Móda pro dámské džíny 2019 - nové modely

Můžete posoudit, jaké dámské džíny jsou v módě v jaro-letní sezóně v roce 2019, jejich fotografie a co je nosit, můžete použít fotografie z natáčení a představení slavných výrobců džínů. Jednou, jen pracovní kalhoty se staly nedílnou věcí v šatníku moderního člověka, oni jsou univerzální, zatímco oni jsou vhodní pro obyčejnou procházku, pro kancelář a pro jít ven města. Ale soudě podle současné módy, budou následovníci trendu muset získat několik nových možností. Světelné modely od hippie 60. let se vrátily k trendu a neopatrné kombinézy od počátku neklidných 90. let a volné „kamarády“ údajně přímo od pánského šatníku.

Džíny - pohodlné oblečení, s nímž můžete vytvořit módní luk

Jak si vybrat kvalitní džíny

Především musíte věnovat pozornost věci. Obvykle pro letní a jarní ženy hledají tenké džínoviny, ale obsahuje hodně elastanu. Vzhledem k tomu, co kalhoty rychle ztratí svou vlastní formu a schopnost tvarovat, utáhněte postavu. Nicméně, pokud není elastan a ta věc je vyrobena pouze z bavlny, pak je příliš tvrdá, v těle to může být nepříjemné. Kromě toho je výrobek kompletně vyroben z přírodní hmoty, obvykle silně a trvale sedí po prvním praní. Ideální poměr je:

 • 80-90% bavlny;
 • 10 až 20% elastanu.

Extravaganza džíny

Důležitou roli hrají detaily řezu horní části kalhot. Jsou navrženy tak, aby simulovaly kruhovitost hýždí, utahovaly a štíhlou siluetu. Zadní třmen umístěný nad kapsami má zvláštní vliv.Pokud je vytvořen s písmenem V, pak se přidá objem. Hladký třmen dělá zadek méně konvexním. To může být užitečná informace při výběru jeans v plném rozsahu mezi hlavními trendy pro džíny na jaře av létě 2019.

A jaké styly džíny se vám líbí?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Nejlepší styl

Kapsy mají také náraz, perfektní krejčovství - pokud jsou umístěny mírně pod úhlem, vytváří toto místo také příznivý vizuální objem na hýždě. Špatná volba by byla velmi velká (od jha na začátek nohy) nebo velmi malé kapsy, stejně jako jejich nepřítomnost. Tento řez vizuálně nezajišťuje atraktivní vyboulení, ale nadměrnou plnost stehna.

Nejlepší značky „pracovních kalhot“, které určují trendy, jsou:

 • Levi's;
 • Asos;
 • Re /Hotovo;
 • GRLFRND Denim.

Na módních přehlídkách

Módní styly

\ t

Bohužel dívky s dokonalýma nohama, kůže zanechala módní podstavec. Teď je skutečná volnost, lehkost a svoboda, proto fit kalhoty s velkým úsekem zapadnou do módní luk. zlaté pravidlo džíny však říká: pokud se model hodí, musí se nosit. Skiny jsou dobré s objemnými nadrozměrnými předměty a širokou botou.

Štíhlé stylyKalhoty mohou ještě být poraženy příznivě, obzvláště pro modely, které ne se zužují pod tele, ale místo toho vytvořit účinek tuba. Tento styl se nazývá "roury" a jako by se vyvažoval mezi touhou zdůraznit boky a zpřísnit pohyb. Jejich výhodou bude skutečnost, že viditelně prodlouží nohu.

Džíny - kůže

Culottes jsou nabízeny těm, kteří chtějí zdůraznit boky a pas. Jedná se o oříznuté kalhoty z tlusté tkaniny (v této situaci se džínsovina perfektně hodí), upevněná nahoře a prodloužená na dno. Nejmodernější verze je ta, která je vyrobena v retro stylu z tmavě modrých džíny s tenkým světlým páskem. Co je hezké, tento model je dokonale kombinován s téměř jakýmkoliv topem - od kašmírového svetru až po přísnou bundu. Mnozí lidé jsou zmateni tím, co nosit v létě tyto džíny, soudě podle foto-luky, kratší bundy, bundy bez rukávů a košile jsou dobře hodí k nim.

Módní obraz

Vysoký pas byl nejvýraznějším rozdílem od předchozích let a je to velmi vhodný trend pro jakýkoli typ postavy. To vám umožní zdůraznit, a někdy vytvořit proporce těla, skrýt defekty břicha a stehen. Kromě toho, tento model je nejlepší a nejjednodušší míchat s jinými módní věci sezóny.

