Nejchytřejší manikúra 2019

Krásná a dobře upravená manikúra je vizitkou každé ženy.Proto v roce 2018, mistři nail art nabídli širokou paletu různých možností, sahat od jednoduchých k opravdu elegantním designům, fotografické příklady který může být viděn v časopisech na estetice nehtu.

Bohatý fialový tón a minimum dekoru

A pokud se vám také nelíbí jednoduchost a zdrženlivost, doporučujeme, abyste se podrobněji podívali na nejoriginálnější a nejúčinnější představy o designu.manikúru, které jsou uvedeny dále v našem článku.

Jemný průsvitný francouzský

Výběr barvy

Pro získání krásného a nápaditého designu manikúry je velmi důležité nejprve určit základní barvu základního nátěru..V nadcházející sezóně podzim-zima 2018-2019 je móda poměrně nasycená a hluboká, což dodává jednotným manikúrovým tónům vysoké náklady a lesk.Mezi ně patří:

 • Tmavě modrá.Hluboká a tmavě modrá barva je tak krásná, že nevyžaduje žádnou další dekoraci, protože je to již luxusní dekorace celého designu.

Hluboké odstíny modré zůstanou v módě v zimě 2019


 • Čokoládově hnědá.Hnědá paleta barev se k nám přesunula ze vzdálených 90. let a stala se hlavním trendem v segmentu kosmetického průmyslu.Kromě jednobarevného designu je tato barva dokonale kombinována s různými doplňky a technikami nehtového umění.

Matná hnědá s tmavě vínovou barvousubstrát

 • Hackové. Současně klidná, ale zároveň velmi chytlavá barva, která vám umožní vytvořit módní a velkolepou manikúru, a to jak v minimalistickém designu, tak bohatém na různé dekorace.

Originální design v khaki

 • Taup. Šedá s fialovým podtónem se dnes stala velmi oblíbeným odstínem, který moderní ženy módy používají jako základ v různých provedeních. Obzvláště efektivně se v tomto případě jedná o kombinaci s technikou lepení nebo malým dekorem kamínků.

Stylový Taup

 • Červená. Světlá a chytlavá barva, která dokonale zapadá do večerního i každodenního vzhledu. Dnes jsou naprosto všechny odstíny červené v módě, počínaje šarlatovou a končící hlubokou kaštanovou barvou.

Kombinace kaštanové a zlaté

 • Nude. Navzdory zpočátku zjevnému vyblednutí vám tato paleta umožňuje vytvořit skutečně královskou manikúru. Je to jen ozdobit nehty barevnými kameny, Swarovski kamínky nebo odlévací fólie.

Jemný akt

 • Bílá. Je to zároveň jasná a vyhrazená barva, která umožňuje ukázat identitu a zároveň neporušit přísná pravidla pro oblékání. Navíc, absolutně jakýkoliv manikúrový design vypadá perfektně na bílém podkladu.

Bílá manikúra

Zajímavé: Jak používat akrylový prášek při vytváření manikúry

Důležité! V této sezóně stylistéDoporučujeme vzdát se použití černé v designu nehtu.

Stylové nápady pro módní a velkolepou manikúru

Díky obrovské paletě uměleckých technik nehtů můžete udělat krásnou a elegantní manikúru s elegantním a drahým designem nejen na oválném tvaru měsíčku, ale i na velmi nestandardních, jako je styl nebo věk. Mezi ně patří následující nápady na manikúru:

 • Minimalismus podrobně. Lehký, ale zároveň velmi chytlavý design, který díky jen několika akcentům přináší do designu manikúrových tónů vysoké náklady a eleganci. Je nutné pouze zakrýt hřebíky světlou základnou a jako dekorace přidat jednu nebo dvě linie fólie nebo kamínky kontrastní barvy, které jsou rozloženy podél délky nehtové desky.

