Make-up pro obchodní lady

Make-up pro obchodní dámu

Moderníobchodní ženazastává značné množství času vpráci-schůzích a konferencích, zprávách a prezentacích . V takovém nasyceném rytmuprofesionální činnosti chcete vypadat ideálně dvakrát. O základních pravidlech„kancelářského“ oblečenítéměř každý ví všechno. Ale ne mnoho lidí dává náležitý významobchodnímu make-upu . Nabízíme vám několik jednoduchých tipů, jak správně vytvořit obchodní make-up, který může zdůraznit vašiženskostaindividualitu , aniž by šel nad rámec obecně přijatých kánonůobchodního stylu .

Obchodní make-up by měl být:

  • expresivní, ale spíše omezené;
  • skrýt vady a zdůrazňovat ctnosti;
  • smíchat s oblečením.

Pojďme se tedy podívat na techniku ​​líčení.

  1. Základ make-upu. Barvatonálního rámceby měla být vybrána v souladu s barvou pleti v oblasti pod bradou. Před použitím základu se doporučuje použít jako základ pro make-updenní krém . To může být ochranný nebo hydratační krém vhodný pro váš typ pleti. Při výběru základu se doporučuje použít několik odstínů - lehkých a mírně tmavších. Světelný tón je schopen zvýraznit zásluhy a tmavý tón - skrýt nedostatky. Bohužel, v dopoledních hodinách není vždy možné věnovat dostatek času na pečlivý make-up. Proto pro rychléVytvoření čistého a jednotného tónu, můžete použít tonální krémy aprášky , které se přizpůsobují barvě pleti. Nevýhody jakotmavé kruhy pod očima, nežádoucí pigmentace, pupínky nebo žíly pavoukamohou být maskovány pomocíkorektoru . Korektor se doporučuje aplikovat pouze na viditelný nedostatek a lehce odstín. Pro krásný a přirozený make-up byste měli vybrat pouze kvalitní tonální nástroje, které mohou vyrovnat pleť, odstranit přebytečný lesk a skrýt jemné mimické vrásky .
  2. Stínymohou používat téměř jakoukoli barvu, která odpovídá vašemu typu barvy. Doporučené barvy jsou šedé, modré nebo béžově hnědé. Snažte se vyhnout perleti a lesku. Hlavním pravidlem je lehký a tlumený odstín, bez ostrých a výrazných obrysů. Nejlepší volba pro použití - technika měkkého stínění. Pokud se chcete zaměřit na výraznost očí, můžete použít tužku, ale ne tekuté oční linky, které dávají ostrý a nevhodně expresivní pro obchodní make-up, linku.
  3. Řasyby měly vypadat přirozeně, bez účinku očí panenek. Proto byste neměli používatřasenku , která dává nadměrnýobjem a délku , například „tři v jednom“. Nejlepší volba pro obchodní make-up - několikrát snadný pohyb držet horní řasy od kořene ke špičce. Tabu pro obchodní make-up - modrá a zelená řasenka.Řasy by měly být upraveny úhledně a bez účinku "lepení".
  4. Nezapomeňte naobočí , které by mělo být pečlivě uspořádáno, mělo jasný, ale nutně přirozený tvar. Chcete-li shrnout obočí, můžete použít speciální tužku nebo stíny, které jsou aplikovány s lehkými přerušovanými tahy. Naughty obočí lze pokládat pomocí gelu nebo bezbarvé řasenky pro řasy pomocí speciálního štětce.
  5. Blushobnovuje tvář a dává zdravější vzhled. Barva rouge musí být v souladu s barevnou škálou stínů. Aplikujte červenat nejen na líce nebo lícní kosti, stejně jako na čelo a bradu. Nedoporučuje se používat příliš světlé odstíny.
  6. Barvartěnkyby měla být měkká, bez jisker a perleti. Nejúspěšnější sortiment pro obchodní make-up - krém, korál, hnědý nebo karamel. Použití dlouhotrvající rtěnky vám pomůže udržet make-up kompletní po celý den.
  7. Poslední přízvuk jearoma . Vůně vašeho parfému by měla také odpovídat obchodnímu stylu, to znamená být lehká a nenápadná, nejlépe s čerstvými a chladnými poznámkami. Za vámi by měla zůstat lehká stezka, ne "bouře dojmů". Hlavním pravidlem není přehánět to.

Podle profesionálníchstylistů a vizážistůby make-up obchodní ženy měl inspirovat mír a důvěru a ne zcela prokázat vaši sexualitu a přitažlivost. Dodržujte zásadu„Reticence“ a „halftones“, protože vy a bez světlého make-upu jsou krásné a hlavně přirozené.