Obecně platí, že moderní silueta je volná, mírně oříznuté kalhoty s vysokým nebo středním nasazením. V ideálním případě pod tímto popisem jsou oblíbené téměř všechny výstavy - máma-džíny. Vyznačují se přesností od podobných přátel. Dekorativní předmětyjako ruptury nebo scuffs, buď chybějící nebo minimální. V současné době vstoupily maminky do standardního základního šatníku, což znamená, že budou v roce 2020 relevantní.

Dámské džíny

Dlouhé rovné ostříhané džíny jsou také poměrně relevantní a pro chladné oblasti jsou samozřejmě vhodnější. I když návrháři stále trvají na délce alespoň malého otevíracího kotníku s pomocí čistých záclon nebo efektu záměrně neopatrného řezu. Je žádoucí nosit zkrácené modely s plošinou nebo patou, jinak mohou výrazně zpomalit růst jejich milenky.

Zapne džíny

O , které džíny jsou v módě v roce 2019, lze nalézt v instagrammech kohokoli z rodiny Kardašů. Byly to tyto sestry, které tvrdohlavě tlačily kola do moderní každodenní skříně. V džínové verzi mohou být jak pevné, tak spíše volné, přistání je obvykle průměrné. Nicméně, pro ty, kteří mají velké topy, by měli opustit - vizuálně kola budou znatelně plné.

Jízdní kola

Mezi věci, které se budou nosit v nové sezoně, chci především zdůraznit světlice. To je nejvíce ženský a romantický model všech navrhovaných. A navzdory tomu, že světlice nespadají pod dominantní trend s volnou siluetou, jsou přítomny ve sbírkách téměř všech předních značek.

Tato příjemná odrůda pomůže vytvořit jemnější a koketnější obrazy. Standardní erupce začíná od kolena, alenejmódnější budou ti, jejichž expanze vychází z kyčle a vytváří kalhoty-palazzo.

Džíny - rozpálené

Další variantou módy pro široké a oříznuté džíny se staly „banány“. Jsou volná v stehnech a trochu se zužují u telat, aniž by svírala nohy, což je důvod, proč se snadno zaměňují s maminkovými džíny. Ačkoliv je velký, rozdíl je pouze v intenzitě zúžení řezu (v "banány" je výraznější).

Objemný dlouhých dlouhých džíny s dlouhým rukávem se stal populárním modelem. Pokud je přistání nízké, měly by vypadat ještě širší, pouze tak, aby se postava stala štíhlejší. Je třeba mít na paměti, že takový styl nebude zkazit jen vysoké a štíhlé dívky, protože jiné stavby se mohou stát prvkem, který je činí vizuálně příliš objemnými.

Džíny s vysokým pasem

Dalším módním trendem ženských džínek, posuzujících fotografie z výstav v roce 2019, byly ocelové kalhoty. Jedná se o záměrně zjednodušené modely s velkými kapsami a ozdobným prošitím vyrobeným z lehké nitě. Patří mezi ně volné a jednoduché kombinézy, které se nosí přes prostá trička. Takové luky jsou opět přijatelné nejen pro práci v zahradě, ale i pro procházky městem.


Dekor a barvy

Jaro nabízí široký výběr kombinací s kalhotami: kabáty, bundy, pulovry, svetry, pláštěnky, pončo a roláky. Ale s tím, co nosit džíny v létě, pokud se soustředíte na fotografii s přehlídkami a módní střelbou? Nejčastější kombinace se ukázala být sama o sobě. V módním džínovém úklonu.Vrchol může být klasické džíny, džínové košile nebo top. Kromě nich jsou velmi důležité volné lehké halenky, trička s logy nebo velkými potisky.

Džíny jdou s většinou šatních skříní

Nejmodernější variantou výzdoby je složité jho shromážděné v záhybech na vysokém pasu, dodatečně upevněné popruhem, řetízkem nebo šátkem. Ale je to právě takové vysoké přistání, které s největší pravděpodobností nebude trvat déle než 1-2 sezóny. Není vhodný pro plné ženy, protože vytváří nadměrný objem v pase. Vypadá to však velmi relevantní a slouží jako způsob, jak změkčit, poskytnout ženskému vzhledu mužský styl.

V roce 2019, soudě podle fotografie dámských džíny, se okraj stal módním dekorativním trendem. Může to být:

 • krátká a malá na dně nohy;
 • dlouhé, zejména s džíny v 7/8;
 • umístěné podél švu na noze.

Fringed Jeans

Trvale zavedeni konstruktéry metodou dekorů je technika patchwork. Jedná se o prošívání věcí z kousků nebo záplat z různých tkanin, v případě džínoviny mají obvykle pouze barvy. Takové džíny se obtížně kombinují s jinými oděvními předměty, protože si na sebe kladou velkou pozornost. Pokud je však touha učinit z nich „hlavní poznámku“ obrazu, pak by ostatní věci měly být minimalistické.

