Pánská módní sezóna podzim-zima 2018-2019: novinky

Módní svět každý rok svým obdivovatelům představuje něco nového, opouští staré motivy nebo je reinkarnuje do něčeho nového. Chcete-li zůstat na vlně úspěchu a být v trendu, měli byste pečlivě sledovat obrázky a hlavní trendy pánské módy podzim-zima 2018-2019, navržený předními designéry, a představit své oblíbené části nebo nápady do svého stylu a vzhledu.


Hlavní akcenty pánské módy pro sezónu podzim-zima 2018-2019

Na báječných módních přehlídkách v New Yorku, Londýně, Miláně, Paříži návrháři jasně uvedli tři složky pánské módy tohoto období:

 • jas;
 • kůže;
 • buňka.

Muž Monoluke

Je důležité, aby zároveň byl názorným a příjemným okamžikem, že prezentované obrazy, které prokazují mužské a ženské modely, byly podřízeny jednomu principu: unisex.

Slavné vesnické domy Armani, Louis Vuitton, D & G, Prada a další navrhují nosit na podzim 2018 a v zimě 2019:

 • klasický oblek;
 • světlé a prostorné svetry;
 • tepláky, pohodlnébundy, bundy s kapucí a kalhoty se spoustou kapes.

Klasický oblek a dlouhý kožený plášť

Klasikům nemůžete uniknout. Úspěšní muži jsou povinni udržovat reprezentativní styl. Elegantní kostýmy jsou nabízeny pro vynikající pánské doplňky a boty - náhle, masivní, těžké, "vojenské" nebo sportovní.

Zajímavé: Druhy mužského chování a zvláštnosti mužského charakteru

Svrchní oděvy pro podzim a zimu 2018-2019

Ačkoliv hovoříme o pánské módě, v tradicích, které jsou stále tmavší a uvolněnější, ale podle předních módních návrhářů přichází čas na jas a sportovní, ležérní styl. Na pódiích hlavních měst pro muže s vědomím módy byly představeny:

 • světlé bundy;
 • saka a kabáty se všemi druhy potisků;
 • kožešiny a ovčí kůže, opět světlé barvy a vzory.

Bunda s pruhy

Pánská móda chladného období 2018–2019, stejně jako v jiných letech, je zároveň známkou brutality. Nějaký “mužský styl” zdůrazňuje kůži, kožešinu a všechny druhy vojenského vybavení:

\ t
 • různé kožešiny a jejich kombinace;
 • kožené kabáty, prodloužené a krátké bundy, klasické kožené bundy;
 • Působivé obleky vojenského pilotního stylu.

Pohodlná sportovní obuv - jeden z hlavních trendů

Staré a nové v pánské módě nadcházejícího období podzim-zima

Vrstvení

Vrstvení samozřejmě není novou myšlenkou. V nabídce jsou již košile, vesty, bundy s dvojitým rukávem, trička přes košile nebo trička. Vrstvení je však stále v trendu a nyní se rozšiřuje i na teplé oblečení: můžete si lehce natáhnout svetr s krátkým rukávem na těsně přiléhajících ponožkách, tričko jde přes klasickou košili a šortky - na legíny. Teplé, útulné a módní.

Vícevrstvé obrazy

Použité tkaniny: velveteen a samet. To také není zcela nové: sametové džíny a nevypadly z módy, ale sametový oblek vypadá úplně jinak než standardní vlna.

Zajímavé: Přísný mužský oblékání: jak se obléknout

Boty jsou velmi odlišné. Sport:Dior Homme, jako vždy, doporučuje tenisky, dokonce i s klasickým oblekem, a Armani - pohodlnésametové boty a boty s kožešinou. A také masivní boty pro sportovní (nebo vojenský) styl.

Na podzim navrhují návrháři světlé předměty

.

Vzory a tisky

Prezentované mužské snímky pro období podzim-zima 2018-2019 mohou udeřit konzervativního muže s jasnými a velkými květinovými vzory dvoudílného obleku a dokonce i trojnásobného. I když mimochodem věnujte pozornost: v trendu zůstávají geometrické vzory: buňka a proužek. Přestože návrháři stále více hrají s jasnými barvami. Pokud si pečlivě prostudujete obrázky vytvořené designéry obrázků na podzim-zima,Můžete najít kostkované a pruhované bundy a obleky pomocí dvou, tří nebo více tónů. Také leopardí barvy nikdy nevyjdou z módy.

Pohodlné kombinézy

„Tetování“

Z nového, mezi všemi druhy dobrot, se rozzářily původní barvy rukávů a přiléhavý golf ve formě tetování. Zdá se, že univerzální láska k tetování byla ztělesněna v oblečení pro muže.

Bundy Original Cut

Kreativita a originalita v pánské módě na podzim 2018

Očekává se, že módní návrháři, kteří doufají v globální oteplování, překvapí každého a navrhnou šortky na podzim a dokonce i na zimu. Dlouhé, zahřáté nebo přes těsné kalhoty, nyní mohou muži dokonce kombinovat šortky s klasickými bundami. A nechte hlavu naznačit, co je to oblečení.

Roláky jsou opět v trendu

Couturiers se rozhodl předvést s naprosto skandálními momenty: sukně.

Zajímavé: Móda pro mládež 2018: stylové obrazy pro dívky

Nejedná se pouze o skotské kilty nebo kontrolované sukně, ale prostě o nejběžnější sukně pro originály. Je však možné, že po přezkoumání fotografií z pódií a ocenění neuvěřitelné přitažlivosti takového obrazu se někdo na ně zastaví.

Kilt

Módní návrháři a designéři bezchybně použili tendence posledních let, které milovali módní muži, přidávali nové trendy apreferencí a dívat se trochu do budoucnosti.Vytvořili nové obrázky a styly, které mohou být použity stejným způsobem, jaký nabízejí přední couturiers, nebo znovu vytvořit svou vlastní unikátní verzi.Stojí za to vyřešit pro každého nezávisle.Jedna věc je jistá: příjemný podzim a osvěžující zima 2018-2019 bude zábavná a jasná.