také nosit s koženými kalhotami nebo džíny.Jako botaMůžete si vybrat boty nebo kotníkové boty s podpatky nebo klíny.

Co mohu nosit s liščí srstí s krátkými rukávy? Stylisté doporučují nosit takový model s teplými pletenými šaty nebo svetry a kalhoty nebo džíny. Kožené rukavice, které zcela zakrývají paže, budou také vypadat dobře, pak můžete nosit lehkou halenku pod kožich.

Pokud hovoříme o kloboucích, pak s černou kožešinovou srstí bude luxusní kožešinová čepice vypadat luxusní. S takovým luxusním produktem můžete také nosit na hlavě lehký šifonový šátek.