Populární minulé sezony se stále nacházejí v nových sbírkách, ale trendy naznačují, že budou brzyztrácí význam. Také návrháři, výšivky, nášivky nebo šperky s kameny, jako jsou perly, již nejsou vítáni.

Je těžké říci, zda varianta patchworku nebo zvláštního typu dekoru je kombinací kalhot. Jinak, oni jsou také nazvaní dvojité džíny, oni vypadají, jako by šil od dvou různých párů, se lišit v barvě, a smět mít: \ t

 • dva vrcholy;
 • Double Legging;
 • boční boční panely.

Určitě nebudou zahrnuty do základních šatních skříní, ale pomohou překvapit a soustředit pozornost na nohy.


V nové sezoně se stalo méně odření a roztrhaných částí. Roztrhané džíny, které dosáhly bodu absurdity, vylétly z módních trendů a zanechaly mnoho jejich majitelů rozrušených. Řezy, pokud jsou přítomny, jsou minimální, upravené a obvykle jen na 1-2 místech na nohách.

A v roce 2019 bylo místo pro šití oblečeno pro dámské džíny s mramorovou barvou, známé našim babičkám jako vařené ženy. Je prezentována v klasické formě a v technice tie-dai (tie-dye), při použití geometrických kompozic k vytvoření geometrických kompozic.

Roztržené díry ztratily svou popularitu

Módní barvy obecně nezměnily svůj obvyklý seznam. Patří mezi ně následující barvy:

 • modrá;
 • modrá;
 • tmavě modrá;
 • bílá;
 • černá;
 • bělená černá.

Zatímco šedé, hnědé, béžové a jen světlé barvy jsou ponechány stranou od módních molu(kromě modré). Popularitu začíná získávat smíšené zbarvení s jemnými odstíny duhy, připomínající odlehčené místo benzínu. Ale kolik dalších 90 let bude mít kořen, zatímco je těžké posoudit.

Jarní nálada

Vrstvení nebylo posledním způsobem, jak diverzifikovat vzhled známých džíny. Vyjadřuje se v uložení dekorativních prvků a nařezává se na sebe, může to být:

 • kapsy na sobě;
 • zipy různých typů v blízkosti (zip, knoflíky, knoflíky);
 • šortky a sukně přes džíny;
 • četné "záplaty".

Jednoduché a elegantní

Pro milovníky okouzlující výzdoby, kteří ztratili výšivky a saténové kameny, chlupaté vložky a velké nášivky, navrhuje se v roce 2019 vybrat módní dámské džíny s trendem:

 • nitě ze zlata a stříbra;
 • flitry;
 • barevné perly (ne jako přírodní).

E-mail

Účelem těchto šperků je dosáhnout účinku zvlnění vody na modré a modré džíny. Podobný „mořský motiv“ sleduje Balmain a Nicole Miller.

Gradient se nezapomíná, obvykle na „pracovní kalhoty“, které běží od tmavě modré po bělené modré. Pro příští sezónu byly navrženy zajímavé modely kombinování dvou technik: natahování barev a patchwork. To znamená, že přechody na odstíny jsou vytvořeny šitím na novém lehčím kusu látky. Mimochodem, podobné barevné přechody jsou skvělý způsob, jak prodloužit nohy avizuálně vypadají štíhleji.

Šperky pro džíny

Zajímavým dekorativním řešením pro kombinézy jsou zipy po celém těle, které vytvářejí sexuální přízvuk i při volném střihu. Ačkoli v mnoha ohledech se podobají spojovacím prvkům na kosmických oblecích ve sci-fi filmech.

Milovníci minimalismu by měli věnovat pozornost bílým džínám. Ve většině sbírek jsou vyrobeny bez jakéhokoliv dekoru nebo jen s mírnými zákruty a malými štěrbinami. Důraz byl kladen na čerstvost obrazu a lehkost, kterou mu tato barva dodává. Bílé úklony v džínsovině mají elegantní střediska na jihu Ameriky: vypadá to drahé, zdrženlivé a praktické, protože šetří od spalujícího slunce.

S ohledem na fotografie z pořadů, které se dozvěděly, které dámské džíny jsou v módě pro jaro-léto v roce 2019 a které viděly fotografické luky, co je nosit, je možné překvapit rozmanitostí nápadů na design. Ale ve skutečnosti ne všechny modely jsou vhodné pro každodenní nošení v realitě obyčejného města. S největší pravděpodobností stánky nezanechají dívčí šatní skříně, ale maminky-džíny a široké rovné modely je pravděpodobně stisknou. Tyto styly jsou velmi univerzální pro časté nošení, zbytek vyžaduje pečlivé studium obrazu a výběru dílů, což není vždy vhodné a vhodné. Ale džíny byly vytvořeny pro pohodlí.