Úspěšná kariéra. Kariéra kariéra

  1. Cry.Slzy jsou účinnou a účinnou zbraní pro ženy. Nicméně, v pohybu nahoru kariérním žebříčku, slzy nemohou stát se spojencem, ale loajální nepřítel. Pokud se nedokážete vyrovnat s emocemi, požádejte o omluvu, jděte ven a dejte si čas na uklidnění.
  2. Proveďte práci někoho jiného.Pomoc kolegům je dobrá věc. Nejen, že máte oficiální povinnosti. Neměli byste se dostat do práce bez neúspěchu při plnění všech úkolů, usilovat o pomoc všem a všem. Jinak vaše spolehlivost pomůže vybudovat úspěšnou kariéru pro své kolegy, ne pro vás.
  3. Kvalifikace profesionální krásy - obraz obchodní dámy.Podle sociologického průzkumu více než 50% žen v evropském podnikání tvrdí, že bezchybný vzhled je pro úspěšnou kariéru méně důležitý než kompetence. V profesní oblasti byste se měli ukázat nejen jako inteligentní, ale i velkolepá žena. Velkolepá obchodní žena se dokáže prezentovat tak, aby její prezentace (zpráva, prezentace, zpráva) nebyla brzy zapomenuta. Řekni ne Katie Pushkareva syndrom.
  4. Nečekejte, dokud nebudete věnovat pozornost . Chcete-li vybudovat úspěšnou kariéru, musíte neustále, ale šetrně věnovat pozornost silným stránkám své práce, úspěchům a vysokým profesním kvalitám.
  5. Veřejně „práškový nos“.Touha ženy vždy a všude vypadat dokonale, je odůvodněna přírodou. Tónování rtů nebo leštění nehtů pro schůzku, konferenci nebo schůzku však neuniknepozornost týmu nebo pohled kuchaře.
  6. Autobiografie pro tým . Přátelské a důvěryhodné vztahy v týmu nejsou chybou úspěšné ženy. Podrobná zpráva na téma „Můj osobní život. Minulost Přítomný. Budoucnost “mohou být využity kolegy proti vám, a to v hrubě zkresleném světle.
  7. Neustále se ptát na názory ostatních . Schopnost samostatně činit rozhodnutí je významnou zásluhou kariérní ženy, která se dříve či později určitě dozví a ocení vedení. Naučte se dělat nezávislá rozhodnutí, ale nezapomeňte na důsledky a odpovědnosti.
  8. Touha stát se "favoritem" týmu.Pravděpodobně každý člověk chce bez výjimky potěšit každého kolem. V reálném životě se však takové „výjimky“ jistě potkávají na jednom místě a na úspěšné kariéře a snaží se všemi způsoby zabránit vám. Neberte na srdce takovou „osobnost“. Můžete se „nelíbit“ nejen pro nedostatky, ale i pro důstojnost (často se děje): profesionalitu, vysoké osobní kvality a samozřejmě přitažlivost žen.
  9. Podnět je trestný . Slavné a poučné prohlášení. Nebojte se však klást otázky (v podstatě samozřejmě), vyjádřit svůj názor, navrhnout nápady pro řešení naléhavých problémů.
  10. Na summitu v Everestu . Po dosažení a pevně zakořeněné na kariéře, nenechte se uvolnit a ztratit ostražitost. Vše na světěa ve dvacátém prvním století s kosmickou rychlostí. Aby dlouhý a zasloužený výstup neskončil rychlým a záhadným pádem, je nutné neustále rozvíjet profesní a osobní kvality, zvládat inovace, zlepšovat, usilovat o více a lépe.