Podzim-zima 2018-2019 - reklamní kampaně Dolce & Gabbana, Marca Jacoba a Prady

Podzim je stále daleko, ale světově proslulí návrháři jsou již v plné pohotovosti a předkládají obecnému soudu reklamní kampaně svých podzimních sbírek z roku 2019. Dnes vás zveme na reklamní kampaně Prada, Dolche & Gabana a Marc Jacob.

Italská rodina z Dolche & Gabana

Ano, italská reklamní společnost Dolche & Gabana připomněla mnoha italské rodině - zábavu, spoustu lidí, bujnou hostinu a novou kolekci oblečení. Střelba proběhla na nádherném ostrově Sicílie, fotografovi Giampaolo Sgura. Hrají slavné italské modely, nesrovnatelná Monica Bellucci, krásné ženy Bianca Brandolini a Bianca Balti.

Reklamní společnost Marca Jacoba

Marc Jacob je spíše nestandardní reklamní společnost a její neobvyklé snímky nemohou mít zájem. Modely vyrobili Magda Laguin, Marie Piovovesan, Martha May Van Haasterová, Tati Kotlyar a Ros Georgio. Jürgen Teller je fotograf. Hlavními prvky podzimní kolekce jsou tisky, vrstvené oblečení, hojnost kožešin a obrovské těžké klobouky. Také dávejte pozor na make-up - bledé tváře, červené rty a plně zastíněné oči.

Reklamní agentura Prada

Reklamní agentura Prada ztělesňuje virtuální labyrint fantazie. Společnosti se účastní následující modely - Iselin Sterio, Anna Vyalitsina, Elsa Leyendeyk, Vanessa Axante, Magdalena Frakovyak a Madison Hedrik. Vykazují futuristické obrazy. Kolekce se vyznačuje geometrickými tisky, obleky na kalhoty, klobouky, patentovou a semišovou obuv, polévky ssklenice v originálním rámu. Také věnujte pozornost barvě vlasů.

Foto: fashiongonerogue.com