10 z nejjasnějších šatů v týdnu módy v Paříži podzim-zima 2018-2019

Každý z návrhářů v týdnu vysoké módy se snaží udělat vše, co je v jeho silách, aby zapůsobilo na své vybíravé zákazníky, fanoušky a kritiky. Vytvářejí ohromující, elegantní, dramatické a dechberoucí šaty, které lze později najít na červeném koberci. A na High Fashion Week, který se konal v Paříži, se někteří návrháři podařilo udělat živý dojem. Dnes vám chceme představit 10 nejlepších šatů od nejslavnějších designérů.

Versace

Není žádným tajemstvím, že Donatella Versace je odborníkem na navrhování sexy oblečení. A pokud jde o šaty, je to to, na co se obvykle zaměřuje, dělá neuvěřitelnou práci. Tyto bílé šaty v kolekci couture podzim-zima 2019-2019 jsou naprosto brilantní. Originální korzet dokonale zdůrazňuje postavu ženy a lehká létající sukně tenkého šifonu dává obraz božství a romantiky.

Giambattista Valli

Možná se na první pohled může zdát, že tyto šaty nejsou tak nádherné. Je však nemožné popřít skutečnost, že to vypadá velmi romanticky a fantazie. Žena zcela personifikuje ženu jako jasnou a zároveň jemnou a vzdušnou květinu.

Georges Hobeika

Zdá se, že tyto šaty byly vytvořeny pro novou verzi pohádky o mořské panně. Je perfektní v barvě a zručnosti, bez ramínek, zdobené na dně mnoha kousky, které se podobají rybím šupinám.

Alexis Mabille

Krajka byla vždy populární tkaninou. Ale Alexis použil krajky takovým způsobem, že si nemůžeme vzít oči z šatů. Všechno je jednoduché, ale to je přesně to, co dělá šaty úžasné.

Zuhair Murad

Náš seznam by nebyl úplný bez alespoň jednoho oděvu od Zuhaira Murada. Tento designér ví, co ženy milují a jak chtějí vypadat. Tyto červené šaty s plnou sukní a top Guipure vypadají luxusní, atraktivní a sexy.

Stephane Rolland

Elegantní bílé šaty Stephane Rolland vytvořily tyto šaty pro ženy, které milují minimalismus, ale nevadí jim pokusy a malý půvab.

Christian Dior

Tyto šaty jsou opravdovým mistrovským dílem. Má dokonalý tvar a je vyroben z elegantních tkanin. Ale to není to, co přitahuje. A co přitahuje dojem, který tyto šaty vytvářejí, je to, že zůstane v naší paměti jako určitá část, protože malé černé šaty, které Koko Chanel vymyslela, byly jednou.

Georges Hobeika

Ano, toto jsou druhé šaty od Georgesa Hobeiky, které jsme si vybrali pro náš seznam. A to není divu, protože všechny šaty tohoto návrháře v sezóně podzim-zima 2019-2019 jsou luxusní.

Jean Paul Gaultier

Jean-Paul Gauthier není projektant,které obvykle tvoří večerní šaty. Ale je na to dost talentovaný a občas dává svým slavným klientům šanci vypadat nejen odvážně a odvážně, ale zároveň luxusně a žensky.

Elie Saab

Šaty Elie Saab jsou vždy podobné, pokud jde o siluety a ozdoby. Někdy však designér dělá něco nového, například takové šaty, minimum detailů a maximum luxusu a sexuality.