Správné praní

Moje zrcadlo řekne světlu, ale řekne celé pravdě. Pohádka, ale jak všichni chceme, bez ohledu na věk, který nám obsedantně připomíná čísla v pasu, vypadají mladá a krásná. A samozřejmě, tato záležitost věnuje zvláštní pozornost našim krásným dámám. Ženy tomuto problému přikládají velký význam. Drahé dámy, ukazuje se, že vypadá svěží a mladá není tak obtížná, stačí dodržovat některá pravidla mytí.

Koneckonců, mytí je základem všech kosmetických postupů, které podporují péči o vaši pokožku. Pokud je postup praní prováděn správně, pak se z kůže odstraní nejen prach nahromaděný během dne, ale i odumřelé kožní buňky, bakterie se pak znovu začnou dýchat.

Nyní pojďme přímo k samotným pravidlům:

1. Je nutné umýt ne více než dvakrát denně (pokud jste nepracovali na poli pro sklizeň brambor). To je dostačující pro jakýkoliv typ pleti. Pokud si obličej umýváte častěji, kůže může ztratit přirozenou ochranu, kterou potřebuje. Pokud se tento postup provádí nepravidelně, riskujete, že se u vás objeví zánět kůže a ucpané póry.

2. Čistící prostředek na čištění typu pleti. Obyčejné mýdlo zde není vhodné, velmi vysušuje pokožku. Máte-li mastnou pleť, vhodné znamená sušení, suché - výrobky obsahující oleje a byliny. Z přírodních receptů, mletý oves, čočka, mléko a jogurt jsou nejlepší pro mytí.

Vždy umýt teplou vodou.Permanentní horká voda silně zasychá na kůži, protože póry zůstávají vždy otevřené a kůže začíná ztrácet své přirozené ochranné mazivo. Praní horkou vodou vede k dilataci kapilár a obličej se může zbytečně červenat. Praní pouze studenou vodou rychle zrání pokožku. Současně zůstávají póry vždy zavřené a přebytečné nečistoty nebudou zcela odstraněny a živiny a užitečné látky začnou horší a kůže nebude schopna plně dýchat. Pokud opravdu potřebujete horkou vodu, musíte dokončit mytí studenou vodou. Obecně platí, že nejlepší voda se vaří. Voda z kohoutku je někdy silně chlorovaná a chlor bude dráždit kůži.

3. Pokud používáte bavlněné podložky, houby nebo jednoduchý ručník na mytí, ujistěte se, že jsou měkké a čisté.

4. Vaše ruce musí být čisté.

5. Naneste čisticí prostředek konečky prstů na obličej. Nikdy netřete obličej!

6. U žen s velmi suchou pokožkou doporučujeme, abyste si na obličej položili malé kyselé mléko po dobu až 5 minut před mytím obličeje a poté opláchněte studenou vodou. Mastná pleť je dobře setřena kostkami ledu z heřmánkových infuzí, posloupnosti, lipy.

7. Poté, co si umyjete obličej, lehce umyjte obličej ručníkem. A netřete to!

8. Po všech postupech, které jste provedli, naneste na obličej a krk, který je ještě mokrý, nanesený krém vhodný pro váš typ pleti nebo otřetejejí tonikum.

Dodržováním těchto jednoduchých pravidel, věřte mi, budete dlouhodobě chránit krásu a mladiství vaší pleti.