Dietní ražniči

Co je kebab? Ukazuje se, že to není jen vynikající smažené maso. Shish kebab je veselá společnost, vůně kouře, písně s kytarou u ohně, dobrá a zábavná doba. Kebab - to je rituál, a to je - čistě mužský obchod. U mužů lze říci, že maso na vaření je v krvi. Co pro nás ženy zůstává? Samozřejmě, jeho zničení. Klasický kebab je vyroben z vepřového nebo jehněčího masa. Nezoufejte - jsou zde nádherné recepty na dietní kebab, o kterých vám povíme.

Telecí šašlik .

Tento kebab není prováděn tak často. Je však ideální pro ty, kteří se drží diety. Nejdůležitější věcí je správně a dovedně vyzvednout maso. Maso mladého tele bude nejlepším řešenímpro takový recept kebabu. Hovězí maso je vstřebáváno žaludkem lépe než vepřové maso a vaří velmi rychle. A omáčka tkemali berry je ideální pro stůl, hotový kebab.

Doporučujeme zvolit maso podle následujících kalorických vlastností:

JE MOŽNÉ - horní část zadní končetiny - 246 kcal.

LEPŠÍ - tenká hrana zaoblení - 220 kcal.

PERFEKTNĚ - řezání -140 kcal.

Kuřecí kebab

Nejlevnější z kebabů a zároveň ne příliš kalorií. V porcích kuřecích špízů asi 400 kcal. Kromě toho, kuře vaří rychleji, a proto bude méně škodlivé karcinogeny. Je lepší odmítnout kuřecí křidélka. Jsou pěkně tlustí. Neprovádějte marinádu na bázi majonézy. Masošpejle lepší na řetězec spolu s ovocem nebo zeleninou. Zároveň je žádoucí, aby byly čerstvé, ne konzervované. Je třeba poznamenat, že velmi chutný kebab je získáván z kuřete, roztroušených plátky ananasu.

Charakteristika kalorií masa:

CAN - kuřecí šunka -180 kcal.

LEPŠÍ - kůže kuřecí filé -120 kcal.

PERFECTLY - kuřecí prsa - 113 kcal.

Rybí špejle

Nejužitečnějším kebabem je rybí kebab. Vhodné filé z mořských ryb nebo řeky. Růžový losos, tuňák, kapr, karas. Je důležité, aby ryby nebyly příliš tučné. Pokud si vyberete mastnou rybu, pak je lepší ji pečit na špejlích, aby ji přebytečný tuk opustil. Nízkotučné odrůdy se skvěle pečou ve fólii. Všimněte si obsahu kalorií nejoblíbenějších "kebab ryb": crucian - 170 kalorií, kapr - asi 200 kalorií.

Kalorické charakteristiky jiných druhů ryb:

JE MOŽNÉ - jeseter říční - 190 kcal.

LEPŠÍ - červené ryby (pstruh, losos) - od 125 do 150 kcal.

Dokonale - treska, štika - až 80 kcal.

Mořské špejle

Mořské špízy nebo smíšené (krevety a mušle) - velmi chutné a zdravé. Neobsahuje více než 160 kalorií. Samozřejmě, že to není levné léčení, ale v chuti to není horší než tradiční kebab. Kebab obsahuje pouze 90 kalorií. Je velmi rafinovaná, chutná a neobvyklá. Pro přípravu takových kebabů vhodná sójová omáčka, citron, chilli omáčka. Zdobíme kebab - dušenou rýži. Kaloriepikantní pokrmy pouze 400 kcal.

Vegetariánské kebaby

Zeleninový ražniči může být docela chutný, zdravý a uspokojující. Počet kalorií v těchto pokrmech nestojí za to - jsou tam nejmenší číslo. Pro tyto kebaby jsou vhodné lilky, mrkev, brambory, rajčata, cuketa, houby, cibule a česnek. Zelenina vařená v ohni může být velmi chutná a uspokojivá. Brambory jsou skvělé na pečení v kůře, jako takové, udržuje všechny živiny. Rajčata a cibule jsou vynikajícím přílohou pro masové kebaby. Lilek, paprika v kombinaci s houbami vařenými na grilu jsou dobré a chutné samy o sobě.

Kalorické charakteristiky vegetariánského kebabu:

MOŽNÉ - brambory pečené - 80 kcal.

LEPŠÍ - dlouhé fazole - 42 kcal.

PERFEKTNĚ - rajčata, paprika, lilek, brokolice, cuketa - 25 kcal.

Aby byly pro vás kebab prázdniny užitečné a snadné, nenechte se unést kečupem a majonézou. Je lepší kombinovat vařené maso se saláty z čerstvých okurek, ředkviček, zelí a různých druhů zelení.

Obecně platí, že pokud jsou řádně vařené kebaby, pak je to nejen velmi chutné, ale také velmi užitečné. Není divu, že bělošské etnické skupiny jsou známé svými dlouhými játry. Jakýkoliv kebab se dobře hodí k zelení a čerstvé zelenině, a měli byste ho pít s minerální vodou nebo sklenkou dobrého suchého vína. Pak nebude v žaludku žádná těžkost a tělo pro něj obdrží všechny potřebné vitamíny a živiny.

Užijte si jídlo!