Stylové pruhy

Dekor kamínků


 • Animalismus. Předátorský tisk se vrátil k podstavci módních trendů a zaujal vedoucí postavení, včetně segmentu nail art. Krásné tajemné a velkolepé provedení lze použít jako dekor pro jeden nebo několik měsíčeků v kombinaci s monotónním tónovým povlakem.

Creative Leopard

Důležité! Novinkou této sezóny je francouzská manikúra, ve které je linie úsměvů zdobena zvířecím potiskem .

Zajímavé: Zimní manikúra 2018: módní trendy, foto

 • Nápisy. To je odvážná manikúra designu, která ocení tvůrčí osobnost. Oblečení značky, různé slogany nebo jménapomůže nejen vyjádřit se, ale také zdůraznit jejich individualitu.

Manikúra s nápisem

 • Hra kontrastů. Kombinace lesklého a matného provedení v jednom provedení je jednou z hlavních trendů této sezóny. V tomto případě je možné jak samostatně vybrat měsíčky, tak i ozdobit jeden nebo dva prsty neprůhlednými monogramy na lesklém substrátu.

Kombinace matného povlaku a lesku

 • Francouzština. Krásná manikúra, která byla v roce 2018 upravena a získala skutečně elegantní dekor v podobě úsměvu zlaté fólie, jako v příkladech fotografií prezentovaných mistři nehtů na svých stránkách na sociálních sítích. Dalším módním trendem této sezóny je nezbarvená linie francouzského úsměvu, zatímco substrát je vyroben v jasných barvách.

Nestandardní bunda

 • „Kočičí oko“. Krásný trojrozměrný design na nehtech vypadá luxusní a fascinující, takže jej lze bezpečně nazvat nejkrásnějším manikúru designu. Zvláštní pozornost je lépe věnována tmavým paletám, protože kresba na nich vypadá působivě a graficky.

Kočičí oko s lesklými kapkami

 • Plazi kůže. Imitace hadí kůže nebo krokodýla v manikúru v této sezóně se stala nejoblíbenějším tiskem. Tento dekor je tvořen akrylovým modelováním, odlévací fólií nebo pomocí banálních nálepek.

Komplikovaná struktura plazů plazů

\ t

Líbí se vám módní manikúra, která napodobujeplaz kůže?

 • .

Zobrazit výsledky

Načítá se ...
Důležité! Stojí za zmínku, že zdobení kůže plazů s designem je lepší s jedním nebo dvěma nehty, protože váží manikúru jako celek.

Zajímavé: Módní manikúra podzim-zima 2018-2019

Jemné kresby ve stylu minimalismu

 • Mozaika. To je jedna z nejelegantnějších možností designu manikúry, která se v roce 2018 stala velmi populární. Zvláštní pozornost je třeba věnovat paletě růžových a korálových tónů, které jsou v mozaikovém designu krásně kombinovány s jinými kontrastními barvami, jak je vidět na fotografii s příklady v našem výběru.

Světlá mozaika

 • Akvarel. Umělecká malba je neotřesitelným trendem v segmentu nehtového umění, které se v této sezóně nevzdává své vedoucí pozice. Témata výkresů v tomto případě mohou být zcela odlišná, od geometrických vzorů a abstrakcí až po květinové motivy. Hlavní je, že kresba byla složitá a nasycená různými barevnými přechody a malými prvky.

Jemné akvarely

 • „Rámováno“. Velmi působivý design měsíčeků, ve kterém kombinace různých textur a hry kontrastů vytváří velmi neobvyklou manikúru. Kromě toho je tento design považován za velmi univerzální, protoževhodné pro ženy jakéhokoliv věku.

Manikúra s „rámem“

Jak vidíte, podzimní sezóna v roce 2018 přinesla do průmyslu designu nehtů mnoho jasných nových výrobků, aby vytvořila krásnou a módní manikúru, mezi nimiž si i moudrá móda může vybrat svou vlastní verzi. Hlavní věc je si uvědomit, že chytlavý design vždy podtrhuje všechny nedostatky, takže v první řadě je třeba se starat o přesnost manikúry a rukou obecně.

A jaký je váš oblíbený design manikúry?